lorne bay — lorne bay
35 yo — 135 cm
Awatar użytkownika
about
Karzeł z przypadku, konduktor z wyboru. Miłośnik kolei. Niewielki, wesoły człowieczek, który kiedy trzeba, podniesie cię na duchu (i na duchu wyłącznie, bo fizycznie zapewne nie dałby rady).
Woody Woodpecker
Karzeł z przypadku, konduktor z wyboru. Miłośnik kolei. Niewielki, wesoły człowieczek, który kiedy trzeba, podniesie cię na duchu (i na duchu wyłącznie, bo fizycznie zapewne nie dałby rady).
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Kasik#0245
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejeczka Woody Woodpecker, mam nieco młodsze postacie, ale może ktoś by Ci się do czegoś przydał? Najstarszego mam Francisa, ale pewnie oni by się nie dogadali, a z pań to Laurissę i Mari, z czego ta druga jest zabawniejsza, więc może z nią mógłby pląsać na jakimś parkiecie! <3
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Chętnie podrzucę ci kogoś z mojej gromadki :jupi:
Najbardziej nadaje się chyba Olivia Westbrook, bo jest najmilsza i najbardziej rodzinna, pewnie często zabiera na przejażdżki koleją swoją rodzinę, kiedy ta wpadnie w odwiedziny :hihi:
Ze strefy klubów mam Diane Mason i Connie Adler, obie związane z Shadow, Gwen jest związana z Moonlight Bar, więc jesli tylko Woody lubi bywać wieczorami w tych miejscach, to może znać którąś z nich :jupi:
Woody Woodpecker
lorne bay — lorne bay
35 yo — 135 cm
Awatar użytkownika
about
Karzeł z przypadku, konduktor z wyboru. Miłośnik kolei. Niewielki, wesoły człowieczek, który kiedy trzeba, podniesie cię na duchu (i na duchu wyłącznie, bo fizycznie zapewne nie dałby rady).
Mari Chambers pisze: 22 sty 2022, 14:46
Hejeczka Woody Woodpecker, mam nieco młodsze postacie, ale może ktoś by Ci się do czegoś przydał? Najstarszego mam Francisa, ale pewnie oni by się nie dogadali, a z pań to Laurissę i Mari, z czego ta druga jest zabawniejsza, więc może z nią mógłby pląsać na jakimś parkiecie! <3
Jak najbardziej podobają mi się wspólne balangi i prakietowanie. Może i Woody ma troche więcej lat na dowodzie, ale w sercu (w wzrostem XD) jest wciąż prawdziwym dzieciakiem, wiec na pewno przebywając w jego towarzystwie, nie idzie odczuć tej różnicy. Ponatto pewnie bardzo chętnie lata z nią po fast foodach i może nawet kilka razy przemycił jej jakiegoś dobrego burgera w kuluary szpiatala :welcome:
Gwen Fitzgerald pisze: 22 sty 2022, 15:02
Chętnie podrzucę ci kogoś z mojej gromadki :jupi:
Najbardziej nadaje się chyba Olivia Westbrook, bo jest najmilsza i najbardziej rodzinna, pewnie często zabiera na przejażdżki koleją swoją rodzinę, kiedy ta wpadnie w odwiedziny :hihi:
Ze strefy klubów mam Diane Mason i Connie Adler, obie związane z Shadow, Gwen jest związana z Moonlight Bar, więc jesli tylko Woody lubi bywać wieczorami w tych miejscach, to może znać którąś z nich :jupi:
Woody Woodpecker
Zdecydowanie, biore wszystko! Co do Oliwki, na pewno Woody daje jej zniżki na bileciki i przejazdy tak po dobrej znajomości i stałej klientelii. Pewnie też często podchodzi w pociągu i siada za każdym razem na moment poplotkować :llama:
Woodson kocha kluby i bary i do tego ciągle zagaduje, więc jak najbardziej biore reszte dziewczyn do kolekcji haha (jakkolwiek to właśnie zabrzmiało xd)
powitalny kokos
Kasik#0245
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Idealnie. Zniżki zawsze są super :evil:
ODPOWIEDZ