malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
elora brassington
Elora, a raczej Lorna, większość życia spędziła w szpitalu. Później chwilę spędziła na studiach w Oxfordzie i znowu tutaj wróciła. Jest jednocześnie matematyczką i malarką-artystką, niewiele wie o życiu, ale chce się wszystkiego nauczyć! Dlatego szukam towarzyszy przygód, nowych dram i jakichś skomplikowanych relacji. Zapraszam, coś na pewno poskładamy razem <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
-
przepiękny anioł stróż Gai oraz prawniczka — w kancelarii
25 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that love was made for somеone else but you have changed me. My body and my mind agree that you have rearranged me.
to chcesz Lune na coś?
Elora Brassington
come hold me tight
catlady#7921
joshua - zoey - bruno - cece - eric - cait- benedict - owen - olgierd - mira
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Luna Dashwood pisze: 06 lut 2022, 15:40
to chcesz Lune na coś?
Elora Brassington
no mogę przygarnąć! Ale bardziej chcesz ją uczyć życia, czy być osobą, która Lorna z daleka obserwuje, aż się odważy zagadać? :lol: :lol:
niesamowity odkrywca
-
przepiękny anioł stróż Gai oraz prawniczka — w kancelarii
25 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that love was made for somеone else but you have changed me. My body and my mind agree that you have rearranged me.
No myślę, że akurat ona to nie powinna nikogo uczyć życia, bo wtedy na bank ten ktoś, by na tym dobrze nie wyszedł, także myślę, że ta druga opcja byłaby lepsza! Luna może sama do niej w końcu zagadać xd
Elora Brassington
come hold me tight
catlady#7921
joshua - zoey - bruno - cece - eric - cait- benedict - owen - olgierd - mira
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Luna Dashwood pisze: 08 lut 2022, 19:16
No myślę, że akurat ona to nie powinna nikogo uczyć życia, bo wtedy na bank ten ktoś, by na tym dobrze nie wyszedł, także myślę, że ta druga opcja byłaby lepsza! Luna może sama do niej w końcu zagadać xd
Elora Brassington
heh, nikt nie powiedział, że Lorna ma dobrych tych przewodników XDDDD ale dobra, to niech mają takie śmieszne podchody życiowe, a dalej zobaczymy :hihi:
niesamowity odkrywca
-
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Dzień dobry :welcome: Czy ktoś z moich będzie ci pasował? Pete Corowa jest młody, młoda jest też Diane Mason, Olivia Westbrook pracuje w szpitalu, wybieraj ^^
Elora Brassington
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Thomas Winfield pisze: 09 lut 2022, 22:44
Dzień dobry :welcome: Czy ktoś z moich będzie ci pasował? Pete Corowa jest młody, młoda jest też Diane Mason, Olivia Westbrook pracuje w szpitalu, wybieraj ^^
Elora Brassington
z przyjemnością! :hihi:
Zacznę od pana Krowy, bo tak ciągle czytam jego nazwisko :lol: Chcesz żeby Lorna wpadła w małe friendzone przy nim? :hihi: Może z nim nawet chodzić po lasach i liczyć, że ją też polubi! :lol:
A z Diane myślisz, że złapałyby jakieś przyjacielskie relacje? :hm: Skoro obie mają trudną i skomplikowaną przeszłość, to może to jakaś podstawa do ładnej przyjaźni? 8)
A z Olivią to hmmmmmm, czy mogła należeć do zespołu, który wykrył u małej Elore wadę serca te ok 20 lat temu? :hm: :hm: W sumie zakładałam, że już po urodzeniu została ta wada wykryta i potem zwiała jej mama z obrazka, ale nie wiem czy Twoja pani te 20 lat temu zajmowała się tylko płodkami w brzuchu, czy już urodzonymi dziećmi też? :hm:
niesamowity odkrywca
-
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Pan Krowa <3 :lol: Pewnie, że chcę! On jej wszystko pokaże, las, ścieżki i inne tajemnicze miejsca ^^
Teraz przejdę do Liv. Ona i tak bardziej zajmuje się urodzonymi dzieciaczkami, więc jak najbardziej mogła zajmować się malutką Elorą! Nie wiem tylko, czy czasowo była wtedy jeszcze na rezydenturze z neonatologii, czy już była totalnym neonatologiem, ale jej Stanley jest kardiochirurgiem (wtedy pewnie się uczył, tak), więc byłoby jej się łatwiej wkręcić do tego przypadku, biorę bycie w zespole i znajomość od tamtego momentu :evil:
Jeśli tylko Elora przymknie czasem oko na to, że Diane niewiele mówi o sobie, a nawet kiedy już, to czasami niektóre rzeczy się nie zgadzają, to można spróbować :hihihi:
elora brassington
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Thomas Winfield pisze: 12 lut 2022, 20:21
Pan Krowa <3 :lol: Pewnie, że chcę! On jej wszystko pokaże, las, ścieżki i inne tajemnicze miejsca ^^
Teraz przejdę do Liv. Ona i tak bardziej zajmuje się urodzonymi dzieciaczkami, więc jak najbardziej mogła zajmować się malutką Elorą! Nie wiem tylko, czy czasowo była wtedy jeszcze na rezydenturze z neonatologii, czy już była totalnym neonatologiem, ale jej Stanley jest kardiochirurgiem (wtedy pewnie się uczył, tak), więc byłoby jej się łatwiej wkręcić do tego przypadku, biorę bycie w zespole i znajomość od tamtego momentu :evil:
Jeśli tylko Elora przymknie czasem oko na to, że Diane niewiele mówi o sobie, a nawet kiedy już, to czasami niektóre rzeczy się nie zgadzają, to można spróbować :hihihi:
elora brassington
:devil: :devil: :devil: Super z Krówką, super z Olivią - jasne, mogła się na niej uczyć różnych zabiegów i eksperymentować :lol: A teraz na pewno jak się gdzieś w mieście spotkają, to Lorna nie boi się zagadać! Skoro Liv widziała już dokładnie jej wnętrze.... :lol: zero tabu! :lol:
A z Diane to jasne, bo jednak Elore nie do końca wie jak dobrze tworzyć przyjaźnie, bo ma średnie porównanie, a do tego rozumie, że są sprawy, których niektórzy nie rozumieją, więc myślę że one się mogą na tym polu całkiem nieźle dogadać. I w sumie jak chcesz to sobie możemy nawet od razu z kimś zagrać, więc wybierz z kim, to sobie nawet zaczęcie do listy dodam <2
niesamowity odkrywca
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
To może elora brassington-Diane :hihihi:
malarka / recepcjonistka — lorne bay gym
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
malarka z wykształceniem matematycznym, która uczy się jak żyć wśród ludzi, bo prawie całe życie spędziła w szpitalach!
Diane Mason pisze: 15 lut 2022, 18:45
To może elora brassington-Diane :hihihi:
mówisz masz, czekaj na sowę z linkiem :hihi:
niesamowity odkrywca
-
ODPOWIEDZ