Urzędnik — Cairns City Council
29 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Arsen Renner
Urzędnik w Cairns City Council • Twój standardowy Potrójny Szpieg™ • Stopień skorumpowania: 7/10 • Cicha woda • Sprytny • Absolwent uniwersytetu w Cairns • Przyjezdny • Kompleks małego miasteczka • Ambitny • Kontakty
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Arsen Renner
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Arsen Renner
Ty robisz jakieś tam przekręty, ja podobno jestem złodziejem, jakieś podłoże do znajomości mamy, więc serdecznie się polecam na cokolwiek, jakbym mogła się do czegoś przydać <3 Ewentualnie jeśli Desideria Ci do niczego mocno nie pasuje, to polecam resztę swoich postaci, jestem leniuszkiem, więc ich nie podpięłam jeszcze, ale wszystkie je znajdziesz w profilu Divina Norwood <3
ambitny krab
Lilka
student fotografii + freelancer — lorne bay
21 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
:welcome: no siema.
powitalny kokos
Noah
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Hej! To ja wpadam z Zoyą i tak myślę, że mogliby się poznać jakiś czas temu, gdy Zoya jeszcze pracowała w swojej poprzedniej robocie w firmie, gdzie po godzinach robili trochę nielegalnych biznesów. Mógł więc im trochę "pomagać" w zamian za opłatę i Zoya się z nim kontaktowała. Mogli wtedy ze sobą trochę nawet poflirtować, a później Henderson rzuciła pracę i kontakt się im urwał, chociaż mieszkają w tym samym sąsiedztwie, więc gdzieś tam mogli na siebie jeszcze później wpadać.
Arsen Renner
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Moja Gwen Fitzgerald otwierała niedawno w Cairns kancelarię ze swoim wspólnikiem. To Ben wszystko załatwiał, może w grę wchodziły też jakieś pozwolenia od miasta, ale i tak jestem za tym, żeby nasza dwójka miała ze sobą już jakiś kontakt. Może przy okazji jakiejś sprawy? Wcześniej Gwen (Ben zresztą też :lol: ) pracowała w innym miejscu, wciąż w Cairns, więc coś dałoby się tu zbudować :hihi:
A z tej samej dzielnicy jest Charlotte, mogą znać się po sąsiedzku :jupi:
I chętnie podrzucę też Thomas Winfield na jakiegoś kumpla od kieliszka :beer:
Arsen Renner
Urzędnik — Cairns City Council
29 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Desideria - właśnie nie do końca wiem czego Arsen mógłby chcieć od młodocianej, w końcu raczej nie kasy, są granice :lol: Nie jestem pewna, może masz jakiś pomysł co tam Desi może mieć do zaoferowania żeby ją szantażować? :hihi:

Noah - mamy ustalone :D

Zoya - taka propozycja jak najbardziej mi pasuje.

Charlotte - jak najbardziej mogły się toczyć jakieś rzeczy pod stołem, załatwianie na szybko jakichś zezwoleń, czuwanie nad ewentualnymi skargami, funkcja patrona biznesu że się tak wyrażę 8)
A z Charlotte znajomość z widzenia, z Thomasem koleżeński kieliszek plus mogą gadać o autach.
powitalny kokos
Arsen Renner
ODPOWIEDZ