barber — karanca
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Myślał, że będzie kimś. Na dwa lata nawet udało mu się wyjechać z Lorne Bay i podobno wszystko szło dokładnie tak jak powinno, ale chyba nie do końca, bo nie mówiąc dokładnie z jakiego powodu, wrócił do starego miejsca, by za dnia przycinać męskie włosy, a w nocy sprzedawać trawkę i pixy, z przerwami na zalewanie się w trupa.
rhys levinsky
Normalny gościu; lubi pójść na imprezę, poznać koleżankę, wypić trochę whisky i spalić blanta. Jak był młodszy to każdy myślał, że coś osiągnie i w wieku 30 lat zostanie CEO dużej firmy, ale rzucił życie w wielkim mieście i wrócił do Lorne, do dzisiaj nie wiadomo po co i z jakiego powodu. W dzień jest barberem i przycina włosy oraz brody, w nocy sprzedaje pixy i zielsko, bo z tego pierwszego trochę ciężko jest się utrzymać, a szczególnie, gdy finansowo ciągle wspomaga się młodsze rodzeństwo.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejeczka rhys levinsky
Nie masz wpisane w kp, że dealerem jest w Shadow, ale jeśli tam sprzedaje prochy, to mogłabym podrzucić Lisbeth, bo ona pracuje tam jako kelnerka i w sumie Divinę, bo ona tam brew swojej woli występuje w roli pianistki :lol: Obie są mocno specyficzne, jedna jest nieprzyjemna, o drugiej mówią, że jest przeklęta i nawiedzona, więc jeśli jednak żadna z nich by ci nie odpowiadała, to możesz sobie ode mnie wybrać kogoś innego <33
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
rhys levinsky, chętnie podrzucę Ci Presley na kumpelę, która również napędza mu klientów i sama też kupuje co nieco, jeśli nie od niego (bo skoro się ziomują, to może nie chcieć jej sprzedawać, tak z czystek troski), to od jakichś jego kolegów. Ale ogólnie widzę tutaj fajną relację z bekowymi wątkami, a może nawet taką przyjaźń z dodatkami? LET ME KNOW :ok:
towarzyska meduza
.
barber — karanca
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Myślał, że będzie kimś. Na dwa lata nawet udało mu się wyjechać z Lorne Bay i podobno wszystko szło dokładnie tak jak powinno, ale chyba nie do końca, bo nie mówiąc dokładnie z jakiego powodu, wrócił do starego miejsca, by za dnia przycinać męskie włosy, a w nocy sprzedawać trawkę i pixy, z przerwami na zalewanie się w trupa.
Lisbeth Westbrook pisze: 23 sty 2022, 21:31
Hejeczka rhys levinsky
Lisbeth Westbrook Nie masz wpisane w kp, że dealerem jest w Shadow, ale jeśli tam sprzedaje prochy, to mogłabym podrzucić Lisbeth, bo ona pracuje tam jako kelnerka i w sumie Divinę, bo ona tam brew swojej woli występuje w roli pianistki :lol: Obie są mocno specyficzne, jedna jest nieprzyjemna, o drugiej mówią, że jest przeklęta i nawiedzona, więc jeśli jednak żadna z nich by ci nie odpowiadała, to możesz sobie ode mnie wybrać kogoś innego <33
Bo ogólnie Ryś jest dillerem wszędzie, sprzedaje i na mieście i w Shadow, łatwo dostosuje się do lokacji swego klienta :lol: no, ale w shadow bywa często myślę, chociażby żeby się napić i pomelanżować w dziwnym towarzystwie, więc mogą się stamtąd trochę znać
właściwie to Lis może się trochę Rhysa obawiać, bo on taki cicho-ciemny, nigdy nie wiadomo o co mu chodzić, czy na poważnie przyszedł pogadać czy tylko poburczeć coś bez ładu i składu, mogłaby od niego trochę uciekać, może kiedyś się roześmiał, jak coś zbiła i wyszło trochę nie halo, bo myślała, że chodzi o nią w ogólnym znaczeniu, a nie te szklanki czy inne kieliszki
co do Diviny to mogą mieszkać niedaleko siebie i znać w jakimś stopniu od małego, widzę tutaj podobny background i Rhys pewnie się mega dziwi, że Divina gra w takim kościele zła, jak Shadow XDDDDD może będzie próbował z niej wyciągnąć dlaczego, może jakoś pomóc w tej sprawie, ale zobaczymy, bo on to jednak aż tak nierozważny nie jest i nie chce tym wszystkim gangusom zachodzić za skórę ;>
Presley Prescott pisze: 24 sty 2022, 12:33
rhys levinsky, chętnie podrzucę Ci Presley na kumpelę, która również napędza mu klientów i sama też kupuje co nieco, jeśli nie od niego (bo skoro się ziomują, to może nie chcieć jej sprzedawać, tak z czystek troski), to od jakichś jego kolegów. Ale ogólnie widzę tutaj fajną relację z bekowymi wątkami, a może nawet taką przyjaźń z dodatkami? LET ME KNOW :ok:
Presley Prescott ja to myślę, że Presley totalnie działa Rhysowi na nerwy tym swoim charakterem paskudnym, ale on to jest taki, że raczej będzie ją jeszcze bardziej nakręcał dla swej prywatnej uciechy, niż bardzo przejmował i jakąś niechęć okazywał, bo tak ogólnie to raczej nie jest niechęć, po prostu go Presley drażni czasem
efektem tych słownych przepychanek mogły by być ekscesy erotyczne, ale pewnie po wszystkim i tak by dostał w ryło od niej, kończyłoby się podbitym okiem i wspólnie zjaranym splitem (:
powitalny kokos
nick
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
rhys levinsky
Bardzo mi się podobają obie opcje <33 Lisa sama jest cichociemna, ale totalnie obawia się ludzi, więc Rhysa też będzie unikać, bo ona pracuje na zasadzie "postaw zamówienie i uciekaj w cień".
No, a co do Diviny, to faktycznie mogą się znać od dziecka, chociaż ona potem z czasem mocno się chowała, ale fajnie będzie, jak Rhys będzie próbował się czegoś dowiedzieć o jej pracy w Shadow, bo to całkiem świeża sprawa <3 Więc jakbyś chciał/a coś pograć, to łap mnie na priv, a pomyślimy <3
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
rhys levinsky pisze: 25 sty 2022, 21:43
Presley Prescott ja to myślę, że Presley totalnie działa Rhysowi na nerwy tym swoim charakterem paskudnym, ale on to jest taki, że raczej będzie ją jeszcze bardziej nakręcał dla swej prywatnej uciechy, niż bardzo przejmował i jakąś niechęć okazywał, bo tak ogólnie to raczej nie jest niechęć, po prostu go Presley drażni czasem
efektem tych słownych przepychanek mogły by być ekscesy erotyczne, ale pewnie po wszystkim i tak by dostał w ryło od niej, kończyłoby się podbitym okiem i wspólnie zjaranym splitem (:
rhys levinsky, no dobra, więc mamy ustalone - ona będzie go wkurwiać swoim charakterem, a on ją swoją mordą :lol: także jak chcesz zagrać, to wal jak w dym 8)
towarzyska meduza
.
ODPOWIEDZ