student fotografii + freelancer — lorne bay
21 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Noah Crawford
Noah interesuje się fotografią, buja się głównie z artystycznym światkiem. Ma liczne rodzeństwo i został adoptowany przez parę lesbijek.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Noah
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Hej hej noah crawford, podrzucam Ci Harper na super kumpelę z kampusu :wohoo: Ona lubi się udzielać w różnych akcjach, może pomagała mu w organizacji jego wystaw foto? :hm: A na imprezkach może go zawsze błagać, żeby pomagał jej w oszukiwaniu w piciu i robił jej jak najsłabsze drinki :lol:
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Hej noah crawford, podrzucam Raine, która jest w tym samym wieku i tez studiuje w Cairns, a do tego Ryder jest mistrzem deski, tez w podobnym wieku, wiec jego tez mogę tu dać!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
student fotografii + freelancer — lorne bay
21 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Harper ! <3 Chcesz, żeby się już znali, czy zaczniemy znajomość od początku? ;> Tbh rozważałbym znajomość prowadzoną od początku, bo to już zawsze gotowy na scenariusz na ileś gier. Ale jakby co się dostosuję. ;>

Druga sprawa - w jakim typie gier najlepiej się odnajdujesz? ;>

Z tego co widzę, to w karcie masz nawet napisane "uwielbia robić zdjęcia, wywoływać je, a następnie wrzucać je do albumów i rozdawać najbliższym". Co prawda ta dwójka ewidentnie robi zdjęcia w innym celu, ale może poznali się w jakimś studenckim klubie (nie wiem czy takie coś istnieje, troszeczkę posiłkuję się Simsami xDDD) poświęconym fotografii?

Co do bezpośrednich pomysłów na gry, zawsze można zagrać jakieś wątki typu plener, hiking połączony z fotografowaniem i sporadyczną ucieczką przed dzikimi zwierzętami, czy też właśnie jakieś wernisaże podczas których dzieje się coś dziwnego. xDD No i oczywiście imprezy, podczas których faktycznie Noah dba o to, żeby nikt nie zgonował.

Jakby co chętnie zagram, zapraszam też na priv! <3


--------------------------


Raine, z tego co widzę Twoja postać jest baristką. Może pracuje właśnie w tym miejscu, które Noah uznaje za swoje ulubione i jest stałym bywalcem? :D W karcie nie mam określonego miejsca, więc tak naprawdę zależy to do Ciebie. Pewnego dnia przypiął do tablicy korkowej (?) albo innej tablicy ogłoszeniowej plakat nt swojego wernisażu, no i jakoś zaczęli sobie rozmawiać - wyszło na to, że oboje studiują i teraz widują się na różnych uczelnianych eventach. Nie wiem jeszcze za dużo o Twojej postaci, więc proponowałbym również relację od zera, czyli pierwszego spotkania dzięki czemu łatwiej nam będzie wymyślić pierwsze gry i złapać jakiś wspólny postowy język.

A może Noah, jako ktoś kto ma za sobą dosyć nieciekawą przeszłość, próbuje pomóc jej odnaleźć siostrę? ;>


-----------------------

Co do Ryder , to mam największą pustkę. xD Widzę że mieszkają w jednej dzielnicy, wiec ewidentnie mogą nawet być sąsiadami i wspólnie pojawiać na imprezach z powodów czysto logistycznych. Nie wiem jeszcze na ile coś ich może połączyć poza imprezowaniem, no ale impreza jako pierwsza wspólna gra zawsze jest luźnym i fajnym scenariuszem. xD W razie czego też zapraszam na priv! <3
powitalny kokos
Noah
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
noah crawford pisze: 01 maja 2022, 10:30
Hej Harper ! <3 Chcesz, żeby się już znali, czy zaczniemy znajomość od początku? ;> Tbh rozważałbym znajomość prowadzoną od początku, bo to już zawsze gotowy na scenariusz na ileś gier. Ale jakby co się dostosuję. ;>

Druga sprawa - w jakim typie gier najlepiej się odnajdujesz? ;>

Z tego co widzę, to w karcie masz nawet napisane "uwielbia robić zdjęcia, wywoływać je, a następnie wrzucać je do albumów i rozdawać najbliższym". Co prawda ta dwójka ewidentnie robi zdjęcia w innym celu, ale może poznali się w jakimś studenckim klubie (nie wiem czy takie coś istnieje, troszeczkę posiłkuję się Simsami xDDD) poświęconym fotografii?

