instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Śniłam o Hollywood, mówili słodkie jest jak złoty miód.
Insomnia Tarver
Praktykuje jogę chociaż ciągle marzy o wielkiej, pisarskiej karierze. Widzi się za kilka lat w Hollywood gdzie ekranizowane będą jej książki a ona sama grzać się będzie w promieniach sławy. Tymczasem pracuje na etacie, przekracza prędkość na swoim ukochanym rowerze i wdaje się w niepotrzebne dyskusje z ekspedientkami z supermarketu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Jag.
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Hejo <3 Insomnia Tarver pracuje w tym samym miejscu co Zeta Corrente, więc muszą się znać! Insomnia jest troszkę od niego starsza, więc zapewne Zeta ją traktuje jak taką dobrą, starszą koleżankę i pewnie często wymieniają się komentarzami na temat swoich przełożonych. I pewnie początkowo raczej jej unikał, bo ona jest przepiękny, a on zapominał języka w gębie, więc wolał schodzić jej z oczu i nie robić siary. :lol: Ale teraz mogą się dogadywać całkiem ok <3

Poza tym mam autumn goldsworthy I liczę tutaj na jakieś dobre koleżanki, bo są z tego samego wieku i pewnie już w szkole odnosiły się do siebie raczej neutralno-przyjaźnie. Autumn dopiero około dwudziestki się ogarnęła, że może mieć koleżanki i przestała być taką bad girl, więc mogły spotkać się gdzieś przypadkiem i okazało się, że mają sporo wspólnego.

No i Scarlet moja, która jest pisarką! <3
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Śniłam o Hollywood, mówili słodkie jest jak złoty miód.
scarlet callaway borze wszechlistny! Co do Zety to jak najbardziej, liczyłam na jakiś pozytyw bo i po niego sam zgłosiłam się w relacjach ^^ Widziałabym ich jako naprawdę dobrych kumpli z pracy a że początkowo było różnie i Insomnia źle odczytywała intencje Zety to pewnie sądziła, że jest gburem i bucem i dlatego jej unika. Teraz pewnie mu to wypomina chociaż nie wiem czy byłby skory do przyznania się do prawdziwego powodu.

Autumn byłaby superko jako naprawdę dobra koleżanka a nawet i więcej. Coś czuję, że Insomnii będzie brakowało takich osób więc ich relacja, budowana oczywiście na podwalinach początkowej niechęci, mogłaby przerodzić się w coś naprawdę fajnego.

No a Scarlet ... Insomnia będzie jej zazdrościła i ubóstwiała jednocześnie. <3
powitalny kokos
Jag.
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Insomnia Tarver właśnie widziałam, że też byłaś u Zety, ale w momencie wpisu do relek nie zauważyłam <3 Ale jeśli Ci odpowiada zaproponowana przeze mnie relka, to super! Tak możemy zostawić. Choć Zeta raczej by jej się nie przyznał dlaczego był takim gburem na początku. <3
Reszta super! Ze Scarlet możemy kiedyś coś spontanicznego rozegrać, bo ona jest całkiem miła i wcale nie zachowuje się jak nadęta pisareczka. :lol:

No i proszę pozbierałaś ode mnie same pozytywy <3
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Śniłam o Hollywood, mówili słodkie jest jak złoty miód.
scarlet callaway mam dobre wejście w Lorne z tymi pozytywami ^^ W takim razie jeśli znajdziesz czas i chęci to odezwij się do mnie, na pewno coś rozegramy na którejś z postaci <33
powitalny kokos
Jag.
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Ja coś chce, ja coś pozytywnego chce! :dance:
ambitny krab
Misia
ODPOWIEDZ