fotoreporter — cały świat
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
naprawdę sporo podróżuje, zwiedził świat wzdłuż i wszerz, więc mogliście się gdzieś poznać, gdziekolwiek... ale nie w Lorne, bo tu jest pierwszy raz, jest fotoreporterem z nagrodą Pulitzera na koncie, kocha dobre jedzenie, ciekawe opowieści i ludzi
Vernie McClain
naprawdę sporo podróżuje, zwiedził świat wzdłuż i wszerz, więc mogliście się gdzieś poznać, gdziekolwiek... ale nie w Lorne, bo tu jest pierwszy raz, jest fotoreporterem z nagrodą Pulitzera na koncie, kocha dobre jedzenie, ciekawe opowieści i ludzi
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
z.
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
siemka Vernie McClain! Mam dwóch podróżników wśród swoich multi, pierwszy to Cami, która ucieka przed światem i samą sobą, a drugi jest jackson hargreeves z którym myślę, że by się nawet bardzo dogadali! 8) Na przykład rozmawiając o swoich nagrodach :lol:
A z tu i teraz to mój remi blackwell i moja darby maclerie mieszkają po sąsiedzku, oboje są ciekawi świata i ludzi, więc na pewno by przyszli się z sąsiadem przywitać. 8) Darby może być pod sporym wrażeniem jego osoby i nawet może złapać na niego małego krasza :oops: :oops: :oops:
chirurg ogólny — carins hospital
37 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
I used to think that I was made out of stone, I used to spend so many nights on my own, I never knew I had it in me to dance anymore...
dzień dobry, melduje się towarzyszka niektórych włóczęgowych wędrowek :welcome:
sumienny żółwik
leośka#3525
Muzyk — Moonlight bar
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Widzi barwy w dźwiękach, którymi wypełnia sale Moonlight bar. Królowa złych wyborów, grająca w milion różnych gier z której żadnej nie da się wygrać. Wolna duch, balansujący na krawędziach z butnym uśmiechem i filuternym spojrzeniem wodzącym po twoim ciele.
Vernie McClain wyglądasz jak zła decyzja, którą z przyjemnością bym poznała! ;>
niesamowity odkrywca
chaosem
fotoreporter — cały świat
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
naprawdę sporo podróżuje, zwiedził świat wzdłuż i wszerz, więc mogliście się gdzieś poznać, gdziekolwiek... ale nie w Lorne, bo tu jest pierwszy raz, jest fotoreporterem z nagrodą Pulitzera na koncie, kocha dobre jedzenie, ciekawe opowieści i ludzi
cami o'brallaghan cześć! jak zobaczyłam, że Cami pracuje w sextelefonie to mi od razu wpadło do głowy coś takiego, że może Vernon, który jest chyba nieco nieogarnięty w stosunki damsko-męskie stwierdzi sobie, że skorzysta z takiego telefonu i dodzwoni się akurat do niej, a że babcia mu wpoiła jednak szacunek do kobiet, a on wcale nie umie w sextelefony, to bym to zagrała i zobaczyła co nam wyjdzie, bo albo będzie straszno, albo śmieszno :oops: albo i to i to
co do Jacksona to jak go zobaczyłam to stwierdziłam, że jakbym robiła nieco starszą postać, to byliby bffkami! też myślę, że by się dogadali, może gdzieś przy okazji pisania czegoś się właśnie poznali i w sumie zakumplowali? *.*
z Remim to też mi się wydaje, że mogliby być kumplami, musimy ich tylko jakoś poznać, bo Vernie to na razie mieszka w motelu, czy tam jakimś pensjonacie, ale może jak się zdecyduje zostać na dłużej to się będzie rozglądał za jakimś innym lokum :hm:
Darby też mi się podoba i też ich chętnie poznam :milosc: Vernie ma trochę słabość do sierotek Marysiek, a ona się często pakuje w kłopoty, więc może coś w stylu "ratowania damy z opresji" zagramy?
jakbyś miała ochotę coś popisać to wal śmiało! :welcome:

louise cumberbatch och nie bądź taka skromna przyczyno mojej podróży do lorne <33

