Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jasper "Jay" Ainsworth
Agent federalny, który pod przykrywką barmanuje w Shadow. Wrócił do Lorne Bay po latach wmawiając wszystkim, że znów mu w życiu nie wyszło i szuka nowego początku. Dlatego z wielką ochotą przyjmę relację na byłych przyjaciół, znajomych, wrogów i kochanków.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Jezu, Diane jest pewnie przerażona jego oficjalną historią, będzie się go panicznie bała i uciekała przed nim, żeby przypadkiem nie odkrył jej przeszłości i nie sprzedał nikomu tych informacji :lol: Jasper Ainsworth
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Diane Mason pisze: 15 lut 2022, 19:14
Jezu, Diane jest pewnie przerażona jego oficjalną historią, będzie się go panicznie bała i uciekała przed nim, żeby przypadkiem nie odkrył jej przeszłości i nie sprzedał nikomu tych informacji :lol: Jasper Ainsworth
Będzie się go bała? ;> przecież to taki dobry chłopak jest :angel: o ile Diane mu nie podpadnie to może nie pogrzebie za bardzo, aczkolwiek mogłoby tak wyjść, że wywiad sam mu podeśle jakieś info o tym, że ktoś w Shadow się ukrywa D: O ile by Ci to gdzieś w fabule pasowało
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
Obrazek
teraz muszę zrobić dla ciebie aarona, żeby crack się nie zmarnował :|

podrzucę ci tu na pewno achillesa, który pomaga jego bratu stanąć na nogi i to wcale nie w przenośni, hehe, no i nie wiem czy chciałabyś kogoś jeszcze i jak tak, to do czego :( orfeusz przychodziłby na pewno do shadow go wyrywać, wierząc, że kiedyś zmieni dla niego orientację, bo pewnie czuje, że w poprzednim wcieleniu miał jego twarz :lol: no i może z sollie albo jane znają się z przeszłości, z wielkiego miasta? Jasper Ainsworth
sad ghost club
skamieniały dinozaur
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Walter Wainwright pisze: 15 lut 2022, 19:29
Obrazek
teraz muszę zrobić dla ciebie aarona, żeby crack się nie zmarnował :|

podrzucę ci tu na pewno achillesa, który pomaga jego bratu stanąć na nogi i to wcale nie w przenośni, hehe, no i nie wiem czy chciałabyś kogoś jeszcze i jak tak, to do czego :( orfeusz przychodziłby na pewno do shadow go wyrywać, wierząc, że kiedyś zmieni dla niego orientację, bo pewnie czuje, że w poprzednim wcieleniu miał jego twarz :lol: no i może z sollie albo jane znają się z przeszłości, z wielkiego miasta? Jasper Ainsworth
Awwwwww *.* koniecznie! To jest najlepszy crack ever <33

Achillesa musi poznać koniecznie, może kiedyś wpadną na siebie przypadkiem w domu Dantego, czy coś? Nie wiem jakby Wam pasowało to do historii, aby fajnie wszystko wpleść :3 No i podoba mi się akcje z Orfeuszem (w sumie nigdy nie grałam niczego takiego, a z Tobą mogłabym mieć ten pierwszy raz ;>) I tak! Sollie może? Bo tam później coś kombinujemy z morderstwem żony Francisa (tej pierwszej, Jane życzę długiego żyćka xDD) więc by się nam małżonki nie pomyliły to brałabym (a raczej Jay by brał) Sollie <3
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Walter Wainwright pisze: 15 lut 2022, 19:29
Obrazek
teraz muszę zrobić dla ciebie aarona, żeby crack się nie zmarnował :|
Gdybyś zrobiła, mój ulubiony szip znów by zaistniał!!!!! *.*

A tym czasem, Jasper Ainsworth... Lisbeth może go z początku unikać, jak każdego, ale potem mógłby w sumie być dla niej miły i może by się zaprzyjaźnili? D: Pearl będzie natomiast tą wkurzającą klientką, co za dużo pije, pyskuje i zwraca na siebie uwagę. Jeszcze Divinkę powinien znać, ale ona pewnie by go unikała, jak każdego w Shadow, nie chcąc mieć z nim nic wspólnego </3 Chociaż myślę, że w przyszłości Jay mógłby chcieć ją bliżej poznać, aby dostać się do przykrych sekretów klubu D:
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Laurissa Hemingway pisze: 15 lut 2022, 20:23

