barmanka — rudd's pub
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
~ are you high¿?
~ high¿? hello
Skye Tufnell
~ pochodzę z wielodzietnej rodziny ~ jestem kobietą pracującą która żadnej pracy się nie boi ~ mam za sobą nieprzyjemne doświadczenia z mężczyznami ~ kiedyś przeklęłam jedną dziewczynę ~ jeśli chodziliśmy razem do szkoły to pewnie widziałeś moje cycki ~ po szczegóły zapraszam do KP ~
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Skye Tufnell no hej *_* karta się mi spodoba, wizerunek nasuwa dobre skojarzenia, więc przychodzę, ale myślę, że mogę być kolejnym złym facetem w życiu Sky niestety :c
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
no więc witam Skye Tufnell! Perry jest tylko dwa lata młodszy, więc pewnie załapał się na fotki jej cycków, ale mu tam się podobały i pewnie spokojnie mogą się ziomkować, co? poza tym mam samych staruchów, więc chyba ciężko byłoby jakiś punkt zaczepienia znaleźć :hm:
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Skye Tufnell, ja tu przychodzę z Archiem i widzę tutaj super ziomków! Oboje mają duże rodzeństwa, więc dobrze wiedzą jak to jest, kiedy trzeba się wszystkim dzielić i rzadko ma się coś na własność :idk: i mogę podrzucić jeszcze Presley Prescott do dobrej zabawy i Otis Goldsworthy, bo mieszkają w tej samej dzielnicy, a on pewnie podrzuca pod jej dom paczki i nie trafia listami do skrzynki :lol:
mistyczny poszukiwacz
-
lorne bay — lorne bay
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
only god can judge me
siema psiapsi <3 my się znamy ze szkoły, mogłyśmy za sobą nie przepadać, przynajmniej na początku, może mój ex się z tobą pocałował na jakiejś imprezie i chciałam złamać ci kark, możliwe, że nawet dostałaś liścia na szkolnym korytarzu, ale potem... utknęłyśmy razem w kozie i jakoś tak wyszło, że okazałaś się lepsza, niż myślałam na początku. Powiedziałaś, że zasługuje na kogoś lepszego i że wcale nie masz mnie za płytką szmatę, a jednak spora część osób właśnie za taką mnie miała xD Typa co się z tobą całował odpuliłam oczywiście, a nasza przyjaźń trwa do dziś <3 + Jeżeli brat się zgodzi (Dick Remington), to możemy ustalić, że to ty byłaś tą koleżanką z którą się przespał :lol: O ile wam obu pasuje, oczywiście!
powitalny kokos
trisha
barmanka — rudd's pub
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
~ are you high¿?
~ high¿? hello
Dick Remington my się pewnie kojarzymy z baru, w którym ty pijesz, a ja pracuje. Jak dajesz napiwki to nie widzę powodu, bym miała cie nie lubić. Może kiedyś byłam świadkiem bójki z twoim udziałem, a nawet przyniosłam Ci trochę lodu z zaplecza jak już was rozdzielono? Może jak mój stary nacpany wejdzie na drzewo i nie będzie chciał zejść to wezwę strażaków na interwencję, żeby go ściągnęli? :lol:

pericles campbell ale ty jesteś super!! No tutaj to koniecznie widzę jakiś dobrych ziomków. Mogło być tak, że jak wyszły te fotki to bardzo płakałam, a ty się na mnie natknąłeś, moją pierwszą reakcją pewnie było coś w stylu TY JESTEŚ TYM PRZEKLĘTYM DZIECKIEM!!!!??? Ale szybko się okazało, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Wróciliśmy razem ze szkoły i... właściwie od tej pory robiliśmy to codziennie, codziennie razem wracaliśmy do naszej ubogiej dzielnicy, rozmawialiśmy, zbliżaliśmy się do siebie. Ty nie lubisz dziewcząt, a ja nie ufam facetom, więc zbudowaliśmy relacje czysto przyjacielską i to jest naprawdę spoko.

