researcherka — Lorne Bay Radio
25 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
june albright
jest sama, zupełnie sama. nie pamięta matki, a ostatnie z jej wspomnień o ojcu nie są zbyt ciekawe. nie chce o tym rozmawiać. podobnie jak o tym, że nie wie, co zrobi, kiedy przestanie jej wystarczać pieniędzy ze spadku na utrzymanie domu, w którym mieszka, że nie ma pojęcia, jak naprawić większość rzeczy ani tym bardziej, kim tak właściwie chciałaby być. pracuje w radio, ale posiada wiele talentów. marzy jej się bycie spikerką, ale nie jest powiedziane, że jej marzenia nie zmienią się za kilka chwil...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
w zasadzie może trochę przekornie, ale mam wrażenie, że dogadałaby się z Dickiem na zasadzie wspólnego oglądania Netfliksa i rozmów o nieciekawej rodzinie :lol: nie wiem na ile ci pasuje <3 june albright
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
june albright jak zabraknie ci hajsu, to chodź pomieszkać z Elorą! <2 I w ogóle, myślę że możemy się znać!
niesamowity odkrywca
-
ODPOWIEDZ