Obrazek
teraz muszę zrobić dla ciebie aarona, żeby crack się nie zmarnował :|


Gdybyś zrobiła, mój ulubiony szip znów by zaistniał!!!!! *.*

A tym czasem, Jasper Ainsworth... Lisbeth może go z początku unikać, jak każdego, ale potem mógłby w sumie być dla niej miły i może by się zaprzyjaźnili? D: Pearl będzie natomiast tą wkurzającą klientką, co za dużo pije, pyskuje i zwraca na siebie uwagę. Jeszcze Divinkę powinien znać, ale ona pewnie by go unikała, jak każdego w Shadow, nie chcąc mieć z nim nic wspólnego </3 Chociaż myślę, że w przyszłości Jay mógłby chcieć ją bliżej poznać, aby dostać się do przykrych sekretów klubu D:
Trzymajmy kciuki za to, aby ta miłość znów zakwitła *.*

I tak! Myślę, że Jasper będzie traktował Lisbeth jako osobę, która nigdy nie powinna być w Shadow. Może nawet będzie ją tym z początku drażnił, ale potem mogliby się dogadać. Podoba mi się pyskata Pearl, bo w pracy nie może być za przyjemnie :lol: co do Diviny, to pewnie stanie się ona później jego ofiarą ;> ja bym jeszcze z chęcią sięgnęła po Twoją Laurissę i o mały włos ponownie nie sprowadziła jej na złą drogę w akcie jakiejś desperacji, który ostatecznie nie dojdzie do skutku! Marienne zostawię w spokoju, bo sama się boję Jonathana xDDD
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Jasper Ainsworth pisze: 15 lut 2022, 19:20
Diane Mason pisze: 15 lut 2022, 19:14
Jezu, Diane jest pewnie przerażona jego oficjalną historią, będzie się go panicznie bała i uciekała przed nim, żeby przypadkiem nie odkrył jej przeszłości i nie sprzedał nikomu tych informacji :lol: Jasper Ainsworth
Będzie się go bała? ;> przecież to taki dobry chłopak jest :angel: o ile Diane mu nie podpadnie to może nie pogrzebie za bardzo, aczkolwiek mogłoby tak wyjść, że wywiad sam mu podeśle jakieś info o tym, że ktoś w Shadow się ukrywa D: O ile by Ci to gdzieś w fabule pasowało
To bardziej na przyszłość, bo póki co Rufus dzielnie jej pilnuje :hero:
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Jasper Ainsworth Cześć, konkurencyjny barmanie z Shadow. India zdecydowanie bardziej lubi Darnella i do niego smali cholewki chyba w dość mało skryty sposób. No i generalnie nie przepada za tym miejscem :lol:
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
India Norris pisze: 13 mar 2023, 19:48
Jasper Ainsworth Cześć, konkurencyjny barmanie z Shadow. India zdecydowanie bardziej lubi Darnella i do niego smali cholewki chyba w dość mało skryty sposób. No i generalnie nie przepada za tym miejscem :lol:
Jasper jest wredny i cwaniakuje, wiec pewnie od czasu do czasu lubi sobie pożartować z Indii wpatrującej się z uwielbieniem w Darnella. Chociaż fajnie, że mają coś co ich łączy, bo Jay generalnie też nie przepada za Shadow. I to do tego stopnia, że chce wsadzić za kratki właściciela tego przybytku, ale cóż o tym nikt niestety nie wie.
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Jasper Ainsworth pisze: 15 mar 2023, 22:07
India Norris pisze: 13 mar 2023, 19:48
Jasper Ainsworth Cześć, konkurencyjny barmanie z Shadow. India zdecydowanie bardziej lubi Darnella i do niego smali cholewki chyba w dość mało skryty sposób. No i generalnie nie przepada za tym miejscem :lol:
Jasper jest wredny i cwaniakuje, wiec pewnie od czasu do czasu lubi sobie pożartować z Indii wpatrującej się z uwielbieniem w Darnella. Chociaż fajnie, że mają coś co ich łączy, bo Jay generalnie też nie przepada za Shadow. I to do tego stopnia, że chce wsadzić za kratki właściciela tego przybytku, ale cóż o tym nikt niestety nie wie.
Jeszcze wymyśliłam, że może jej docinać, że wygląda jak dziecko i pytać o dowód, za każdym razem jak się w Shadow pojawi :lol:
ODPOWIEDZ