grabarz — cmentarz
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
jest grabarzem i ma problem z uczuciami - dla niego są równie abstrakcyjne jak kosmici, poza tym jego pierwsza żona gdzieś zniknęła i czasami zbyt łatwo wpada w furię, ale dzień dobry na klatce mówi!
Samuel Davies
Nie odczuwam za wiele, ale świetnie kłamię. Nie miewam wyrzutów sumienia, więc można się ze mną zabawić tak jakby jutra nie było. O przeszłości nie mówię wcale. Jeśli będziesz mi bliska/bliska zamienię twoje życie w piekło swoją nieustanną troską o to, żebyś już zawsze był tylko dla mnie. Chętnie opowiem ci o Lucyferze, o moim piekle na ziemi i o tym, że łyżeczek zawsze musi być dokładnie pięć. Nie chcesz? A może mam cię pieprzyć i ukrywać przed swoją żoną? Chodź, wymyślimy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Sammy
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Z mojej ekipy zbliżony vibe ma chyba tylko Connie :lol: Niech się jakoś znają, nie wiem, poznali się w Shadow i teraz lubi czasem jarać fajki w ciszy, bez zbędnych small talków :hihi: Samuel Davies
ambitny krab
pani Adler
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Nie jestem na Divinie, ale... co mi fajnego dasz Samuel Davies? :oops:
sumienny żółwik
Lilka
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Samuel Davies
Niewinna zabłąkana owieczka przybywa po coś ciekawego *.*
sumienny żółwik
M.
grabarz — cmentarz
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
jest grabarzem i ma problem z uczuciami - dla niego są równie abstrakcyjne jak kosmici, poza tym jego pierwsza żona gdzieś zniknęła i czasami zbyt łatwo wpada w furię, ale dzień dobry na klatce mówi!
Connie Adler tak, ja już widzę tę szorstką przyjaźń między nimi, bo skoro nie będzie do niej mówił to będzie wyjątkowo szczery i jeśli Connie byłaby na tyle dobra to mogłaby mu wystawiać ładne dziewczyny z shadow, oczywiście do platonicznych kontaktów :>
Divina Norwood chodźmy w intuicję Viny i w to, że wyczuwa, że on jest NAPRAWDĘ złym człowiekiem i przez to schodzi mu z drogi, a on ją goni, bo przecież do cholery, nie jest zły i ona musiała go z kimś pomylić
Delilah Hammond idziemy w toksyczny i zwierzęcy romans, nie widzę innej opcji :lol:
powitalny kokos
Sammy
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Samuel Davies

Ona wszystko co toksyczne przyciąga 😭
Idziemy w tą zwierzęcość na maksa.
sumienny żółwik
M.
grabarz — cmentarz
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
jest grabarzem i ma problem z uczuciami - dla niego są równie abstrakcyjne jak kosmici, poza tym jego pierwsza żona gdzieś zniknęła i czasami zbyt łatwo wpada w furię, ale dzień dobry na klatce mówi!
i pięknie, mogę wpaść po nadgodzinach do urzędu 8) Delilah Hammond
Francis Winfield nie czytaj tego
powitalny kokos
Sammy
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Samuel Davies

Teraz będzie miała alibi, dlaczego tyle czasu spędza w papierach ^^
sumienny żółwik
M.
grabarz — cmentarz
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
jest grabarzem i ma problem z uczuciami - dla niego są równie abstrakcyjne jak kosmici, poza tym jego pierwsza żona gdzieś zniknęła i czasami zbyt łatwo wpada w furię, ale dzień dobry na klatce mówi!
Ok, zacznę coś niebawem i ci podrzucę! Delilah Hammond
powitalny kokos
Sammy
lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
Hej <3 Samuel Davies
Ja daję moją lucille blanchard tutaj <3 tylko jeszcze sobie wszystko pięknie dogadamy, ale w manipulacyjne tarapaty z chęcią wplączę moją pannę :lol:
ambitny krab
nick
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
sumienny żółwik
M.
grabarz — cmentarz
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
jest grabarzem i ma problem z uczuciami - dla niego są równie abstrakcyjne jak kosmici, poza tym jego pierwsza żona gdzieś zniknęła i czasami zbyt łatwo wpada w furię, ale dzień dobry na klatce mówi!
lucille blanchard pisze: 14 sty 2022, 22:10
Hej <3 Samuel Davies
Ja daję moją lucille blanchard tutaj <3 tylko jeszcze sobie wszystko pięknie dogadamy, ale w manipulacyjne tarapaty z chęcią wplączę moją pannę :lol:
lucille blanchard już widzę, że oboje nie lubimy się dotykać, więc będzie p i ę k n i e <33

Delilah Hammond ^^
powitalny kokos
Sammy
ODPOWIEDZ