stolarz, właściciel — plane wood carpenter
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
nigdy nie byłem szalony, nie tak naprawdę; może z wyjątkiem chwil, kiedy wzruszało mnie serce
terence burkhart
W Lorne Bay pomieszkiwał za dzieciaka, a później wyjechał do większego miasta zostać prawą ręką znanego polityka. Trzy miesiące temu na jaw wyszły zbrodnie jego brata, wobec czego zmuszony został zmienić nazwisko i wrócić do miasteczka przeczekać burzę i się nie wychylać. Pracuje w stoczni jako stolarz, nigdy nie rozmawia o swoim bracie, snuje się po ulicach bez większego celu i czasem upija się w barach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Witam pięknie :hihihi: terence burkhart
Do upijania się w barach mam aż 3 możliwości, bo Pearl, Laurisse i Mari, każda na inny sposób, więc możesz sobie wybrać, chyba, że chcemy pomyśleć nad czymś innym. Nie mam już Franka, żeby znali się ze stoczni, ale Pearl może coś węszyć w jego historii, skoro lubi wtykać nos w nieswoje sprawy i już jest tym dziennikarzem śledczym. Generalnie, to każdego od siebie polecam na coś fajnego i coś mniej fajnego też, chociaż jednak liczę na rzeczy fajne :hihihi: <33
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
czyli, Ben cię nie lubi, Dante cię nie lubi, a cała reszta może kochać? :oops:

terence burkhart
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
stolarz, właściciel — plane wood carpenter
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
nigdy nie byłem szalony, nie tak naprawdę; może z wyjątkiem chwil, kiedy wzruszało mnie serce
witam zgraję pięknych panien <3
Laurissa Hemingway może posłużyć za urodziwsze zastępstwo francisa, który jakiejś sprawy nie zdążył załatwić przed wyjazdem z lorne, więc porozumiewając się ze starszą hemingway (pewnie poprzez żonę :lol:), poprosił, żeby sama się tym zajęła, wobec czego mogłaby wpaść do stoczni dając nam tym samym możliwość do zapoznania się tej dwojki? jako że on stracił niedawno posadę, na której bardzo mu zależało i ściśle wiązał z nią przyszłość, jest teraz mrukiem i rozmawia chyba tylko monosylabami, ale! skoro byłby tam jedyną osobą i tym samym kobiecie niezbędną, to ta mogłaby go trochę ciągnąć za język, w ten swój typowy uroczy sposób i po jakimś czasie uległby i faktycznie powiedział coś więcej <33 a potem faktycznie mogliby wpaść na siebie w barze. także ja tu widzę taką relację na kilka gier, wiesz, co to oznacza :hihihi:

pearl campbell koniecznie chcę na wątek związany z jej pracą! generalnie brat terry'ego, aresztowany trzy miesiące temu za pięć morderstw, skłamał, że jego rodzina o wszystkim wiedziała, no a jako że nie mógł tego udowodnić i policja także, to grupa samozwańczych detektywów z internetu sama postanowiła zająć się tym śledztwem, co właśnie mogło także przyciągnąć uwagę pearl? więc z początku mogłaby nawet udawać, że go wcale nie zdemaskowała (bo on zmienił nazwisko po tamtej aferze i się tu ukrywa), ale potem by się wydało, że po prostu szuka sobie kolejnego ciekawego materiału, czy coś takiego?

a Mari Chambers też przygarnę, skoro już proponujesz ^^ bo terence za jakiś czas zamierza zajrzeć do kancelarii, w której ta pracuje, więc tam ich można ze sobą poznać, pewnie jak to z nią bywa, w jakiś niezręczny i zabawny sposób :lol:



pericles campbell nie wiem czy go lubi, bo terence w pracy się w ogóle nie odzywa, nikt go tam nie obchodzi i czasem, nawet jak wywiąże się już ze swoich obowiązków, to zostaje w stoczni po godzinach, co perry może przyuważyć i co może wydać mu się dość podejrzane, ale no, nad tym pomyślimy, jak zwolni ci się na nim miejsce do gry <33 a reszta faktycznie niech go kocha, bo trochę tak przykro, jakby wszyscy się mieli zmówić przeciwko niemu ;(
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Hejka <3 terence burkhart

