koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
ally underwood
30 latka, urodziła się w Lorne i jako mała dziewczynka straciła mamę. W szkole była miła, uczynna i pomocna, ale jednocześnie cicha i nieśmiała. Ma dość wrednego ojca, a do tego męża, który nie jest wcale od niego lepszy... ale poza tym ma też psa, no i jest sama dość fajna! Pracuje w domu pogrzebowym, ale sama nie jest mroczna i ponura, nawet jeśli ma swoje mroczne tajemnice. Więc polecam i zapraszam, na pewno coś poskładamy <2
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
-
inspicjent w lorne bay radio — instruktor krav magi w lb gym
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec.
no hejka, jestem dzisiaj beznadziejna w myślenie, więc chociaż wybierz kogoś ode mnie to potem pomogę coś ogarnąć :hihihi: Alice Underwood
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gdyby nie to, że Gwen trochę umierała w szpitalu, kiedy chowali jej męża, to chętnie wzięłabym Alice jako osobę, z którą omawiała szczegóły ceremonii :( Ale już po wszystkim mogła do niej pójść, zagadać, powiedzieć, że jej samej nie było, ale podobno było pięknie i podziękować. I chyba na tym bym to zamknęła, bo Gwen nie umiałaby chyba potem utrzymywać z nią jakichś bliższych relacji. Ale jakąś mini historię by miały :hm:
A jeśli chcesz resztę moich, to wybieraj :hihihi:
Alice Underwood
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Orpheus Wrottesley pisze: 25 lut 2022, 22:05
no hejka, jestem dzisiaj beznadziejna w myślenie, więc chociaż wybierz kogoś ode mnie to potem pomogę coś ogarnąć :hihihi: Alice Underwood
no myślę, że Walter Wainwright mógł mieć okazję robić jej badanie neurologiczne na izbie przyjęć :hm: :hm: A poza tym może Geordan Balmont, skoro mają swoje demony? Może zna jej męża i widzi, że nie do końca się dobrze dzieje? :hm: :hm: I jane hemingway-winfield jest w sumie w jej wieku! :hm:
Gwen Fitzgerald pisze: 26 lut 2022, 21:47
Gdyby nie to, że Gwen trochę umierała w szpitalu, kiedy chowali jej męża, to chętnie wzięłabym Alice jako osobę, z którą omawiała szczegóły ceremonii :( Ale już po wszystkim mogła do niej pójść, zagadać, powiedzieć, że jej samej nie było, ale podobno było pięknie i podziękować. I chyba na tym bym to zamknęła, bo Gwen nie umiałaby chyba potem utrzymywać z nią jakichś bliższych relacji. Ale jakąś mini historię by miały :hm:
A jeśli chcesz resztę moich, to wybieraj :hihihi:
Alice Underwood
no dzieli je dwa lata z Gwen, więc masz tu dwie opcje, mogła się zajmować jego pogrzebem albo mogą się znać i lubić i też zajmowała się pogrzebem :lol: I w sumie pewnie by poszła do szpitala mimo wszystko z nią skonsultować, jeśli była przytomna, bo to ważna sprawa! </3 I może coś jeszcze z Thomas Winfield by tu się dało ugrać? :hm: Może kiedyś byli sąsiadami, na przykład jak Alice miała swojego pierwszego męża? Mogli się wtedy przyjaźnić, jeśli był akurat w okolicy oczywiście :hihi:
sumienny żółwik
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
No to biorę opcję ze znaniem, lubieniem i organizacją :hihi: Gwen nie była przytomna, tam nie do końca było w ogóle wiadomo, czy będzie jeden pogrzeb, czy od razu dwa, ostatecznie stanęło na jednym, nawet na nim jej nie było </3 Ale i tak doceniała pewnie to, że wszystko wyszło ładnie, przynajmniej według relacji jej bliskich :hihi:
A z Tomem pewnie, pasuje mi, biorę :wohoo:
Alice Underwood
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Gwen Fitzgerald pisze: 01 mar 2022, 10:29
No to biorę opcję ze znaniem, lubieniem i organizacją :hihi: Gwen nie była przytomna, tam nie do końca było w ogóle wiadomo, czy będzie jeden pogrzeb, czy od razu dwa, ostatecznie stanęło na jednym, nawet na nim jej nie było </3 Ale i tak doceniała pewnie to, że wszystko wyszło ładnie, przynajmniej według relacji jej bliskich :hihi:
A z Tomem pewnie, pasuje mi, biorę :wohoo:
Alice Underwood
pięknie to idę cię męczyć o grę :devil:
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ
cron