córeczka tatusia — masażystka i kosmetyczka w spa
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jesteś o wiele lepszym wierszem, niż każdy, który ja rzetelnie sklecę, chcąc Cię uchwycić w tekście.
Esme Fuentes
Przyjechala do Australii pod koniec 2018 roku. Pracuje jako kosmetyczka i masażystka w hotelu ojca. Chłopak ją zdradza, rodzice okłamują, a ona sama czuje się odrobinę zagubiona. Szukam dwóch starszych braci, a może i chłopaka z Hiszpanii, tylko póki co nie mam kiedy napisać szuksów...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
esmeralda
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Esme Rose Fuentes podrzucam Ci Harper <3 jej co prawda raczej nie stać na zabiegi w hotelu w którym pracuje Esme, ale np. mogło być tak że dostała albo wygrała jakiś sups voucher na ekskluzywny zabieg i akurat trafiła na Esme :jupi: Harp jest dość gadatliwa, więc pewnie podpytywała o Hiszpanię i w ogóle o wszystko :lol:
Jeszcze Ci mogę zaoferować Luke Winfield skoro ojciec Esme kręci jakieś interesy w Shadow. Mogło być tak na przykład, że Esme szukała ojca w klubie i się z nim tam pokłóciła, a potem mogła albo uderzyć w picie albo po prostu zacząć zaciekle przeklinać po hiszpańsku, coś takiego! No i Luke pewnie się zainteresował o co cho, bo on się w pracy interesuje wszystkim za wyjątkiem pracy :lol:
eks żołnierz, artysta i dyrektor galerii sztuki — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Ulice odbijają szary smutek nieba, w sercu czuję chłód samotnej nocy. Zapach czarnej kawy, filiżanki ciepło jak przystań, gdy wokół burzy się szaleństwo.
Hejka, to ja przychodzę z Jamesem zgodnie z umową i z Luną też już wiadomo co <3

Esme Rose Fuentes
przyjazna koala
catlady#7921
Luna - Joshua - Zoey - Bruno - Ella- Eric - Cece
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Esme Rose Fuentes wpadam z Ryan, która przed swoimi zagranicznymi podróżami mogła podpytywać Esme o jakieś baaardzo podstawowe hiszpańskie warte do dowiedzenia się rzeczy, a teraz po powrocie może jej coś dobrego, co przypomina dom ugotować :lol: i jak kogoś jeszcze chcesz to zapraszam :hm:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
córeczka tatusia — masażystka i kosmetyczka w spa
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jesteś o wiele lepszym wierszem, niż każdy, który ja rzetelnie sklecę, chcąc Cię uchwycić w tekście.
Harper Callaway jak najbardziej! Pasuje mi zarówno tak relacja z Harper, jak i. Lukiem. Możemy sobie coś zagrać jak masz ochotę!


To samo Raine Barlowe <3 Esme uwielbia hiszpańskie jedzenie, więc jak Ryan będzie chciała jej coś ugotować, to bardzo chętnie!

No i James Diamini, tu wiadomo, tak mi się wydaje przynajmniej :lol:


Sorki za poślizg z odpisem w relkach, nie mam nic na usprawiedliwienie :tear:
niesamowity odkrywca
esmeralda
ODPOWIEDZ