Grabarz i obsługa ceremonii — Cmentarz i dom pogrzebowy
31 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś był członkiem mafii w Melbourne ale upozorował własną śmierć żeby zaszyć się w Lorne Bay i towarzyszyć jego mieszkańcom podczas tej ostatniej drogi oraz bawić się w detektywa. Wygadany cwaniaczek, z którym da się konie kraść a i szklankę cukru z chęcią pożyczy!
Louis Abernathy
W Lorne Bay od kilku tygodni, grzeje posadkę grabarza oraz oprawy ceremonii pogrzebowej w lokalnym domu pogrzebowym. Wygadany cwaniaczek, zaangażowany w okoliczne akcje charytatywne jak i pomoc w organizacji zajmującej się odnajdowaniem osób zaginionych. I choć źle mu z oczu patrzy, chłop jest do tańca i różańca!
A jeśli jesteś z Melbourne może przypominać ci zmarłego niedawno członka mafii Giovanniego, ale i tak wmówi ci, że pierdzielisz głupoty.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Grabarzem, baby!
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
tak sobie myślę, że Julka przez długi czas przebywała w Melbourne (na studiach i pięć lat temu przy wystawie), więc może mogliby znać się faktycznie z przeszłości, w której u niej przynajmniej nie brakowało różnych ludzi, imprez i narkotyków, teraz zaś spotkałaby go na mieście i przeżyłaby szok, bo przecież ona tę twarz już widziała i niech jej nie wmawia inaczej!

Louis Abernathy
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejeczka Louis Abernathy, na pewno dam moja Divine, bo się pewnie znają, alw nie wiem, jak by ją odbierał. No i Lisa często też na cmentarz chodzi, ale jak chcesz kogoś jeszcze, to śmiało <3
Grabarz i obsługa ceremonii — Cmentarz i dom pogrzebowy
31 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś był członkiem mafii w Melbourne ale upozorował własną śmierć żeby zaszyć się w Lorne Bay i towarzyszyć jego mieszkańcom podczas tej ostatniej drogi oraz bawić się w detektywa. Wygadany cwaniaczek, z którym da się konie kraść a i szklankę cukru z chęcią pożyczy!
Julia Crane, Louis ( w czasach bycia Giovannim z Melbourne) obracał się głównie w dość hermetycznym gronie, nie widzę jednak przeszkód aby kiedyś przyszło im na siebie wpaść! Może nawet zamienili ze sobą kilka słów (pozytywnie albo negatywnie - wybierz opcję). Wolisz, aby Julia wiedziała o jego "śmierci" czy aby wciskał jej kity w momencie, gdy kobieta nic nie wie, że ten typek z Melbourne oficjalnie nie żyje? Obie opcje będą ciekawe, obie chętnie kiedyś rozegram :lol:

Lisbeth Westbrook Jeśli o Divinę się rozchodzi, Louis zapewne uważa, że dziewczyna jest podejrzana. Sam doskonale wie, że nikt normalny nie szlaja się po cmentarzach ani nie lubi tam zbyt długo przebywać. Pierwsze tygodnie więc pewnie łypał na nią nieuprzejmym spojrzeniem upominając, że ma nie deptać trawnika z czasem jednak mógłby zacząć do niej podchodzić - zapewne jak pies do jeża - żeby przekonać się, w co ta dziewczyna gra. A jeśli o Lisbeth chodzi mogą znać się zarówno z cmentarza jak i z siłowni, na której oboje bywają - Louis jest w Lorne dopiero kilka tygodni, tu spotkałabym ich na fabule i zobaczyła, co nam z tego się stworzy :lol:
ambitny krab
Grabarzem, baby!
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Louis Abernathy możemy obie opcje śmiało połączyć! Julia może nie wiedzieć o śmierci w Melbourne, spotkać starego znajomego i dopiero po czasie zorientować się, że oficjalnie Giovanni zmarł, a że jest dociekliwa i nieco naiwna to może drążyć :lol:
Grabarz i obsługa ceremonii — Cmentarz i dom pogrzebowy
31 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś był członkiem mafii w Melbourne ale upozorował własną śmierć żeby zaszyć się w Lorne Bay i towarzyszyć jego mieszkańcom podczas tej ostatniej drogi oraz bawić się w detektywa. Wygadany cwaniaczek, z którym da się konie kraść a i szklankę cukru z chęcią pożyczy!
Julia Crane Skoro możemy je połączyć, to je połączmy i zobaczmy dokąd to doprowadzi ;>
ambitny krab
Grabarzem, baby!
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
cudownie, mamy dogadane :lol: Louis Abernathy
Internista — Lorne Bay Medical Centre
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay przebywa od zaledwie kilku tygodni. Zatrudniła się jako lekarz w miejscowej przychodni i pod tym względem można naprawdę na nią liczyć - pomaganie innym uważa za swoją życiową misję. Niegdyś wiecznie radosna, roześmiana i nieco oderwana od rzeczywistości. Teraz stara się stanąć na nogi po nagłej śmierci ukochanego chłopaka.
Mogło być tak
Obrazek


a będzie tak
Obrazek

Obrazek




Louis Abernathy :grave:
powitalny kokos
-
Grabarz i obsługa ceremonii — Cmentarz i dom pogrzebowy
31 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś był członkiem mafii w Melbourne ale upozorował własną śmierć żeby zaszyć się w Lorne Bay i towarzyszyć jego mieszkańcom podczas tej ostatniej drogi oraz bawić się w detektywa. Wygadany cwaniaczek, z którym da się konie kraść a i szklankę cukru z chęcią pożyczy!
josephine simmons Ja Ciebie też, Dziecino :hihi: <33
ambitny krab
Grabarzem, baby!
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Oooo pan grabarz od pogrzebu ojca Joyce!
Chcę koniecznie coś zagrać *.*
Louis Abernathy
sumienny żółwik
13#9694
Grabarz i obsługa ceremonii — Cmentarz i dom pogrzebowy
31 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś był członkiem mafii w Melbourne ale upozorował własną śmierć żeby zaszyć się w Lorne Bay i towarzyszyć jego mieszkańcom podczas tej ostatniej drogi oraz bawić się w detektywa. Wygadany cwaniaczek, z którym da się konie kraść a i szklankę cukru z chęcią pożyczy!
Duke Buckley *najlepszy grabarz w mieście, pierwszy szpadel Queensland, ok? Szanujmy się. I jak chcesz zagrać, to cho ^^
ambitny krab
Grabarzem, baby!
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Louis Abernathy pisze: 29 mar 2022, 23:10
Duke Buckley *najlepszy grabarz w mieście, pierwszy szpadel Queensland, ok? Szanujmy się. I jak chcesz zagrać, to cho ^^
Jeszcze Buckley nie był na usługach, więc ciężko powiedzieć. :v
Okaże się na pogrzebie!
A co do gierki, to mega chętnie, ale może we trójkę - z Joyce Lewis ?
Masz discorda w ogóle?
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