lorne bay — lorne bay
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
stara a głupia, ale przynajmniej już nie naiwna!
ciągle szuka siebie, bo ma duszę nastolatki
KOD: ZAZNACZ CAŁY

Jordan Bennet
Pracuje w drogerii, a po godzinach gra na gitarze i śpiewa piosenki po okolicznych pubach. Jej starzy mają sporą farmę, ale sama jest totalnie not into it. Jeżeli chodzi o facetów to podchodzi do nich raczej na luźno, generalnie do wszystkiego praktycznie w ten sposób podchodzi! Zapraszam, razem coś wymyślimy <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
pisarka na przerwie, urzędas — ratusz
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
stacjonuje w lorne 1,5 roku i zdążyła nabawić się wypalenia zawodowego, znalazła zdradzającego partnera i nawet nie lubi własnego domu
hejka jordan bennet! paisley jest trochę urodową maniaczką, więc pewnie przesiaduje w drogerii w nieskończoność i czyta składy kosmetyków jakby nie miała innych zajęć, więc jordan może ją kojarzyć oraz mogę też podrzucić ci wesa na super sąsiada albo cokolwiek innego :hihihi:
powitalny kokos
k.
lorne bay — lorne bay
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
stara a głupia, ale przynajmniej już nie naiwna!
ciągle szuka siebie, bo ma duszę nastolatki
OOOO, witam pierwszego przybysza w moich skromnych progach :lol: paisley steinbeck Ogólnie wpadł mi spoko pomysł na rozwinięcie tej drogeryjnej przygody! Nie wiem czy Paisley byłaby do tego zdolna, ale spróbować zawsze można :lol: Ogólnie co ty na to, żeby uzupełnić to wszystko o drobną próbę kradzieży? Wiadomo, czasy są niespokojne, nie każdy w hajsie pływa, a nawet jeśli ma, to w sumie zawsze spoko troszeczkę przyoszczędzić, no nie? Ja to widzę tak... Paisley próbuje zajumać jakiś kosmetyk, kręci się po tym sklepie jak smród w gaciach, Jord to widzi i jakoś czujniej na nią patrzy i tutaj opcja...
a) podchodzi do niej i mówi "słuchaj stara, nie zmuszaj mnie żebym zadzwoniła na psiarnie, mam zniżkę pracowniczą i kupie ci co tam chcesz". I tak się zaczyna ich przyjaźń!
b) łapie Pais na bramkach, obalając na ziemię i zabierając na jakieś zaplecze gdzie bawi się w ochroniarza roku i jej urządza jakieś śmieszne przesłuchanie co by blondynę nastraszyć, a ostatecznie mówi, żeby poszła wolno i że każdy czasem popełnia błędy xD Od tej pory Pais trochę się jej cyka, a trochę jest jej wdzięczna i nawet zastanawia się, czy powinna jej kupić kwiaty XDDDDD
c) możemy pominąć ogólnie opcję z kradzieżą i Jordan po prostu struga przy niej pracownika roku, chociaż tak naprawdę nie ma ochoty doradzać jej odcieniu podkładu i obgaduje ją z koleżankami, że chyba typiara nie ma co robić w życiu, że tak się tu często zjawi.
Także wybieraj <3
A co do Wesa, daj mi sekundę na obczajenie jego karty i dam ci znać co wykminiłam.

edit.
wesley buchanan dooobra, to skoro Wes jest sąsiadem, w dodatku pewnie takim zaradnym, to będzie wzywany na jakieś naprawcze akcje ratownicze, np. jak nam (bo Jordan nie mieszka sama) zaleje mieszkanie, albo jak gniazdko z ściany wyjdzie i będzie je trzeba z powrotem wkręcić! Ostatecznie Wes mógł nawet kiedyś zostać na jakieś piwko i zasnąć nam na kanapie, a Jord nie miała go serca budzić, więc spał tak sobie do rana :D? A dalej to zobaczymy jak nam się to rozkręci?
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