psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Blair Emerson hejka, będę wpadać do Ciebie na wróżby! :lol: :lol:
babeczka
-
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Hejka Blair Emerson! Wpadam z Lyrą, bo wydaje mi się, że dziewczyny mogłyby znaleźć wspólny język 8) Generalnie pomyślałam sobie, że Lyra kiedyś namówiona przez koleżanki wybrała się do Blair po wróżbę, ale bardzo szybko wyszło na to, że stroi sobie jedynie z tego żarty i wcale w to nie wierzy? Może jednak Blair wcale nie poczuła się tym urażona, więc gdzieś tam ten ich kontakt zaczął się rozwijać? :hihihi:
lyra raynott
Ola
sprzedaje kosmetyki — MECCA SKINCARE
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Blair Emerson, cusz, nie mogłam nie przyjść :)
serduszka
nick autora
brak multikont
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Ja nic nie chcę, ale zostawię to tylko tutaj :lol:
Chociaż... skoro Blair jest striptizerką w Shadow to powinni się znać.

Obrazek
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
No cześć! Pomyślałam, że skoro obie tańczymy to tutaj jakieś pozytywne i silne relacje ? Blair Emerson
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Blair Emerson Shadow i uzależnienie od alkoholu to coś co może nas połączyć :lol:
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
Ej! No chyba takich dwóch, szalonych rudych jak my, to nie ma nigdzie indziej na świecie, jak właśnie w Lorne! Podobny punkt zaczepienia jeśli o przyjazd do miasteczka chodzi. Michaela przyjechała szukać biologicznej matki, z tym że prawie 10 lat temu :lol: Ale mogły poznać się w Shadow i jakoś dogadać, no i Mic pomaga Blair szukać brata? Chyba, że już go znalazła, to Michaela jej pomagała, o!

Blair Emerson
samolocik
Rośka
nope
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Pracujemy razem, może nawet czasem tańczymy razem :lol: w dodatku talent do pakowania się w kłopoty pasuje idealnie do Eliego! Chcę pozytywa, niech piją razem po pracy (albo i przed :lol:)
death by overthinking
mvximov.
Jethro
ODPOWIEDZ