florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
aeralie eaton
ma dwadzieścia cztery lata, jest florystką w the potting shed i mieszka w lorne bay od urodzenia; jej brat zmarł trzy tygodnie temu, więc aerie próbuje dojść ze sobą do ładu;
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

zrobi ci bukiecik — fleuriste
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Była niewysoka, nieśmiała, niepozorna i nierozmowna, jakby obawiała się być po prostu jakakolwiek.
Cześć aeralie eaton, przychodzę z Eden, bo wydaje mi się, że dziewczyny całkiem sporo łączy. Są w podobnym wieku, obie przejawiały raczej artystyczne zainteresowania, mimo nieco odmiennych kierunków, więc strzelałabym, że kojarzyły się jeszcze z czasów szkolnych. Odnowić kontakt mogły jednak przy okazji jakichś targów florystycznych lub czegoś podobnego i może idzie to w kierunku jakichś dobrych znajomych, które czasem wspólnie wyskoczą na kawę? :oops:
sumienny żółwik
Ola
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
cześć aeralie eaton, słyszałam, że chcesz bergmanowi uprzykrzyć życie? :hihihi:
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
Eden Goldwirth pisze: 06 maja 2022, 11:55
Cześć aeralie eaton, przychodzę z Eden, bo wydaje mi się, że dziewczyny całkiem sporo łączy. Są w podobnym wieku, obie przejawiały raczej artystyczne zainteresowania, mimo nieco odmiennych kierunków, więc strzelałabym, że kojarzyły się jeszcze z czasów szkolnych. Odnowić kontakt mogły jednak przy okazji jakichś targów florystycznych lub czegoś podobnego i może idzie to w kierunku jakichś dobrych znajomych, które czasem wspólnie wyskoczą na kawę? :oops:
omg, pewnie, bardzo mi się to podoba! w dodatku dziewczyny mogą czasami ze sobą współpracować! jesli miałabyś ochotę zagrać, to ja chętnie! <3
dale bergman pisze: 06 maja 2022, 11:58
cześć aeralie eaton, słyszałam, że chcesz bergmanowi uprzykrzyć życie? :hihihi:
to bergman uprzykrza życie aeralie :/
ODPOWIEDZ