Archer Brooks oooo to bądźmy ziomkami!! Co powiesz na to, że jak się tutaj wprowadziliście to ja smarkula zakochałam się w twoim cool wujku i co za tym idzie kręciłam wkoło waszej chaty, aż trafiłam na ciebie. Później wpraszalam się do was praktycznie codziennie i codziennie trafiałam na ciebie, a że obydwoje jesteśmy spoko to nic dziwnego, żeśmy się zakumali. Oczywiście zauroczenie przeszło, ale nasza przyjaźń została :d więc tak, bądźmy super ziomkami :D co do Presley to spoczko, bądźmy kumpelkami od melanżu, pewnie mi kupowałaś alko jak ja jeszcze nie mogłam, a jak uda mi się podkraść staremu jakieś nowe grzybki to uderzam z nimi do ciebie i latamy przez najbliższe 12 godzin :lol: Otis ty z kolei jesteś taki dobry dla kobiet, taki dżentelmen, zupełnie inny niż chłopaki, z którymi miałam do tej pory do czynienia, bądź ty moim sąsiadem, w którym się trochę podkochuje, pewnie cie obserwuję z okna, a jak podchodzisz do skrzynki to ja też zaraz tam jestem żeby zamienić z tobą chociaż słówko, może zamawiam pełno niepotrzebnych rzeczy tylko po to żebyś mógł mi je dostarczyć i czasem opalam się w ogródku z nadzieją, że mnie widzisz xd
powitalny kokos
nick
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Skye Tufnell pisze: 03 lut 2022, 19:45
oooo to bądźmy ziomkami!! Co powiesz na to, że jak się tutaj wprowadziliście to ja smarkula zakochałam się w twoim cool wujku i co za tym idzie kręciłam wkoło waszej chaty, aż trafiłam na ciebie. Później wpraszalam się do was praktycznie codziennie i codziennie trafiałam na ciebie, a że obydwoje jesteśmy spoko to nic dziwnego, żeśmy się zakumali. Oczywiście zauroczenie przeszło, ale nasza przyjaźń została :d więc tak, bądźmy super ziomkami :D co do Presley to spoczko, bądźmy kumpelkami od melanżu, pewnie mi kupowałaś alko jak ja jeszcze nie mogłam, a jak uda mi się podkraść staremu jakieś nowe grzybki to uderzam z nimi do ciebie i latamy przez najbliższe 12 godzin :lol: Otis ty z kolei jesteś taki dobry dla kobiet, taki dżentelmen, zupełnie inny niż chłopaki, z którymi miałam do tej pory do czynienia, bądź ty moim sąsiadem, w którym się trochę podkochuje, pewnie cie obserwuję z okna, a jak podchodzisz do skrzynki to ja też zaraz tam jestem żeby zamienić z tobą chociaż słówko, może zamawiam pełno niepotrzebnych rzeczy tylko po to żebyś mógł mi je dostarczyć i czasem opalam się w ogródku z nadzieją, że mnie widzisz xd
Skye Tufnell, DOBRA, BIORĘ WSZYSTKO, BO WSZYSTKO MI BARDZO PASUJE! I jak będziesz mieć ochotę rozegrać coś super fajnego, to weź wal jak w dym na pw albo na disco 8)
mistyczny poszukiwacz
-
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
triss delgado pisze: 03 lut 2022, 19:31
siema psiapsi <3 my się znamy ze szkoły, mogłyśmy za sobą nie przepadać, przynajmniej na początku, może mój ex się z tobą pocałował na jakiejś imprezie i chciałam złamać ci kark, możliwe, że nawet dostałaś liścia na szkolnym korytarzu, ale potem... utknęłyśmy razem w kozie i jakoś tak wyszło, że okazałaś się lepsza, niż myślałam na początku. Powiedziałaś, że zasługuje na kogoś lepszego i że wcale nie masz mnie za płytką szmatę, a jednak spora część osób właśnie za taką mnie miała xD Typa co się z tobą całował odpuliłam oczywiście, a nasza przyjaźń trwa do dziś <3 + Jeżeli brat się zgodzi (Dick Remington), to możemy ustalić, że to ty byłaś tą koleżanką z którą się przespał :lol: O ile wam obu pasuje, oczywiście!
wnioskuje o realizację tego pomysłu!Skye Tufnell
barmanka — rudd's pub
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
~ are you high¿?
~ high¿? hello
Archer Brooks no i bajlando!! Jak się wkręcę w grę i będę szukać jakiegoś wątku nowego to uderzam od razu do ciebie bo w sumie jaram się i na pewno będzie super :*

Dick Remington i triss delgado no i bajka mi paso wszystko co napisałaś i to z Dickiem też tylko niech mi któreś z was wytłumaczy jak krowie na rowie jak to było i jak do tego doszło xd
powitalny kokos
nick
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
to taka legenda, że Dick raz zaliczył koleżankę siostry i ona miała wtedy mocne pretensje do niego, a on za bardzo nawet nie ogarnął która to i jak :hahaha: Skye Tufnell
ODPOWIEDZ