ogrodnik/odpoczywająca aktorka — fleuriste
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Don't wish. Don't Start. Wishing only wounds the heart
Elphaba Flynn
27 letnia aktorka pochodzenia brytyjskiego. W Lorne Bay przebywa od kilku miesięcy. Pracuje w Fleuriste jako ogrodnik.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Elphie
zrobi ci bukiecik — fleuriste
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Była niewysoka, nieśmiała, niepozorna i nierozmowna, jakby obawiała się być po prostu jakakolwiek.
Hej hej! Podrzucam Eden, która jest jej koleżanką z pracy, jest też między nimi nieduża różnica wieku, a Elphie ma również takie artystyczne zacięcie (do tego kiedyś na fabule wspomniałam, że Eden bardzo lubi Czarnoksiężnika z krainy Oz), więc coś czuję, że mogłyby się bez problemu dogadać i trzymają się razem? :hihi:
Elphaba Flynn
sumienny żółwik
Ola
ogrodnik/odpoczywająca aktorka — fleuriste
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Don't wish. Don't Start. Wishing only wounds the heart
Jestem jak najbardziej na tak, Elphie przyda się dobra koleżanka i wydaje mi się, że Eden pasowałaby idealnie.
Jak będziesz miała czas to możemy coś zagrać :D
Eden Goldwirth
powitalny kokos
Elphie
ODPOWIEDZ