uczennica liceum — lorne bay state school
17 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
You must not know my heart, but I know it isn't your fault
You live in a world in your clutch, you don't get out very much
Living in the fake world, full of facades and chaotic behaviour
You pull the lever for fun, yell, "Fire!", then you just run
Fin Shelton
Urodziłam i wychowywałam się w Lorne, w dzielnicy z równymi trawnikami i domach żywcem wyciągniętych z katalogu deweloperskiego. Mama jest coachem motywacyjnym, osobowością medialną i autorką poradników life stylowych (oraz słynnej bezglutenowej szarlotki), ojciec prowadzi rodzinną kancelarię prawną i wciąga w nią resztę mojego rodzeństwa - mnie na szczęście nie, bo będę przecież badać kosmos.
Pierwsze dwa lata liceum spędziłam w prywatnej katolickiej szkole w Mellbourne, ale zostałam z niej wydalona (nie rozmawiajmy o tym). Teraz jestem tutaj, szybka i wściekła. Uważaj, bo mogę cię potrącić na swojej deskorolce. Aha, i nie nazywaj mnie Finnie. Jestem Fin.
Darcy Shelton
starszy brat, który jest tym najlepszym-najgorszym bratem, chociaż długo go nie było, a teraz nagle uczy w mojej szkole? Niepoważne.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nie
kosmetyczka — DS HAIR & MAKEUP
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
poor little girl, still waiting for her happy ending
Hej Finn, jak będziesz chciała czasem odpocząć od rówieśników (albo Susan...) czy podzielić się plotkami o bracie, to wiesz gdzie mnie znaleźć.
Finnley Shelton
powitalny kokos
Linka#5951
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka Finnley Shelton!
Mam nieco starsze postaci, ale... najmłodszą mam Liskę i ona spotyka się z właścicielem wytwórni filmowej, więc... skoro mama Finnley to osobowość medialna, to mogą się znać przez nieco jakoś, może kiedyś nagrywała program w jego wytwórni i Finnley wtedy tam była i Lisa też z jakiegoś powodu odwiedzała chłopaka w pracy i się poznały? Poza tym obie są z dobrze sytuowanych rodzin! Tylko Lisbeth jest raczej.. chłodna i osobliwa, więc nie wiem, czy by się dogadały, ale też... z pozytywnych postaci mam Mari! Ona pracuje w kancelarii prawnej, jako asystentka u swoich przyjaciół, więc też mogła jakoś przez tego ojca poznać Finnley przypadkiem, czy coś :oops:
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
cześć, mam trochę starych ludzi, ale może coś wykroimy z Dickiem? mogę też podrzucić enrica duke-macnee do czegoś zabawnego! Finnley Shelton
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
żebym ja cb nie rozjechała

Finnley Shelton
powitalny kokos
kaja
ODPOWIEDZ