nauczyciel angielskiego i stracony pisarz — Lorne Bay State School
27 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
I wish you could see the wicked truth
Caught up in a rush, it's killing you
Screaming at the sun you blow into
Darcy Shelton
nauczyciel angielskiego ● spalona gwiazda nowojorskiej inteligencji ● autor jednego bestsellera ● pisarz na wygnaniu ● niedokończony projekt idealnej rodziny ● w Lorne Bay z powrotem od 3 miesięcy
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Zula
kosmetyczka — DS HAIR & MAKEUP
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
poor little girl, still waiting for her happy ending
dzień dobry, kochanie, przyznaję, że zdążyłam za tobą zatęsknić :roll:
Darcy Shelton
powitalny kokos
Linka#5951
zrobi ci bukiecik — fleuriste
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Była niewysoka, nieśmiała, niepozorna i nierozmowna, jakby obawiała się być po prostu jakakolwiek.
Cześć, dobry wieczór Darcy Shelton! Przychodzę z Eden, bo widzę pewne punkty styczne w ich biografiach, ale też całkiem sporo punktów, które mogłyby ich pozornie podzielić. Ona również około 3 miesięcy temu wróciła do Lorne Bay po przerwie, a skoro Darcy rozbija się po Lorne samochodem, podczas gdy Goldwirth raczej stawia na rower, to co ty na to, że ich ścieżki któregoś dnia przecięły się na drodze? Albo może dopiero to zrobią?

Nie wiem też, czy wolisz w tym przypadku całkiem świeżą znajomość, czy może jakieś podwaliny w przeszłości. Ja sobie pomyślałam, że może rodziny Eden i Darcy'ego miały jakiś bliższy kontakt? Wprawdzie rodzice Eden byli muzykami i nie mieli nic wspólnego z biznesem, ale chyba nie samymi biznesowymi kontaktami człowiek żyje. Eden mogła być tym berbeciem, który trochę irytował kilka lat starszego Darcy'ego, jeśli kazali mu się z nią bawić. A jeśli nie to chętnie pogłówkuję nad czymś innym! <3
sumienny żółwik
Ola
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Darcy Shelton, podrzucam Presley na nielubianą sąsiadkę. Niech drą koty i robią sobie na złość - wstawianie prania o drugiej w nocy, chodzenie tak głośno, jakby oboje nosili szpilki, szuranie krzesłami, stukanie w ściany podczas udawanego remontu. Czemu mają się nie lubić? Nie wiem, może podpadli sobie przypadkowo w osiedlowym warzywniaku, kiedy Presley wyprzedziła Darcy'ego w kolejce, mimo że tam nie stała. Albo on kiedyś zalał jej mieszkanie przez pękniętą rurą łazienkową i nawet nie przeprosił. Jestem elastyczna do modyfikowania tej negatywnej relacji :lol:
towarzyska meduza
.
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Darcy Shelton Ja tu tylko zostawię Ronnie, bo wygląda na to, że razem pracują. I jako że Darcy jest tym nowym, to ona go chętnie wprowadzi do szkoły i może zostać jego znajomą z pokoju nauczycielskiego :hihi:
ambitny krab
Lama
brak multikont
ODPOWIEDZ