Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke Winfield
Po zgubieniu przez biologicznych starych przygarnięty przez Winfieldów. Troublemaker, rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus. Przed laty wciągał co popadnie, od ok 3 lat jest czysty. W Shadow nalewa drinki i bawi się w terapeutę, a po godzinach pakuje się w kolejne tarapaty. Spędził prawie całe życie w Lorne Bay, więc możemy znać się ze szkoły, z podwórka, z czasów burzliwej młodości, możemy być eksami - zawsze się coś wymyśli!
The Winfields
Przez większość życia był wrzodem na dupie rodziny, ale kocha ich wszystkich nad życie i skoczyłby za nich w ogień (za wyjątkiem Shivy, hehe)

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
hej, z Julią zapewne znamy się z Shadow, bo ona tam pracuje w zasadzie od początku! Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Siema, braciszku 8)
Podrzucam też Connie Adler, managera Shadow. Nie jest miła i przyjemna, pewnie czasem na niego krzyczy, ale taki już jej urok :lol:
A Diane Mason jest miła i też pracuje w Shadow. Trochę boi się ludzi, ale jest fajna :oops:
Luke Winfield
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Wpadaaaam! <3 Luke Winfield
Podrzucam swojego Anthony Huntington , który jest kuzynem Winfieldów więc panowie na pewno się znają. Tosiek przyjechał jakieś pół roku temu do Lorne z narzeczonąi planuje wesele, ale no raczej mu to nie wyjdzie.
Poza tym z chęcią podzielę się każdym z moich panów! Aczkolwiek większość z nich to dziady stare... Jedynie, że Jay, ten pracuje w Shadow więc mogliby się kiedyś spotkać przy barze, bo Luke to chyba typ imprezowicza :lol:
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
WSPÓŁSPACZ :parrot: :parrot: :parrot: Luke Winfield
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Oficjalnie witam w Winfieldach <3 Luke Winfield
To jak już było miło... za to, że pracujesz w Shadow, a zatem w klubie należącym do największego wroga Franka, pewnie co spotkanie masz suszoną głowę :tear: Ale generalnie Francis to sztywniak, który za rodzinę dałby się pokroić <3
Poza tym w Shadow pracuje moja największa gówniara Lisbeth Westbrook, jest kiepską kelnerką i mrukliwą panną, która nie lubi wchodzić w interakcje z innymi, więc pewnie nie brzmi zbyt ciekawie.
Poza tym mam jeszcze pearl campbell, która kiedyś w przeszłości w tajemnicy pracowała w Shadow, teraz już wyszła na prostą, ale nadal czuje się tam trochę, jak u siebie i chętnie upija się tam, gdy życie wymyka się z jej palców, czyli średnio 24/7 :lol:
Ostatnią do zaproponowania mogę mieć Divina Norwood, jest organistą, wierzy, że jest przeklęta i wiele osób w mieście też w to wierzy, więc ją wytykają palcami, bo to dzikus kryjący się w lesie i kościele, ale... ma problem z właścicielem Shadow, więc... musi grać tam wbrew swojej woli na fortepianie dla jakiś mafiozów, to też mogą na siebie wpaść :lol:
Takie opcje Ci proponuję, moze ktoś coś się do czegoś przyda <3 Polecam się :hihihi:
sumienny żółwik
Lilka
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Julia Crane pisze: 05 mar 2022, 19:32
hej, z Julią zapewne znamy się z Shadow, bo ona tam pracuje w zasadzie od początku! Luke Winfield
No pewnie! Tu bym chyba poszła w pracowo-pozytywne relacje, Luke też raczej nie miesza się w to co się dzieje w Shadow, więc mogą razem wymownie przymykać na wszystko oko 8) Julia Crane
Thomas Winfield pisze: 05 mar 2022, 19:45
Siema, braciszku 8)
Podrzucam też Connie Adler, managera Shadow. Nie jest miła i przyjemna, pewnie czasem na niego krzyczy, ale taki już jej urok :lol:
A Diane Mason jest miła i też pracuje w Shadow. Trochę boi się ludzi, ale jest fajna :oops:
Luke Winfield
Halo halo Thomas Winfield 8) Pisałam w karcie, że Luke za dzieciaka łaził za braćmi, więc mógł Toma tym wkurzać na maksa, a potem wyprowadzać z równowagi swoimi akcjami, ale generalnie tu widziałabym super braterskie relacje
Od Connie zjebki chętnie, chętnie!
A Diankę Luke może mieć trochę za dziwaczkę, ale niegroźną, on też jest niegroźny więc z czasem mogą przełamywać lody :jupi:
Jasper Ainsworth pisze: 05 mar 2022, 21:29
Wpadaaaam! <3 Luke Winfield
Podrzucam swojego Anthony Huntington , który jest kuzynem Winfieldów więc panowie na pewno się znają. Tosiek przyjechał jakieś pół roku temu do Lorne z narzeczonąi planuje wesele, ale no raczej mu to nie wyjdzie.
