pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Josh Martin
Słyszysz dziwne odgłosy? Widzisz dziwne rzeczy? To duch?
Nie, to Josh.
Kilka lat temu uznano go za zmarłego i jakoś tak wyszło, że nie wyprowadzał nikogo z błędu. Do Lorne wrócił zaledwie kilka dni temu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
To ja się podrzucam na jakieś starego kumpla sprzed lat, nasi panowie mogli razem się staczać, jeden drugiego krył i te sprawy. Josh mógł zapewniać laski Luke'a że tak tak, nocował u mnie i dalej u mnie jest, a Luke mógł potwierdzać przed żonką Josha że tak tak, pożyczył mi hajs i tak się taplali w tych bujdach przez parę lat :lol:
Joshua Martin
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Luke Winfield idealnie, nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne taplanie się w gównie :lol:
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Joshua Martin :lol: i super, to się możemy złapać jak skończymy grę z Tomaszem :wohoo:
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
To ja przychodzę z propozycją od Inej! Ona często robi kontrakty od różnych typów spod ciemnej gwiazdy więc mogła być odpowiedzialna za przygotowanie tego wypadku, w którym zginął jego kolega. Myślała wtedy, że dobrze wykonała robotę i dostała nawet wynagrodzenie, wszyscy byli zadowoleni. Teraz Marlowe mogłaby na niego wpaść w Lorne i miałaby takie "co kurwa??!?", bo jednak jego przeżycie kwestionowało jej kompetencje jako płatnego zabójcy. No więc się wkurwiła i mogłaby chcieć dokończyć robotę, ale najpierw musiałaby mieć pewność, że on to on więc pewnie trochę, by się koło niego zakręciła żeby też zyskać nieco jego zaufania xD

Joshua Martin
towarzyska meduza
catlady#7921
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Haha, podoba mi się to :evil: Biorę! Inej Marlowe
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Joshua Martin Will przyjaźni się z Keirą, więc się muszą znać 8) Jak już oficjalnie wrócisz do życia.... :|
happy halloween
-
pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
Powoli wracam, moja trumna jest już nad ziemią :grave: A skoro tak, to zdecydowanie się znamy william henderson
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Joshua Martin pisze: 01 cze 2022, 20:47
Powoli wracam, moja trumna jest już nad ziemią :grave: A skoro tak, to zdecydowanie się znamy william henderson
XDDD okej! Chociaż on pewnie będzie team Keira i będzie miał zdecydowanie notowania na minusie, nawet jeśli się kiedyś lubili! :hm: I nie wiem czy kogoś jeszcze chcesz, ale jak chcesz to mów :hm:
happy halloween
-
ODPOWIEDZ