Jesteś przystojny, więc muszę Ciebie znać :| poznaj moja próżność :lol:
A tsk serio to podrzucam całą paczkę, bo w sumie każdy z moich panów jest gdzieś w podobnym wieku, może poza Jona, bo on zaraz będzie miał 40... Myślałam najbardziej o Antku, bo przydałby mi się jakoś kumpel. Może stara przyjaźń, którą w barze się odnowi? I tutaj także polecam Jaspera. Co prawda on kłamkoli o tym kim jest, ale potrafi szczerze pomoc i doradzić. Jest też barmanem, więc Terenie mógłby kiedyś się aż za bardzo upić w Shadow i Jay wziąłby na siebie odpowiedzialność by odstawić go do domu zamiast pozwolić gorylom Nathaniela wywalić biedaka z baru.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
terence burkhart pisze: 10 mar 2022, 20:18
witam zgraję pięknych panien <3
Laurissa Hemingway może posłużyć za urodziwsze zastępstwo francisa, który jakiejś sprawy nie zdążył załatwić przed wyjazdem z lorne, więc porozumiewając się ze starszą hemingway (pewnie poprzez żonę :lol:), poprosił, żeby sama się tym zajęła, wobec czego mogłaby wpaść do stoczni dając nam tym samym możliwość do zapoznania się tej dwojki? jako że on stracił niedawno posadę, na której bardzo mu zależało i ściśle wiązał z nią przyszłość, jest teraz mrukiem i rozmawia chyba tylko monosylabami, ale! skoro byłby tam jedyną osobą i tym samym kobiecie niezbędną, to ta mogłaby go trochę ciągnąć za język, w ten swój typowy uroczy sposób i po jakimś czasie uległby i faktycznie powiedział coś więcej <33 a potem faktycznie mogliby wpaść na siebie w barze. także ja tu widzę taką relację na kilka gier, wiesz, co to oznacza :hihihi:

pearl campbell koniecznie chcę na wątek związany z jej pracą! generalnie brat terry'ego, aresztowany trzy miesiące temu za pięć morderstw, skłamał, że jego rodzina o wszystkim wiedziała, no a jako że nie mógł tego udowodnić i policja także, to grupa samozwańczych detektywów z internetu sama postanowiła zająć się tym śledztwem, co właśnie mogło także przyciągnąć uwagę pearl? więc z początku mogłaby nawet udawać, że go wcale nie zdemaskowała (bo on zmienił nazwisko po tamtej aferze i się tu ukrywa), ale potem by się wydało, że po prostu szuka sobie kolejnego ciekawego materiału, czy coś takiego?

a Mari Chambers też przygarnę, skoro już proponujesz ^^ bo terence za jakiś czas zamierza zajrzeć do kancelarii, w której ta pracuje, więc tam ich można ze sobą poznać, pewnie jak to z nią bywa, w jakiś niezręczny i zabawny sposób :lol:
Hihihi, ja bardzo chętnie na relacje na kilka gier :hihihi: Więc oczywiście wszystkie pomysły jak najbardziej mi się podobają <3
Z Pearl super, bo ona uwielbia takie niejasne sytuacje, więc chociaż nie jest mistrzem w swoim fachu, to jakby się dowiedziała, że on to brat tamtego mordercy, to faktycznie mogłaby udawać, że nie wie, a potem mogłoby to doprowadzić do jakiejś dramy! :hihihi:
No i Mari polecam na takie bardziej głupkowate gry! Żeby sobie odreagować trudniejsze tematy, poza tym ona teraz w kancelarii czuje się jak ktoś ważny i przez to chce za dobrze wypaść, więc może wypadać nawet gorzej, niż zwykle :lol:
Także biorę wszystko i czekam na gierkę którąś z tej trójki ^^ <3
Właściciel i stolarz — Plane Wood Carpenter
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalny stolarz, prowadzący biznes zmarłego ojca i mieszkający na uboczu sąsiad aborygeńskich tubylców. Człowiek-katastrofa, chodząca porażka.
terence burkhart wierzę, że to nie przypadek iż obaj są w tym samym wieku, zajmują się stolarką i mieszkają w jednej dzielnicy :lol: daj mi coś ekstra, co? :hihi:
powitalny kokos
-
ODPOWIEDZ