Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
Avery Burke
Młoda dziewczyna, która przeszła przez piekło. Upadła, ale podniosła się z kolan i w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa. Wróciła do zawodu i pracuje w szpitalu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Wer
rezydentka onkologii — cairns hospital
31 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.
chcesz się kumplować z Lean? <3

Avery Burke
sumienny żółwik
-
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
hejo Avery Burke Rusty zna się z Linkiem, więc mogę Ci go do czegoś podrzucić, albo Rhiannon jak chcesz :hihi:
ambitny krab
nata
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Podrzucam Gwen, ona chodzi na rehabilitację ze swoim niezbyt sprawnym kolanem, więc od czasu do czasu Avery Burke może się nią zająć :hihihi: A na znajomość szpitalną podrzucę Olivia Westbrook <33
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
Eleanore Winfield Bardzo chętnie! Myślę, że dziewczyny świetnie się dogadają, mogły nawet poznać się w szpitalu, gdy obie pojawiły się w mieście. Avery bardzo przyda się kumpela, z która może pośmiać się jak i popłakać w chwilach słabości <3

Rusty Overgaard
Skoro zna jej kuzyna, to pewnie nie się znają. Nim Avery znalazła własne lokum to Linke przygarnął ją do siebie i zaopiekował. Mógł ich razem poznać. Kumple? Myślę, że na początek będzie ok. Mogli kiedyś napić się piwa w domu lub na mieście.
Z Rhiannon Grantham Pomyślałam, że Avery od niedawna chodzi na jej zajęcia i może kiedyś zapytała o kryształy? Może nawet coś kupiła i teraz nosi go wszędzie ze sobą?
Jeśli kiedyś będziesz chciała, to możemy to rozegrać (:

Gwen Fitzgerald
Bardzo chętnie zajmie się jej kolanem :hihi: Widzę, że Gwen prowadzi bar, więc domyślam się iż od czasu do czasu musi coś dźwignąć lub stać kilka godzin za barem, co szkodzi jej zdrowiu, więc Avery pewnie czasem wspomni coś o oszczędzaniu się itd
Pomysł na relację z Olivia Westbrook bardzo mi się podoba. Jestem za!
powitalny kokos
Wer
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Hejka! Avery Burke <3

Z chęcią podrzucę Ci moja lucille blanchard , która także ma za sobą ciężka przeszłość, więc dziewczyny mogłyby się wzajemnie wspierać.
Poza tym podrzucam Jonę, który może jest gburem i służbista, ale o swoich współpracowników dba. Także tutaj coś na szpitalny wątek ewentualnie.
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
Hejka! <3
Jak najbardziej. Nie wiem czy Ci pasuje, ale mogły poznać się na tym forum, na którym udziela się Avery. Może i nie udziela się tam zbyt często, ale między dziewczynami nawiązała się nić porozumenia i jak sama napisałaś - wspierały się wzajemnie. I gdy lucille blanchard pojawiła się w Lorne Bay pewnie w końcu spotkały się w realu.

A co do jonathan wainwright to Avery pewnie na początku trochę się go bała, ale z czasem miając go na korytarzu zrozumiała, że to całkiem niegroźny gość :hihi:
powitalny kokos
Wer
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
No i fantastiko <3 Gwen rozkręciła teraz własną kancelarię i mam nawet plan na jakąś grę, w której panie rozmawiają o tym w czasie jakichś zajęć, może w przyszłości Avery zdecydowałaby się na to, żeby zwerbować Fitzgerald jako pomoc prawną dla dziewczyn z forum, to ja chętnie :hihi:
A tak mnie teraz natchnęło. Mam taką Diane Mason. Podesłałabym ci ją właśnie jako znajomą z forum, relacja z przeszłośći, ale kto wie, co z tego wyjdzie *.* Diane nie nazywała się wtedy jeszcze Diane, ale i tak nie przedstawiała się swoim prawdziwym imieniem. Coś tam o sobie pisała, nie wszystko, bo jednak się bała, nasze panie mogły nawiązać jakiś kontakt pisały ze sobą na forum, może nawet przeszły na jakieś PW, aż tu nagle moja zniknęła bez śladu (albo twoja, nie wiem w sumie, jak wypadłoby to chronologicznie :hm: no, któraś zniknęła). A teraz niech poznają się na nowo, od początku, nie wiedząc nawet, że już się znają lepiej, niż ktokolwiek inny może je znać *.*
Avery Burke
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
Pomysł jest super i na pewno chciałabym w przyszłości to rozegrać.

Hmm jeśli chodzi o zniknięcie to najlepiej pasuje Diane, bo Avery już wtedy wyszła z szpitala i próbowała wrócić do normalnego życia, więc może właśnie wtedy poznały się na forum. Najbardziej pasuje mi opcja rozmów na PW, bo sama nie lubiła umieszczać zbyt dużo wspisów. I jak najbardziej mógła to być znajomość internetowa. Na pewno zmarwiła się gdy dziewczyna nagle zamilkła i słuch po niej zaginął. Róbmy to! <3

Olivia Westbrook
powitalny kokos
Wer
adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik, troskliwy brat, trochę zgryźliwy, lekkoduch, miłośnik podróży.
przywitam się, ot dla formalności i potwierdzenia, że kuzyn ze mnie na medal, nieprawdaż Avery Burke ? :roll:
przyjazna koala
leośka#3525
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
Najlepszy kuzyn na świecie :hug: <33

Link Burke
powitalny kokos
Wer
Weterynarz — Stadnina koni
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do leczenia zwierząt i próbuje być szczęśliwa
Nie wiem jak długo jesteś w Lorne, ale przychodzę, bo może zdążyłyśmy się poznać jak jeszcze Padma mieszkała z Linkiem Avery Burke <3 Długo z nim mieszkała ale teraz się wyprowadziła, bo ona chce czegoś więcej, a on nie :hell:
sumienny żółwik
babahassan#0561
ODPOWIEDZ