MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta Corrente
Pracuje jako instruktor jogi, ale bardziej znany jako syn TEGO Corrente. Niekoniecznie dba o to, by być miłym dla drugiej osoby, ale życie by oddał za swoją siostrę, więc wszystkie osóbki, które znały Jeddę, prawdopodobnie znają też jego. ;3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Wiekowo, surfingowo i Jeddowo podrzucam Rivera, wiadomo!
Z Coltonem też się znać muszą, ale to głównie przez yogę, więc Colton go widzi jako instruktora po prostu :hm: Z drugiej strony jakby trafił na pobitego Zetę na ulicy - czy coś podobnego - to pewnie pomoc by zaoferował - a Colton taki jest, że by nie pytał co zaszło bo nie jego sprawa.

Zeta Corrente
instruktorka jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Śniłam o Hollywood, mówili słodkie jest jak złoty miód.
Zeta Corrente wiele wskazuje, że Zeta i Insomnia razem pracują. Niestety Z. nie wydaje się być osobą super sympatyczną jednak samej Insomnii strasznie z tego powodu wszystko jedno i czuję, że jednak mogą się dogadać. 8)
powitalny kokos
Jag.
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Zeta Corrente no my to się na pewno znamy, pytanie czy lubimy :hihi:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Colton Brooks Zeta pewnie do Rivera trochę podejrzliwie podchodził, bo mu się wydawało, że nieco za swobodnie się zachowuje w towarzystwie jego siostry, ale pewnie przekonał się szybko, że River jest spoko i skoro łączy ich miłość do surfingu to pewnie czasem się zgadywali, kiedy jeszcze Zeta nie zgrywał takiego bad boya :lol: Aleee co do Coltiego to biorę ten pomysł i pewnie będę go chciała kiedyś rozegrać :hihi: <3

Insomnia Tarver no, ja już byłam u Ciebie w relklach i mamy dogadane! <3

Audrey Bree Clark masz pw, bo zlamiłaam i nie zauważyłam tutaj wpisu <3
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:welcome:
Z moich najbliżej wiekiem jest Diane Mason , bierz ją ^^
A i chyba Zeta Corrente powinien chociaż przelotnie znać Charlotte, skoro zna Jake'a, jej syna :hihihi:
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Witam Zeta Corrente <3
Ja tutaj tak w zasadzie tylko dla zasady, bo z Divinką juz mamy wszystko ustalone <33 Ale pomyślałam, że może Desideria Ci się do czegoś przyda, ona lubi wpadać w tarapaty i robić głupoty, więc polecam serdecznie :hihihi:
ambitny krab
Lilka
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Charlotte Hargreeves :oops: wydaje mi się, że Zeta przed Charlotte udaje bardzo miłego chłopaka, który w bardzo przyjacielski sposób *oczywiście ekhmh* traktuje jej syna. :lol: Choć prawda jest inna, ale przed panią Hargreeves to aniołek. Bo na pewno zdarzało się, że na nią przelotnie gdzieś trafił, kiedy płacił Jake'owi za wykonaną robotę albo przychodził wyperswadować mu, że musi mu pomóc przy jakimś zleceniu.

A Diane Mason pracuje w Shadow, a Zeta jest tam dosyć często, nawet jeśli nie pije alkoholu, bo musi być trzeźwy :lol:. Ale tak sobie pomyślałam – o ile to będzie pasowało do Diane ofc – że być może Zeta zawsze, gdy prowadzi jakieś negocjacje czy oferty z szemranymi typkami to prosi właśnie Diane o informowanie czy nikt ze stróżów prawa się przypadkowo nie pojawia w pobliżu albo prosi ją o podtykanie swoim rozmówcom sporej ilości alkoholu oczywiście na jego koszt. :lol: No i pewnie za bardzo dobre napiwki! A po takich rozmowach pewnie zawsze próbuje trochę z nią poflirtować przy barze. Nie wiem czy to by Ci odpowiadało, ale jak coś to dawaj znać, pomyślę jeszcze <3

Desideria Wakefield z Divinką wiemy! <3
A co do Des... może ich pierwsze spotkanie było akurat po jakiejś kłótni z ciotką, po której Des spektakularnie mogłaby niczym burza wybiec z naleśniczkarni albo lodziarni, albo gdzie tam były? Pewnie Zeta obserwowałby wszystko z boku i stojąc przed owym lokum zaproponowałbym jej podwózkę? Tylko pytanie czy by z nim wsiadła? :hm: W samochodzie by ją pewnie wypytał skąd pochodzi i kim w ogóle jest, poczęstowałby ją papierosem i dał swój numer, bo taki miał kaprys :lol: . Pewnie był troszkę zaskoczony jej wiekiem. No i pewnie zaoferował jej, że gdyby potrzebowała jakiejś przysługi to może do niego uderzać. :hihi:
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Omg, mega mi się to podoba Zeta Corrente! Więc tak, musimy to zagrać, bo myślę, że na sto procent by wsiadła i jeszcze mu wołała, że ma szybko jechać, bo jeszcze ją ciotka zatrzyma :lol: Więc wzięłaby papierosa, trochę się migała z odpowiedziami, ale generalnie byłaby wdzięczna za podwózkę i potem faktycznie mogłaby do niego znowu zadzwonić, może hmm... jakby zabalowała na jakiejś imprezie i obudziła się bóg wie gdzie, a miała np. spotkanie kontrolne z kuratorem i potrzebowałaby podwiezienia i może jakiejś czystej koszuli, a przy tym nie mógłby wiedzieć o tym nikt z jej bliskich, bo miałaby mocno przewalone za to, jak zawala :lol: No i tak Zeta by się dowiedział, że ona trochę głupot w życiu narobiła! Jeśli oczywiście coś takiego Ci pasuje <3
ambitny krab
Lilka
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Desideria Wakefield no to bardzo się cieszę i w takim razie będziemy się zgadywać <3
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Dobra, to póki co Charlotte go lubi. Kiedys pewnie go zabije :grave: , ale póki co go lubi :hihihi:
A z Diane bardziej pasuje mi druga opcja. Ona woli nie mieć nic wspólnego z glinami (albo raczej przeciwko nim :lol: ), więc w taki układ by nie weszła, ale chętnie będzie polewała klientom Zety, zwłaszcza jeśli dostanie ładny napiwek :hihi:
Zeta Corrente
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Diane Mason no I superka <3
Będę się strzec Charlotte!
ODPOWIEDZ