Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton Brooks
W mieście od siedemnastego roku życia. Mając dwadzieścia został "porzucony przed ołtarzem". Towarzyski w czasach szkolnych, teraz bardziej zgryźliwy, ale dla kumpli jest kumplem dobrym. Pracował w bardzo wielu miejscach - np. był baristą, ekspedientem, listonoszem, mechanikiem itp. Obecnie od dwóch lat agent Scarlet Callaway. Malarz, bałaganiarz, palacz.
Archer Brooks
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Dash Brooks
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Ezra Brooks
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Benji Brooks
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Jason Brooks
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Brat Brooks
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Scarlet Callaway
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
ja widzę, że wpisana ładnie jestem :p ewentualnie możesz jeszcze przygarnąć Autumn albo Jeddę – Jedda by go podrywała, gdyby nie miała tylu rzeczy na głowie XD także tak <3
Colton Brooks
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
halko, czy będziesz mnie gonić z widłami? :lol: :lol:
A poza tym kogo chcesz jeszcze znać? :hm: darby maclerie? ivelisse shumway? :hm: :hm:
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
powtórzę się z relek innego Brooksa :lol:
Raine jest przylepiona do Archera, a Ryder do Benjiego, do tego Ryan trzyma się z Benjim, a jak chcesz to mam jeszcze Rhiannon i Rusty’ego :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
no dobra, to którego z moich panów chcesz na bff? :drunk:

Colton Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Samych fajnych masz to ciężko wybrać! *.*
Z dante ainsworth są w tym samym wieku, więc powiedziałabym, że mogą ze szkoły się znać, ale Colton przeprowadził się do Lorne w wieku 17lat, a Dante wyjechał w wieku 18, więc... mógł być tym co go wprowadzał w tutejsze życie itp., ale czy to tylko kumpelstwo czy taka przyjaźń, że nawet jak wyjechał to utrzymywali kontakt i do dzisiaj super to w sumie co by Ci bardziej odpowiadało :fox:

leon fitzgerald myślę, że może znać Coltona jako jednego ze swej klienteli :hm: Nie super często, ale zdarza się, że Colton lubi się nabić, zabawić itp. Z tym, że nie jest jakimś narwańcem, więc jest z tych niegroźnych i wypłacalnych na sto procent.

Z Eleanore Winfield łączy ich miłość do malarstwa, więc tutaj bardzo bym chciała o to zaczepić jakoś *.* Ale widziałam, że ona się nie chwali, więc musiałaby mniemam przypadkiem widzieć jak on maluje by zacząć ich znajomość.

Trochę ubogo, ale możemy śmiało dorzucać i pozmieniać <33

pericles campbell
benjamin hargrove
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Colton Brooks jesteś agentem Scar, a ona i Lia to współlokatorki więc musimy się znać! Ogólnie to Lia nie wie, że jej współlokatorka jest pisarką więc może uznać, że ona potajemnie umawia się z Coltonem, haha!
sumienny żółwik
rorka
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Lia Hargreeves i przez to Colton pewnie wyjdzie na złego chłopaka :lol: Oficjalnie jeszcze nie wie o przeprowadzce, ale zaraz się dowie, więc zdecydowanie ze współlokatorką będą się znać! A że Colton ma doświadczenie z nieogarniętymi ludźmi (patrz Scarlet) to zawsze będzie mógł pomóc albo dobrą radą rzucić co do budżetu itp. :hero:
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Omg dopiero zauważyłam i nie wiem jak przegapiłam posty, więc mega przepraszam cami o'brallaghan i Ryder Fitzgerald ;( Ślepa być musiałam...

scarlet callaway Ciebie to w sumie wspominać nie muszą bo mamy ustalone xd Ale i tak <33

darby maclerie Z Cami wiadomo, a możemy też dać coś z Darby <3 Widziałam, że orientację w terenie ma kiepską i pizzę lubi, a Colton pracował w wielu miejscach, więc pewnie i w takim się zdarzyło. To sobie pomyślałam, że w pizzerii się mogli spotkać, a jak on w nocy robotę kończył to trafił na Darby ponownie przypadkiem, gdzieś na mieście i mimo, że nie wyglądał to pomógł jej trafić do domu... albo domu kogoś bliskiego bo sam nie ufa ludziom to pewnie na wstępie jej poradził aby wybrała nie swój dom, a kogoś zaufanego i tam ją odprowadzi, o.

Ryder Fitzgerald O wow, to widzę tutaj cała zgraja przy Brooksach :lol: Myślę, że trudno by się z Ryan Hillbury nie znali i to nie tylko ze względu na Benji'ego, ale dlatego, że jest tylko rok młodsza (to mogli i ze szkoły się kojarzyć) i poza tym pracuje na policji, gdzie pracuje również Ezra, więc przypadkowo pewnie często mieli ze sobą do czynienia :hm: Z Ryderem to jak najbardziej przez brata pewnie się znają/kojarzą, ale skoro barman, a Coltononowi też się zdarzyło barmanić to i z tymczasowej (dla Coltona) pracy też mogli się poznać nieco lepiej. No i mimo, że już tam nie pracuje to pewno częstym gościem jest - takim co potrafi pić, ale rozrób nie robi... i jest wypłacalny :lol: Sama Raine się wydaje super, więc na pewno przez brata ją zna <3 Ale za bardzo nie mam pomysłu na więcej i jeszcze raz przepraszam za pominięcie :crying:
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Przychodzę się znać ^^ Makayla jest siostrą Grace, żony Adama, więc pewnie była okazja, żeby nasza dwójka poznała się przy okazji jakichś rodzinnych świąt albo chociaż wesela naszego rodzeństwa :twerk:
Colton Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Makayla Wyatt Byłej żony! Colton pewnie jest tym wkurzającym co uważał Grace za byłą żonę jeszcze zanim papiery rozwodowe w ruch poszły :lol: Na pewno poznali się przez swoje rodzeństwo w jakieś święta, ale pytanie jakie Colton zrobił na Makayli wrażenie? Bo jakoś widzę ich razem jak sobie narzeakają przy drineczku w święta na różne sprawy xd Acz... niby otwarcie wielce nie podkopywał uczuć brata do żony i takie tam, ale Colti jest przeciwnikiem małżeństwa bardzo, więc to nawet nie niechęć do Grace, ale samego małżeństwa dla niego jest meh. Oczywiście niechęć sto procent się pojawiła przy rozpadzie bo murem za bratem. Z drugiej strony widziałam, że sama Makayla nie pała do siostry miłością, więc mogliby mieć nawet dobre relacje faktycznie :hm: No, ale zależy jak Maka widzi takiego zobojętniałego niby i marudnego Coltona <3
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Właśnie tak by go widziała - jako idealnego partnera do obgadywania Grace podczas picia czegoś w jakiejś biblioteczce, na werandzie, gdzieś, gdzie nie ma akurat tłumu świątecznych gości :snow: Idealna relacja ^^ Colton Brooks
ODPOWIEDZ