student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Petyarre "Pete" Corowa
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie ^^
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
młody Corowa
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
bromance???
Pete Corowa
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
powitalny kokos
młody Corowa
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Pete Corowa witam, witam i o zdrowie pytam! chcę coś fajnego i to bardzo fajnego! <3
sumienny żółwik
rorka
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Pni, łamie mnie w kościach! :lol: A tak na serio, sprawa jest taka, że Pete pewnie zna Lia Hargreeves , bo doskonale ^^ zna Chelsea Adler, kuzynkę Natalki, a że wszyscy są w podobnym wieku, to pewnie i tak obracali się w podobnym towarzystwie. Wiadomo, wspólne imprezy, wycieczki, szkoła, wchodzenie w dorosłe życie, swojego czasu pewnie był bliżej właśnie z Hargreeves, niż z Adler, bo tamta mieszkała za granicą, mógł zabrać ją na jakąś randkę, dwie, ewentualnie siedem, ale że trochę dziwnie zabierać się za kuzynkę dziewczyny, na którą trochę się leci, to przestał :lol:
powitalny kokos
młody Corowa
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
halo Pete Corowa wpadam z sąsiadką i całą resztą :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
dziedziczka sieci hoteli — jeszcze nigdzie
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Lorne Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
Pete Corowa dzień dobry, to i ja się zgłoszę po relację z rówieśnikiem, aczkolwiek nie wiem czy coś fajnego da się wymyślić, skoro ona jest dopiero od 3 miesięcy w LB :(
powitalny kokos
dominique
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
Raine Barlowe no, do sąsiadki to już specjalnie poszłam! Ale wezmę Rydera na jakiegoś ni to ziomeczka, ni to kumpla kolego, kogos, kto będzie go bardziej... uaustraliajowiał :lol: :lol: no, będzie mu pokazywał życie współczesnej, australijskiej młodzieży, która nie mieszka w lesie :lol: Weźmie go na jakiś surfing, na jakąś imprezę z ziołem, niech Petyarre pozna życie poza Tingaree ^^
O, a na ciężarną Ryan może mieć lekkiego krasza, bo on lubi niedostępne :lol:

Dominique Rochester jeśli tylko Domi pojawiła się w centrum informacji turystycznej w Kurandzie, celowo lub przypadkiem, to Pete pokaże jej okolice Lorne. Będzie pewnie wypytywał o życie w Stanach, bo na wyjazd raczej go nie stać, więc widzę tu rodzącą się sporą nić porozumienia :hihihi:
powitalny kokos
młody Corowa
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
Pete Corowa pisze: 09 lut 2022, 23:26
Raine Barlowe no, do sąsiadki to już specjalnie poszłam! Ale wezmę Rydera na jakiegoś ni to ziomeczka, ni to kumpla kolego, kogos, kto będzie go bardziej... uaustraliajowiał :lol: :lol: no, będzie mu pokazywał życie współczesnej, australijskiej młodzieży, która nie mieszka w lesie :lol: Weźmie go na jakiś surfing, na jakąś imprezę z ziołem, niech Petyarre pozna życie poza Tingaree ^^
O, a na ciężarną Ryan może mieć lekkiego krasza, bo on lubi niedostępne :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ryan juz niedługo nie będzie ciężarna akurat z niedostępnością ma dużo wspólnego, ale ostatnio zaczęła łazic po lesie, więc mógłby się jej zdarzyc moment słabosci, jakby się na przykład zgubiła :hihi:
ambitny krab
nata
student, przewodnik wycieczek — Kuranda Visitor Centre
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Chłopak z Tingaree. Student kultoroznawstwa, którego bardzo fascynuje sztuka aborygeńska. Oprowadza wycieczki po Kurandzie, więc z nim na pewno nie zgubisz się w lesie.
O, to jeśli kiedyś naprawdę się zagubisz, to wtedy ja kiedyś cię znajdę, idealnie :hihi: Rhiannon Grantham
powitalny kokos
młody Corowa
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Pete Corowa o nie, no to jak masz bromance z Perrym, to ja nie wiem w jakiej to sytuacji stawia Pete'a z percy matthews :lol: No, bo ile tych bromanców może mieć Pete? :lol:

No i poza tym znaj Jeddę, bo ona jakaś taka samotna maks, a są z tej samej dzielni <3. Tylko pomińmy fakt, że jej ojciec sobie rości prawo do haraczu od innych mieszkańców :lol:
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
Pete Corowa pisze: 15 lut 2022, 20:01
O, to jeśli kiedyś naprawdę się zagubisz, to wtedy ja kiedyś cię znajdę, idealnie :hihi: Rhiannon Grantham
jestem coraz blizej :herolove:
ambitny krab
nata
ODPOWIEDZ