lorne bay — lorne bay
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Chelsea Adler
Najstarsza córka Connie i jej męża, studentka weterynarii na miejscowym uniwerku, udziela się w rezerwatach i klinikach weterynaryjnych oraz schroniskach jako wolontariuszka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Córko, dziecko ty moje <33
No i wiadomo, że z Pete Corowa wszystko wiemy, z młodych mam też Diane Mason, ale trochę boi się ludzi. Tyle tylko, że pracuje z Connie w klubie, więc kiedyś Czelsi może jej gdzieś mignąć jako córka pani manager ^^
Chelsea Adler
ambitny krab
pani Adler
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Chelsea Adler halo, chcesz jakieś ziomeczki może? :hm: :hm: Mam ciekawostkę, że Elora bywa w schroniskach przytulać kotki i pieski, więc tak się mogły poznać! <2
niesamowity odkrywca
-
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Padma jest weterynarzem, w stajni co prawda, ale mogę ci ją podrzucić na coś fajnego <3 Chelsea Adler
sumienny żółwik
babahassan#0561
ODPOWIEDZ