Judy Evans ty wyglądasz jak kobieta, której chcę zrobić sesję, albo dwie :P
a określenie "zła decyzja" pasuje do Vernona idealnie, poznajmy ich! :hihihi:
powitalny kokos
z.
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Vernie McClain nie wiem co bym tutaj chciała, ale na pewno musiało się stać coś przez co się poznali bo Lia to chodzące kłopoty, nieszczęścia i katastrofa w jednym! <3
sumienny żółwik
rorka
fotoreporter — cały świat
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
naprawdę sporo podróżuje, zwiedził świat wzdłuż i wszerz, więc mogliście się gdzieś poznać, gdziekolwiek... ale nie w Lorne, bo tu jest pierwszy raz, jest fotoreporterem z nagrodą Pulitzera na koncie, kocha dobre jedzenie, ciekawe opowieści i ludzi
Lia Hargreeves to ja proponuję, żeby Lijka wpakowała się w jakieś kłopoty, a Vernie w miarę możliwości będzie chciał ją z nich wyciągnąć, bo on ma w sobie coś z takiego superhero, chociaż... nie obiecuję, że razem nie wpakują się w jeszcze większe, ostatnio los się do niego nie uśmiecha, a wręcz wodzi go za nos, jakby chłop miał jeszcze mało w życiu pod górkę :monkey:
powitalny kokos
z.
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Vernie McClain dobra, przekonało mnie to! Lia pewnie chętnie wpakuje się w jeszcze większe, rozrywek w życiu nigdy za wiele, a na starość będzie miała co wspominać :D
sumienny żółwik
rorka
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Vernie McClain pisze: 22 mar 2022, 20:41
cami o'brallaghan cześć! jak zobaczyłam, że Cami pracuje w sextelefonie to mi od razu wpadło do głowy coś takiego, że może Vernon, który jest chyba nieco nieogarnięty w stosunki damsko-męskie stwierdzi sobie, że skorzysta z takiego telefonu i dodzwoni się akurat do niej, a że babcia mu wpoiła jednak szacunek do kobiet, a on wcale nie umie w sextelefony, to bym to zagrała i zobaczyła co nam wyjdzie, bo albo będzie straszno, albo śmieszno :oops: albo i to i to
co do Jacksona to jak go zobaczyłam to stwierdziłam, że jakbym robiła nieco starszą postać, to byliby bffkami! też myślę, że by się dogadali, może gdzieś przy okazji pisania czegoś się właśnie poznali i w sumie zakumplowali? *.*
z Remim to też mi się wydaje, że mogliby być kumplami, musimy ich tylko jakoś poznać, bo Vernie to na razie mieszka w motelu, czy tam jakimś pensjonacie, ale może jak się zdecyduje zostać na dłużej to się będzie rozglądał za jakimś innym lokum :hm:
Darby też mi się podoba i też ich chętnie poznam :milosc: Vernie ma trochę słabość do sierotek Marysiek, a ona się często pakuje w kłopoty, więc może coś w stylu "ratowania damy z opresji" zagramy?
jakbyś miała ochotę coś popisać to wal śmiało! :welcome:

Jasne, z chęcią bym wzięła taki przypał z Cami! :lol: Ale to jak zakończe na niej jakiejś gry, później, bo teraz mam aż za dużo :lol: :lol:
A z Remim nie ma sprawy, on jest super przyjacielski i z chęcią mu pokaże miasto 8) I najlepsze dzielnie do mieszkania!
A z Darby jasne, tylko uwaga, ona ma tendencje do zakochiwania się w takich rycerzach :evil: I to coś, co możemy grać od razu, więc wpadnę na pw :hihi:
fotoreporter — cały świat
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
naprawdę sporo podróżuje, zwiedził świat wzdłuż i wszerz, więc mogliście się gdzieś poznać, gdziekolwiek... ale nie w Lorne, bo tu jest pierwszy raz, jest fotoreporterem z nagrodą Pulitzera na koncie, kocha dobre jedzenie, ciekawe opowieści i ludzi
cami o'brallaghan jak będziesz miała ochotę pograć cami, czy remim to wal śmiało!
a na darby czekam, pogramy, zobaczymy, a nóż się coś z tego urodzi, heh :oops:
powitalny kokos
z.
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Vernie McClain wpadam z Ryan, która przez kilka miesięcy jeździła po Europie, łapała stopa, spała u obcych ludzi i wróciła do domu z brzuchem, którego jednak już nie ma, ale jak chcesz zaliczyć spotkanie po latach, albo coś innego, to się polecam ^^
Do tego mam Raine, co prawda jest młodziutka, ale mieszka po sąsiedzku, często papla głupoty i zagaduje obcych ludzi, a jej marzeniem są podróże, więc może do czegoś by się nadała :lol:
przyjazna koala
my name is jeff
ODPOWIEDZ