spiker radiowy — lorne bay radio
31 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z siódemki Brooksów. Spiker radiowy, który zabawia Was co ranek na antenie radiowej. Po tym, jak rozpadł się jego długoletni związek, zamieszkał z bratem bliźniakiem i stara się korzystać z życia i niedawno odzyskanej wolności, ile tylko może.
Jason Brooks
x sześciu braci X najstarszy z Brooksów x spiker radiowy x od kilku miesięcy mieszka z bratem bliźniakiem x człowiek orkiestra x gadatliwy x z dużym poczuciem humoru
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Jason Brooks, cześć, najstarszy bracie :hi: nie ma bata, musisz uwielbiać Archiego, chociaż pewnie swego czasu był niezłym wrzutem na tyłku. I pewnie nadal nim jest :haha:
mistyczny poszukiwacz
-
spiker radiowy — lorne bay radio
31 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z siódemki Brooksów. Spiker radiowy, który zabawia Was co ranek na antenie radiowej. Po tym, jak rozpadł się jego długoletni związek, zamieszkał z bratem bliźniakiem i stara się korzystać z życia i niedawno odzyskanej wolności, ile tylko może.
Archer Brooks owszem, uwielbiam wszystkich swoich braci ( Jaspera trochę mniej, ale to inna historia ). Podejrzewam, że za dzieciaka wszędzie za mną chodziłeś i wierciłeś mi dziurę w brzuchu :D
powitalny kokos
nick
(pijany) psychiatra — cairns hospital
44 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
My beer drunk soul is sadder than all the dead Christmas trees of the world.
hejka, mogę ci podrzucić Eleanore Winfield na coś jeśli chcesz :hihihi:

Jason Brooks
spiker radiowy — lorne bay radio
31 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z siódemki Brooksów. Spiker radiowy, który zabawia Was co ranek na antenie radiowej. Po tym, jak rozpadł się jego długoletni związek, zamieszkał z bratem bliźniakiem i stara się korzystać z życia i niedawno odzyskanej wolności, ile tylko może.
Eleanore Winfield tak sobie siedzę od dwudziestu minut i zastanawiam się, jakby ich tutaj połączyć. :hm: Oboje obracają się w różnych światach, ale myślę, że mogliby się spotkać wieczorem na jakieś plaży, podczas oglądania gwiazd. Eleanore na pewno nieco zbiłaby z tropu pewnego siebie Jasona, mówiąc o śmierci czy nawet próbując przepowiedzieć mu przyszłość. :lol:
powitalny kokos
nick
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Z mojej ekipy Gwen jest najbardziej zbliżona wiekowo :hm: Miejscowego radia pewnie słucha, kilka razy mogła przyjść do Jasona w sprawie wykupienia jakiejś reklamy dla rodzinnego baru albo swojej nowej kancelarii, a i z młodych lat zapewne się znają, bo trudno się nie znać :hihi:
Jason Brooks
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Raine jest przylepiona do Archera, a Ryder do Benjiego, do tego Ryan trzyma się z Benjim, a jak chcesz to mam jeszcze Rhiannon i Rusty’ego :lol:
przyjazna koala
my name is jeff
rezydentka onkologii — cairns hospital
31 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.
Jason Brooks pisze: 27 sty 2022, 18:02
Eleanore Winfield tak sobie siedzę od dwudziestu minut i zastanawiam się, jakby ich tutaj połączyć. :hm: Oboje obracają się w różnych światach, ale myślę, że mogliby się spotkać wieczorem na jakieś plaży, podczas oglądania gwiazd. Eleanore na pewno nieco zbiłaby z tropu pewnego siebie Jasona, mówiąc o śmierci czy nawet próbując przepowiedzieć mu przyszłość. :lol:
o jasne, czemu nie, może tak być :hihihi:
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