Co do bezpośrednich pomysłów na gry, zawsze można zagrać jakieś wątki typu plener, hiking połączony z fotografowaniem i sporadyczną ucieczką przed dzikimi zwierzętami, czy też właśnie jakieś wernisaże podczas których dzieje się coś dziwnego. xDD No i oczywiście imprezy, podczas których faktycznie Noah dba o to, żeby nikt nie zgonował.

Jakby co chętnie zagram, zapraszam też na priv! <3
noah crawford a chętnie rozegram znajomość od początku! :jupi: Ja lubię takie luźniejsze gierki, właśnie widzę ich w takich dziwnych i śmieszkowych kampusowych przygodach :wohoo: to możemy grać od razu, odezwę się za chwilę na priv <3
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
noah crawford pisze: 01 maja 2022, 10:30
Raine, z tego co widzę Twoja postać jest baristką. Może pracuje właśnie w tym miejscu, które Noah uznaje za swoje ulubione i jest stałym bywalcem? :D W karcie nie mam określonego miejsca, więc tak naprawdę zależy to do Ciebie. Pewnego dnia przypiął do tablicy korkowej (?) albo innej tablicy ogłoszeniowej plakat nt swojego wernisażu, no i jakoś zaczęli sobie rozmawiać - wyszło na to, że oboje studiują i teraz widują się na różnych uczelnianych eventach. Nie wiem jeszcze za dużo o Twojej postaci, więc proponowałbym również relację od zera, czyli pierwszego spotkania dzięki czemu łatwiej nam będzie wymyślić pierwsze gry i złapać jakiś wspólny postowy język.

A może Noah, jako ktoś kto ma za sobą dosyć nieciekawą przeszłość, próbuje pomóc jej odnaleźć siostrę? ;>


-----------------------

Co do Ryder , to mam największą pustkę. xD Widzę że mieszkają w jednej dzielnicy, wiec ewidentnie mogą nawet być sąsiadami i wspólnie pojawiać na imprezach z powodów czysto logistycznych. Nie wiem jeszcze na ile coś ich może połączyć poza imprezowaniem, no ale impreza jako pierwsza wspólna gra zawsze jest luźnym i fajnym scenariuszem. xD W razie czego też zapraszam na priv! <3
ja akurat mam wpisane, że Raine pracuje w Hungry Hearts, więc jeśli Ci pasuje, to jak najbardziej! I co prawda studiują na dwóch różnych uczelniach, ale pewnie się to uniwersyteckie życie jakoś przeplata, więc możemy zacząć od gry, gdzie spotykają się już po tym pierwszym razie z tablicą korkową i jakimiś spotkaniami, kiedy Raine parzyła mu kawę?
A z siostrą to niestety do niczego nie zaprowadzi, bo ta postać jest na forum, więc śledztwo trochę ograniczone :(

Ryder jest absolutnie czillowym ziomkiem, mogli też spotykać się w skate parku, skoro Noah tam bywa? W sensie zakładam, że bywa, skoro jeździ na desce :ryder:

i jak chcesz coś zagrać, to dawaj znać! :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
student fotografii + freelancer — lorne bay
21 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Okej, super! :D Na razie zabieram się za odpis dla Harper, ale potem możesz spodziewać się pwki ode mnie. <3
powitalny kokos
Noah
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka noah crawford <3
Mam najmłodszą Lisbeth Westbrook, ona jest gimnastyczką artystyczną z problemami i dość specyficznym i ciężkim charakterem, więc nie wiem, czy do czegoś się przyda, ale jak tak to śmiało <3 Chyba że wolisz ode mnie kogoś starszego :3
student fotografii + freelancer — lorne bay
21 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej! Przeczytałem całą kartę Lis i mam troszeczkę problemy z tym, jak zrobić, by ich znajomość nie wydawała się wymuszona. Może poznali się przez wspólne towarzystwo? No bo Noah niby kręci się z artystami, a do takiego grona na pewno mogą należeć gimnastyczki ARTYSTYCZNE. XD

No i z tego co widze, to Lis niby teraz "wychodzi do ludzi" prawda? No to Noah zdecydowanie może być człowiekiem, do którego w końcu wyszła i zaczęła się jakoś otwierać. No i chadzają na wspólne imprezy, przeżywają jakieś dziwne historie, a z czasem pewnie nam się wyklaruje ta znajomość w samej grze. Co Ty na to? :D

-----


Raine Barlowe napisałem na priv <3.
powitalny kokos
Noah
ODPOWIEDZ