weterynarz, opiekun kangurów — Animal Wellness Center
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
One day you'll leave this world behind, so, live a life you will remember.
Apollonia Brown
Weterynarz z powołania, łamacz serc z przypadku. W trakcie przeprowadzki do domu w Pearl Lagune. Przemierza ulice Vespą, najczęściej przesiaduje w klinice weterynaryjnej i sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zajmuje się kangurami. Pozytywnie zakręcona, niekiedy odrobinę oderwana od rzeczywistości, marzycielka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Robert Brown
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

summertime
Polcia
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Apollonia Brown przyjdę po swoje w odpowiednim czasie, a na razie zostawiam po sobie ślad i niedosyt ^^
easter bunny
chubby dumpling
weterynarz, opiekun kangurów — Animal Wellness Center
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
One day you'll leave this world behind, so, live a life you will remember.
Ephraim Burnett czekam niecierpliwie ^^
summertime
Polcia
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
hej chętnie ci kogoś dam, ale nie wiem kogo, bo wypiłam za dużo wina, ale do wyboru do koloru <3
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
hejo Apollonia Brown ! Chętnie Ci kogoś oddam! :hm: Najpewniej Jedda Corrente :hm:
pisarz horrorów, pan loczek — sieje zamęt i chaos
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, fan sportów ekstremalnych i dobrego jedzenia. Przyjazny, otwarty na innych i uczynny. Próbuje poskładać złamane serce.
niesamowity odkrywca
Lama
weterynarz, opiekun kangurów — Animal Wellness Center
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
One day you'll leave this world behind, so, live a life you will remember.
cami o'brallaghan
cami o'brallaghan pisze: 18 mar 2022, 20:55
hej chętnie ci kogoś dam, ale nie wiem kogo, bo wypiłam za dużo wina, ale do wyboru do koloru <3
william henderson, wybieram Cię! :hihihi: Są tak cudownymi przeciwieństwami, że muszę zaryzykować. Podobny wiek, więc mogliby znać się jeszcze ze szkolnych czasów. Czy za sobą przepadali? Oj, wątpię... ale może los pchał ich ku sobie poprzez szereg różnych dziwacznych spotkań i gdzieś po drodze uznali, że chyba są na siebie skazani. Niepoprawna optymistka vs ponurak; romantyczka vs realista, pozytywnie zakręcona vs wiecznie markotny (a przynajmniej takie sprawia wrażenie :hihihi: ) a to wszystko na jednej dzielnicy mieszkalnej (o ile dobrze zauważyłam). Widzę w nich dobrych znajomych, a może nawet przyjaciół, którzy latami docierali się, by teraz spędzać razem czas maltretując planszówki i układając puzzle.

autumn goldsworthy
autumn goldsworthy pisze: 19 mar 2022, 16:03
hejo Apollonia Brown ! Chętnie Ci kogoś oddam! :hm: Najpewniej Jedda Corrente :hm:
Jedda pasuje mi na znajomą po fachu. Co prawda jest prawie dekadę młodsza, ale Pola może być jej mentorką w zawodzie. Bywa dość często w Wildlife Sanctuary i klinice weterynaryjnej, z kolei Jedda zamieszkuje Tingaree, więc na pewno ich drogi się przeplatają. :wohoo:


Robert Brown pisze: 20 mar 2022, 18:49
Robert Brown :excited:
summertime
Polcia
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Apollonia Brown kumpluję się z Twoim mężem, więc pewnie się znamy ^^
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
weterynarz, opiekun kangurów — Animal Wellness Center
31 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
One day you'll leave this world behind, so, live a life you will remember.
:welcome: Hyde O. Terrell, Polcia na pewno jest częstym gościem restauracji, w której pracujesz; nie można też zapomnieć o tym, że są sąsiadami z Apollonią. Dopiero niedawno wróciła na osiedle w Pearl Lagune, gdzie mieści się jej rodzinny dom, ale będą mieć okazję nawiązać lepszy kontakt. :wohoo:
summertime
Polcia
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde będzie ją karmił jak swoją, Apollonia Brown! *.*
I chętnie pomoże jeśli sąsiadka będzie potrzebowała jakiejkolwiek pomocy, zna się na majsterkowaniu i od czegoś ma te wszystkie mięśnie pewnie mając nadzieję, że nie będzie się pieklić jak znów wyciągnie Roberta na skałki czy inne ekstremalne zabawy :devil:
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Apollonia Brown pisze: 20 mar 2022, 22:07
cami o'brallaghan
cami o'brallaghan pisze: 18 mar 2022, 20:55
hej chętnie ci kogoś dam, ale nie wiem kogo, bo wypiłam za dużo wina, ale do wyboru do koloru <3
william henderson, wybieram Cię! :hihihi: Są tak cudownymi przeciwieństwami, że muszę zaryzykować. Podobny wiek, więc mogliby znać się jeszcze ze szkolnych czasów. Czy za sobą przepadali? Oj, wątpię... ale może los pchał ich ku sobie poprzez szereg różnych dziwacznych spotkań i gdzieś po drodze uznali, że chyba są na siebie skazani. Niepoprawna optymistka vs ponurak; romantyczka vs realista, pozytywnie zakręcona vs wiecznie markotny (a przynajmniej takie sprawia wrażenie :hihihi: ) a to wszystko na jednej dzielnicy mieszkalnej (o ile dobrze zauważyłam). Widzę w nich dobrych znajomych, a może nawet przyjaciół, którzy latami docierali się, by teraz spędzać razem czas maltretując planszówki i układając puzzle.

Omg, ale cię zostawiłam, nawet bez zarysowania wieku i tak dalej :lol: I w sumie to powiem Ci że dobra, możemy im dać z Willem właśnie taką śmieszną relację przyjacielską, jeszcze takiej nie mam :lol: I jeszcze ci dorzucę alice underwood, bo na pewno by się dogadały, poza tym Alice uratowała swojego psa w dość kiepskim stanie, więc na pewno była częstą bywalczynią u niej :hm: I w sumie jeszcze moja darby maclerie ma psa, no i jest psią fryzjerką, do tego tak samo szaloną, więc jak chcesz na narwaną psiapsie, to polecam 8)
ODPOWIEDZ