Poza tym z chęcią podzielę się każdym z moich panów! Aczkolwiek większość z nich to dziady stare... Jedynie, że Jay, ten pracuje w Shadow więc mogliby się kiedyś spotkać przy barze, bo Luke to chyba typ imprezowicza :lol:
Luke pewnie łaził za dzieciaka za Tośkiem, jak za resztą starszych braci :jupi:
Z Jayem pewnie znają się z pracy, bo Luke też barmanuje w Shadow! I z Nathanem pewnie też z pracy :jupi:
Jasper Ainsworth
cami o'brallaghan pisze: 05 mar 2022, 22:17
WSPÓŁSPACZ :parrot: :parrot: :parrot: Luke Winfield
Halo halo, chociaż na czynsz się dorzucaj w terminie! :evil: cami o'brallaghan
Francis Winfield pisze: 05 mar 2022, 23:36
Oficjalnie witam w Winfieldach <3 Luke Winfield
To jak już było miło... za to, że pracujesz w Shadow, a zatem w klubie należącym do największego wroga Franka, pewnie co spotkanie masz suszoną głowę :tear: Ale generalnie Francis to sztywniak, który za rodzinę dałby się pokroić <3
Poza tym w Shadow pracuje moja największa gówniara Lisbeth Westbrook, jest kiepską kelnerką i mrukliwą panną, która nie lubi wchodzić w interakcje z innymi, więc pewnie nie brzmi zbyt ciekawie.
Poza tym mam jeszcze pearl campbell, która kiedyś w przeszłości w tajemnicy pracowała w Shadow, teraz już wyszła na prostą, ale nadal czuje się tam trochę, jak u siebie i chętnie upija się tam, gdy życie wymyka się z jej palców, czyli średnio 24/7 :lol:
Ostatnią do zaproponowania mogę mieć Divina Norwood, jest organistą, wierzy, że jest przeklęta i wiele osób w mieście też w to wierzy, więc ją wytykają palcami, bo to dzikus kryjący się w lesie i kościele, ale... ma problem z właścicielem Shadow, więc... musi grać tam wbrew swojej woli na fortepianie dla jakiś mafiozów, to też mogą na siebie wpaść :lol:
Takie opcje Ci proponuję, moze ktoś coś się do czegoś przyda <3 Polecam się :hihihi:
<3
Luke pewnie udaje że nie słyszy, bo to rasowy troublemaker! Z Frankiem mogli miewać napięte relacje, bo raz że spora różnica wieku, a dwa że zupełnie inne charaktery, ale gdzieś pomiędzy tym chłodkiem jest dużo braterkiej miłości no i szacunku do starszych braci!
Z Lisbeth mogą mieć pracowo-neutralne relacje, on może uparcie do niej zagadywać bo to gaduła i nie przeszkadza mu w tym mrukliwość drugiej strony :lol: No i może ją kryć, jak zaczyna tłuc kieliszki!
Pearl brzmi jak ulubiona klientka Luke'a! W Shadow pewnie się minęli, może przez chwilę pracowali w jednym czasie, bo kiedy ona kończyłą to mniej więcej wtedy Luke zaczynał tam pracę. Więc pewnie nie kojarzy nawet, że Pearl to ta dziewczyna z rury :omg:
Z Diviną oprócz znajomości z Shadow przychodzi mi jeszcze do głowy znajomość z kościoła :lol: Luke przez chwilę za dzieciaka śpiewał w chórku kościelnym, więc może kiedyś Divina przygrywała im w ramach próby, kiedy ona zaczynała przygodę z graniem, a on kończył ze śpiewaniem. Mógł się z niej też trochę nabijać
Francis Winfield
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Luke Winfield pięknie, przynajmniej z jednym barmanem będzie mieć dobre układy 8)
Muzyk — Moonlight bar
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Widzi barwy w dźwiękach, którymi wypełnia sale Moonlight bar. Królowa złych wyborów, grająca w milion różnych gier z której żadnej nie da się wygrać. Wolna duch, balansujący na krawędziach z butnym uśmiechem i filuternym spojrzeniem wodzącym po twoim ciele.
Luke Winfield uważam, że powinniśmy się znać, w dodatku bardzo dobrze ^^
niesamowity odkrywca
chaosem
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Judy Evans no rejczel! Jak dla mnie to tu aż się prosi o znajomość z imprezowymi ekscesami w tle :lol: Pomyślałam że może Judy zaraz po przeprowadzce do Lorne Bay wpadła w towarzystwo w którym obracał się Luke, dawali wtedy ostro do pieca? pewnie zdarzyło im się wylądować razem w łóżku ^^ On teraz ma ciut spokojniejszy okres, ale ciągnie wilka do lasu, więc znajomość z Judy może być dla niego niebezpieczna skoro ona taka prowokacyjna!
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
A więc Luke Winfield
Wszystko mi super pasuje <3 Na wszystko się w pełni zgadzam, by się nie rozpisywać już niepotrzebnie. Co do Diviny, jakby się z niej nabijał w przeszłości, to ukocham <3 Bo no, nie ukrywam, że tworząc taką postać zależało mi na takich relkach, także tak, mega się cieszę, jak będziesz potrzebowała jakiejś gry, to łap mnie na priv, albo jak masz, to na dc <33
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Divina Norwood super super, na pewno się odezwę w najbliższym czasie :jupi:
ODPOWIEDZ