Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
nicholas winslow
Po tym jak dziewięć miesięcy temu stracił Melis oraz nienarodzone dziecko, którego nie chciał, wciąż próbuje przepracować własne uczucia w czym bez wątpienia mocno pomogła mu Harriet, której oddał nerkę, nie wiedząc, że ma narzeczonego. Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem.
IONA WINSLOW
młodsza siostrzyczka

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Nicholas Winslow wpadam po dobrych kumpli i pierwszą pomoc przy wyprowadzaniu niesfornych klientów z shadow :lol:
Mam jeszcze Harper Callaway, ona się kumpluje z Ioni, więc pewnie i brata kojarzy! Tylko jest trochę dzika przy facetach to i Nicka pewnie też się wstydzi :oops:
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Luke Winfield pisze: 22 kwie 2022, 09:01
Nicholas Winslow wpadam po dobrych kumpli i pierwszą pomoc przy wyprowadzaniu niesfornych klientów z shadow :lol:
Mam jeszcze Harper Callaway, ona się kumpluje z Ioni, więc pewnie i brata kojarzy! Tylko jest trochę dzika przy facetach to i Nicka pewnie też się wstydzi :oops:
o, ekstra! niech się kumplują, a po godzinach luke leje im najlepsze szoty :lol: no i może znać harper, którą za młodu mógł ciągnąć za warkocze i podrywać dla żartów, co by czerwieniła się jak pomidor :lol:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Przyszłam zrobić sztuczny tłum, cześć, </3
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Harriet L. Pemberton pisze: 22 kwie 2022, 09:26
Przyszłam zrobić sztuczny tłum, cześć, </3
:meh:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
A tu Ci wpadne z Luną, która się przyjaźni od lat z Ioni i traktuje ją trochę jak młodszą siostrę więc równie dobrze Nico może traktować jak starszego brata. No i jeszcze Ci mogę dać Inej, bo ona często w Shadow się pojawia!

Nicholas Winslow
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Skoro Shadow, to łap Diane Mason, kelnerkę, która boi się ludzi :lol:
Nicholas Winslow
Barmanka — Shadow
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
A smile that hides the pain within the heart soothes the hearts of those who behold it. So smile even through difficult times
Nicholas Winslow Na pewno się znamy, skoro razem pracujemy w Shadow!

Saskia dotychczas była dosyć szaloną duszą, zawsze mającą świetną gadkę do klientów, naciągając ich na drogie drinki, ale przez pewne okoliczności w jej życiu ostatnio... jest bardziej wycofana i zdecydowanie nie przypomina tej Ferreiry, którą poznał! Na dodatek żyją po sąsiedzku... i miałabym nawet pomysł na grę w trakcie której Nicky mógłby się dowiedzieć, że Saskia jest w Australii nielegalnie :hihi:
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Zoya Henderson pisze: 22 kwie 2022, 15:15
A tu Ci wpadne z Luną, która się przyjaźni od lat z Ioni i traktuje ją trochę jak młodszą siostrę więc równie dobrze Nico może traktować jak starszego brata. No i jeszcze Ci mogę dać Inej, bo ona często w Shadow się pojawia!

Nicholas Winslow
biorę obie! <3
Joshua Martin pisze: 22 kwie 2022, 21:09
Skoro Shadow, to łap Diane Mason, kelnerkę, która boi się ludzi :lol:
Nicholas Winslow
myślę, że diana mogłaby kierować wszelkie swoje obawy do niego i pomimo ochrony w lokalu, nicky miałby na nią baczenie :oops: po wspólnej zmianie może ją odprowadzać do domu, skoro są z jednej dzielnicy! i josha bym chciała na kumpla, bo jest niewielka różnica wieku i też są z sapphire river co daje nam punkt zaczepienia!

Saskia Ferreira pisze: 24 kwie 2022, 03:49
Nicholas Winslow Na pewno się znamy, skoro razem pracujemy w Shadow!

Saskia dotychczas była dosyć szaloną duszą, zawsze mającą świetną gadkę do klientów, naciągając ich na drogie drinki, ale przez pewne okoliczności w jej życiu ostatnio... jest bardziej wycofana i zdecydowanie nie przypomina tej Ferreiry, którą poznał! Na dodatek żyją po sąsiedzku... i miałabym nawet pomysł na grę w trakcie której Nicky mógłby się dowiedzieć, że Saskia jest w Australii nielegalnie :hihi:
tak, przyjmuje wszelkie zawodowe znajomości! mam nadzieje, że gdy nicholas odwiedza lokal po godzinach, może liczyć na jakieś rabaty na barze :lol: i podejrzewam, że tak jak w przypadku Diane Mason, mogliby od czasu do czasu wspólnie wracać do domu z pracy. winslow zwykle porusza się swoim mustangiem, więc może dziewczyny odwozić pod same drzwi!
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
Barmanka — Shadow
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
A smile that hides the pain within the heart soothes the hearts of those who behold it. So smile even through difficult times
Nicholas Winslow pisze: 25 kwie 2022, 08:12
tak, przyjmuje wszelkie zawodowe znajomości! mam nadzieje, że gdy nicholas odwiedza lokal po godzinach, może liczyć na jakieś rabaty na barze :lol: i podejrzewam, że tak jak w przypadku Diane Mason, mogliby od czasu do czasu wspólnie wracać do domu z pracy. winslow zwykle porusza się swoim mustangiem, więc może dziewczyny odwozić pod same drzwi!
W takim razie biorę i daj znać, jak będziesz chętny na grę <3
skarpetkowa handlarka i studentka — online shopping
18 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje nudne prawo, żeby dobrze zarabiać, prowadzi małą firmę skarpetkową i w skrytości rysuje bardzo fajne komiksy! A poza tym nie ma czasu na jakieś uczucia i takie pierdoły, okeeej.
love meeee Nicholas Winslow! <2
A poza tym nie wiem, mam dużo ludu, więc jak kogoś chcesz na coś, to śmiało 8)
niesamowity odkrywca
-
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
ioni winslow pisze: 05 maja 2022, 21:42
love meeee Nicholas Winslow! <2
A poza tym nie wiem, mam dużo ludu, więc jak kogoś chcesz na coś, to śmiało 8)
kocham, kocham babolu <3 oczko w głowie brata, który akurat niewieloma rzeczami w życiu się przejmuje!

a co do reszty to myślę, że cami mógłby znać z baru w którym ona pracuje, bo przecież to nie tak, że on do konkurencji nie chodzi :lol: jeśli spotkał ją po rozstaniu z melis to pewnie lekko wstawiony próbował nawet z nią flirtować! no i któregoś z panów mogę wziąć na kumpla, może williama? są w podobnym wieku :hm:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
ODPOWIEDZ