obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
dante ainsworth
Cześć! Dante jest niewidomy od kilku miesięcy, do tego wiecznie wkurzony, więc jak wejdzie w ciebie gdzieś na mieście, to będzie i tak twoja wina. Do 18 roku życia mieszkał w LB, potem wyjechał do Melbourne, a następnie Sydney. Jest dość rozpoznawalną osobą, jako że słynął z bronienia w sądzie rzekomych morderców. Jeden z nich próbował go zamordować, ale i tak stara się myśleć pozytywnie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
No hejka dante ainsworth!
To ja bym Ci dala na pewno Mari, która mogła gdzieś o nim słyszeć, czy coś, czy właśnie wpaść na niego i być upierdliwa, bo chciałaby bardzo pomoc, a on bardzo by nie chciał jej pomocy :lol:
No i Pearl na pewno o nim słyszała i z wiadomych przyczyn nie przepada, bo bronił ludzi, których ona próbuje udupić :lol:
No i kogo jeszcze chcesz, tego wiadomo, że bierz <33
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Chcesz znać zawodowo Gwen z czasów, kiedy ona jeszcze pracowała w dawnej kancelarii, a on był młodszy i jakoś dopiero zaczynał czy coś? I tak jak Ben pociągnął Gwen, żeby zawodowo stanęła na nogi, tak ona może go trochę pociągnąć :hihihi: Niekoniecznie teraz zaraz od razu, bo jednak sama wciąż się jeszcze zbiera, wiesz jak jest, ale kiedyś w przyszłości *.*
dante ainsworth
powitalny kokos
młody Corowa
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
dante ainsworth dzień dobry, kogo mogę panu zaoferować? :hihi: Wpadając na Cami mógłby się z nią pokłócić, za to krzycząc na Darby na pewno by sprawił, że by się popłakała :lol: ale no nie wiem, przeglądaj, wybieraj i coś wymyślimy 8)
niesamowity odkrywca
-
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
hej dante ainsworth Twoja twarz brzmi dla Raine znajomo :lol:
ale mogę Ci podrzucić Rusty'ego, może przy okazji jakichś glośnych spraw cos związanego z artykułem ogarniali? Rhiannon może mu okadzić aurę i dać duchowe wskazówki? :hihi: bo resztę mam już młodszą, ale jak chcesz to łap :crab:
przyjazna koala
nata#9784
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
już widzę, jak tu odpisujesz :lol:
ale no, z achillesem wiemy i czekam na posta, tak, a z resztą to musimy pomyśleć, tyle że nie z walterem, bo mu wystarcza jeden prawnik D:

dante ainsworth
ambitny krab
-
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Przychodzę z moim pakietem panów i Lu!
Aczkolwiek przede wszystkim buzi braciszkowi chcę dać <3
dante ainsworth <33
wykładowca z tytułem doktora — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wracam do domu od tylu lat. Wciąż po kryjomu, przed wschodem dnia. Wracam do domu, ostatni raz...
dante ainsworth jest szansa na jakąś pozytywną relację? <33 Może zacząć się schodami i tak, to będzie wina Lexa xD nie wiem co zjebał, ale pewnie zjebał i tak XD
powitalny kokos
Blue
kardiochirurg dziecięcy — cairns hospital
38 yo — 999 cm
Awatar użytkownika
about
Send somebody to me tonight
send somebody bolder
send someone not likely to break
send someone who’s older
send a soldier.
no cóż, dante ainsworth, to chyba najwyższa pora dać znać, że jak leander się o wszystkim dowie, to będzie miał na Ciebie oko...
you had me at ho ho ho
sekunda
tove, carson
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
leander burkhart pisze: 10 gru 2023, 21:11
no cóż, dante ainsworth, to chyba najwyższa pora dać znać, że jak leander się o wszystkim dowie, to będzie miał na Ciebie oko...
no cóż, mogę tylko obiecać, że kolejnego brata Dante (może) nie wyśle do więzienia :grave:
ODPOWIEDZ