bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Reina A. Everly
Pani prawnik, kociara, wielbiciel kawy i włoskiego żarcia. Obecnie na urlopie i podczas przeprowadzki do nowego domu. Niedawno dowiedziała się, że spodziewa się dziecka i próbuje jakoś przyswoić tę informację. Szukam przyjaciół, znajomych, współpracowników, wrogów i dwóch braci.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

summertime
Myre
Criminal Profiler — Lorne Bay Police Station
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Blindness is an unfortunate handicap but true vision does not require the eyes.
Something about you made me feel a little more alive and a far less lost.
<3
powitalny kokos
Moony
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Mitch Brown pisze: 12 mar 2022, 19:17
<3
i tak będziesz pomagał przy przeprowadzce :lol: :fox:
summertime
Myre
Criminal Profiler — Lorne Bay Police Station
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Blindness is an unfortunate handicap but true vision does not require the eyes.
Something about you made me feel a little more alive and a far less lost.
Reina A. Everly pisze: 12 mar 2022, 19:19
Mitch Brown pisze: 12 mar 2022, 19:17
<3
i tak będziesz pomagał przy przeprowadzce :lol: :fox:
Na czuja, to i owszem 8)

Reina A. Everly
powitalny kokos
Moony
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Łap Gwen ^^ Trzy lata temu miała wypadek, przestała pracować, ale wcześniej panie mogły mieć ze sobą zawodową styczność :jupi: Niedawno Fitzgerald otworzyła swoją kancelarię, powoli wraca do zawodu i kiedy tylko Reina A. Everly też wróci do pracy, chętnie spotka się z nią na jakiejś sali sądowej ^^
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Gwen Fitzgerald bardzo chętnie! A jaki stosunek mają Panie do siebie prywatnie? Bo ja bym raczej poszła w pozytyw, skoro nie mam jeszcze żadnej koleżanki tutaj :lol:
summertime
Myre
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Reina A. Everly mieszkamy po sąsiedzku, więc się pewnie poznaliśmy! A poza tym blisko jej wieku mam william henderson i alice underwood , więc ci mogę ich na coś podrzucić :hihi:
przyjazna koala
-
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
O, no, niech się lubią, niech na salach sądowych stwarzają groźne pozory, tam sobie nie odpuszczają, a jak tylko wyjdą na korytarz, od razu pada "to co, kawa? Dzisiaj ja stawiam" i jest przyjemnie 8) Teraz też może zdarzyć im się jakieś wspólne wyjście :jupi: Reina A. Everly
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
jackson hargreeves
Reina i Mitch dopiero wprowadzają się do tej dzielnicy, więc można zorganizować jakieś sąsiedzkie powitanie. Oprócz tego widzę, że Jackson jest dziennikarzem śledczym. Może przyglądał się sprawie seryjnego mordercy, nad którą pracowała Reina, może nawet o tym pisał? Jeżeli tak, to są nie tylko nowymi sąsiadami, ale i znają się z wcześniej - dziennikarz mógł ją o tą sprawę wypytywać. (a teraz jest ciekawy jak to było być przez mordercę porwanym :lol: )
W ogóle jakie te Twoje postacie tryskające radością i szczęściem wszystkie :lol: Rozwody, nieszczęśliwe małżeństwa, depresje... Chętnie przygarnę Willa na kolegę sprzed lat i Alice na koleżankę, z którą chętnie wymieniają się przepisami na zdrowe dania <3

Gwen Fitzgerald
Jasne, może Gwen postanowi sprawdzić co u niej? Pewnie słyszała co się jej przytrafiło i dlaczego jest na urlopie.
summertime
Myre
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
cześć! podrzucam Chrisa, bo coś czuję, że mogliby się nawet zaprzyjaźnić!
Reina A. Everly
zdolny delfin
enchante #8234
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
Chris Haynes
Ale ciekawą historią ma Chris. Mam wrażenie, że po kilku głębszych mogliby opowiedzieć sobie o kilku mrocznych myślach, o których nie chcą opowiadać bliskim/ogólnie innym ludziom.
summertime
Myre
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
Reina A. Everly jestem bardzo za! a w przyszłości mam dla niego wątek kryminalny, który postawi ich relacje w zupełnie innym świetle
zdolny delfin
enchante #8234
ODPOWIEDZ