22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Patrick Halliwell
- Urodził się i wychował w Lorne Bay
- Jest w połowie hiszpanem, po matce. Płynnie mówi, czyta i piszę po hiszpańsku.
- Pracuje jako strażak
- Studiuję medycyne
- Uwielbia serfować, robi to od 10 roku życia.
- potrafi świetnie śpiewać i tańczyć.
- Wybitny z niego kucharz, ma to po rodzicach
- Ma piątkę rodzeństwa
- Jego rodzina ma sieć znanych restauracji w Australii, w których jadają nawet znane osoby.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
---
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Hej Patrick Halliwell, skoro masz strażaka, to pracujesz z moim Remi Blackwell, który jest starszym i bardziej doświadczonym kolegą, więc go podrzucam! 8)
I w sumie nie masz linka do kp, ale mam albo rok starszą albo w jego wieku gemma macfarland, no i jest graficzka ładna taka o,
więc mogę ją ci podrzucić na jakichś ziomeczków :crab:
happy halloween
-
20 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Hera, koka, hasz, LSD.. ta zabawa po nocach się śni.
LSD, hera, koka i hasz.. podziel się z Oliverem czym masz!
Skoro się urodził chłopaczyna na miejscu i tu wychowywał to na pewno znają się z Ollim - może ciupali razem w piłe na boisku podczas któryś wakacji, albo skakli razem po dachach i okolicznych drzewach. Teraz koniecznie musi go nauczyć gotowac, bo kurwa lokaty chłopaczyna to chodząca sierota w kuchni. Ledwo kanapki z szynką nie psuje Patrick Halliwell
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Siema, gałganie Patrick Halliwell
wystrzałowy jednorożec
Martyna
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Witaj, kolego! Powinniśmy się znać, zwłaszcza że obaj lubimy gotować! Myślę, że udałoby nam się coś fajnego wymyślić, dla naszych panów. <33
Patrick Halliwell
przyjazna koala
Duncan Winchester
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
william henderson pisze: 07 lip 2021, 16:11
Hej Patrick Halliwell, skoro masz strażaka, to pracujesz z moim Remi Blackwell, który jest starszym i bardziej doświadczonym kolegą, więc go podrzucam! 8)
I w sumie nie masz linka do kp, ale mam albo rok starszą albo w jego wieku gemma macfarland, no i jest graficzka ładna taka o,
więc mogę ją ci podrzucić na jakichś ziomeczków :crab:
William, polubił Patryczka jako przełożony czy nie? :P
i jakie relacje poza pracą ich łączą? :D

a z Gemmą BFFFF!

william henderson
Oliver Marshall pisze: 08 lip 2021, 14:57
Skoro się urodził chłopaczyna na miejscu i tu wychowywał to na pewno znają się z Ollim - może ciupali razem w piłe na boisku podczas któryś wakacji, albo skakli razem po dachach i okolicznych drzewach. Teraz koniecznie musi go nauczyć gotowac, bo kurwa lokaty chłopaczyna to chodząca sierota w kuchni. Ledwo kanapki z szynką nie psuje Patrick Halliwell
Zgadzam się! :D

Oliver Marshall
Stella Cowen pisze: 11 lip 2021, 18:10
Siema, gałganie Patrick Halliwell
Co chcesz gałganico?! Stella Cowen
Duncan Winchester pisze: 19 lip 2021, 23:23
Witaj, kolego! Powinniśmy się znać, zwłaszcza że obaj lubimy gotować! Myślę, że udałoby nam się coś fajnego wymyślić, dla naszych panów. <33
Patrick Halliwell
Możemy dać im przyjaciół :D

Duncan Winchester
powitalny kokos
---
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Patrick Halliwell pisze: 19 lip 2021, 23:42
william henderson pisze: 07 lip 2021, 16:11
Hej Patrick Halliwell, skoro masz strażaka, to pracujesz z moim Remi Blackwell, który jest starszym i bardziej doświadczonym kolegą, więc go podrzucam! 8)
I w sumie nie masz linka do kp, ale mam albo rok starszą albo w jego wieku gemma macfarland, no i jest graficzka ładna taka o,
więc mogę ją ci podrzucić na jakichś ziomeczków :crab:
William, polubił Patryczka jako przełożony czy nie? :P
i jakie relacje poza pracą ich łączą? :D

a z Gemmą BFFFF!

william henderson

To nie William jest strażakiem, a Remi :lol: I on lubi wszystkich, więc jak mu Patrick nie zjada obiadu podpisanego z lodówki i nie podpala go przypadkiem na akcji, to wszystko super między nimi :lol: :lol:
I jest od niego młodszy, więc pewnie czasem są na piwie z kumplami strażakami, czy coś, ale nie wiem czy poza tym mają jakąś głębszą więź, przez różnicę wieku :hm: :hm:

A z Gemmą dobrze, sprzedane! 8)
przyjazna koala
-
Zablokowany
cron