Uczennica — Z aspiracjami na baletnicę
18 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dobra dziewczyna ze skłonnościami do częstego pakowania się w kłopoty. Do tego złośnica, która wzdycha do kogoś, kogo nie może mieć...
Dakota Foster
- Uczennica z aspiracjami baletnicy
- Choć wcale ich nie szuka, ma tendencję do pakowania się w kłopoty
- Uwielbia mrożoną kawę i chińskie żarcie
- W chwilach największego kryzysu, miesza popcorn z lodami
- Drugiej takiej złośnicy nie znajdziecie
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Dakota
kelner — beach restaurant lorne bay
21 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Kończę się w twoich oczach
Umiem być ciszą
Kończę się w twoim śnie
Nie lubmy się z moją Dolly Adler! Dwie złośnice w zbyt bliskiej odległości to książkowy przepis na dramę. Nie wiem, czemu cię nie lubię - może to przez to, że jesteś taka śliczna albo przez to, że wydaje mi się czasem, że żyjesz w zupełnie innym świecie. Balet? Pretensjonalne gówno. Dodajmy do tego jakieś nigdy nie wyjaśnione nieporozumienie i już - mamy doskonały pretekst do obrzucania się nawzajem zimnymi spojrzeniami i robienia sobie ciągle pod górkę. To jak, wchodzisz?

Dakota Foster
niesamowity odkrywca
kaja
Uczennica — Z aspiracjami na baletnicę
18 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dobra dziewczyna ze skłonnościami do częstego pakowania się w kłopoty. Do tego złośnica, która wzdycha do kogoś, kogo nie może mieć...
hector silva pisze: 02 sty 2022, 19:20
Nie lubmy się z moją Dolly Adler! Dwie złośnice w zbyt bliskiej odległości to książkowy przepis na dramę. Nie wiem, czemu cię nie lubię - może to przez to, że jesteś taka śliczna albo przez to, że wydaje mi się czasem, że żyjesz w zupełnie innym świecie. Balet? Pretensjonalne gówno. Dodajmy do tego jakieś nigdy nie wyjaśnione nieporozumienie i już - mamy doskonały pretekst do obrzucania się nawzajem zimnymi spojrzeniami i robienia sobie ciągle pod górkę. To jak, wchodzisz?

Dakota Foster

hector silva - cóż, jeśli otwarcie gardzisz moją pasją, a co gorsza, mówisz mi to prosto w twarz, zdecydowanie będzie między nami gorąco. Wchodzę w to! 8)
powitalny kokos
Dakota
lorne bay — lorne bay
18 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Mam kota, wiesz? Dodatkowo , bardzo ładnego, takiego puszystego.
Sorka za Dolly i jej dziwne akcje, ja tam Cię lubię, ale nie wtrącam się w Wasze sprawy, bo nie chce oberwać. Mogę tylko stukać ją w czoło, gdy znów zacznie coś odwalać, a Ciebie zaprosić na jakieś dobre jedzonko !

Dakota Foster
powitalny kokos
nick
studiuje i stoi za kasą — w petbarn
21 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
przyszły fizjoterapeuta, z zawodu sprzedawca w zoologicznym, domorosły surfer i fotograf, po ojcu burak i cynik
to kiedy się wyprowadzisz? :/
Dakota Foster
powitalny kokos
o
Uczennica — Z aspiracjami na baletnicę
18 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dobra dziewczyna ze skłonnościami do częstego pakowania się w kłopoty. Do tego złośnica, która wzdycha do kogoś, kogo nie może mieć...
Marvin Langley pisze: 03 sty 2022, 18:04
Mam kota, wiesz? Dodatkowo , bardzo ładnego, takiego puszystego.
Sorka za Dolly i jej dziwne akcje, ja tam Cię lubię, ale nie wtrącam się w Wasze sprawy, bo nie chce oberwać. Mogę tylko stukać ją w czoło, gdy znów zacznie coś odwalać, a Ciebie zaprosić na jakieś dobre jedzonko !

Dakota Foster

Marvin Langley - jeśli masz na myśli mrożoną herbatę i chińszczyznę, to będziemy kumplować się aż do grobowej deski! :hihihi:
powitalny kokos
Dakota
Uczennica — Z aspiracjami na baletnicę
18 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dobra dziewczyna ze skłonnościami do częstego pakowania się w kłopoty. Do tego złośnica, która wzdycha do kogoś, kogo nie może mieć...
kyle franklin pisze: 03 sty 2022, 18:13
to kiedy się wyprowadzisz? :/
Dakota Foster
kyle franklin - nasze szalone mamuśki już wszystko zorganizowały. Spodziewaj się mnie lada chwila... ;>
powitalny kokos
Dakota
uczennica — w Lorne Bay state school
17 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
powitalny kokos
Minnie Mouse
Uczennica — Z aspiracjami na baletnicę
18 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dobra dziewczyna ze skłonnościami do częstego pakowania się w kłopoty. Do tego złośnica, która wzdycha do kogoś, kogo nie może mieć...
melody halpern pisze: 03 sty 2022, 20:46
Będziemy najlepszymi BFF <3 - melody halpern
powitalny kokos
Dakota
lorne bay — lorne bay
18 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dakota Foster pisze: 03 sty 2022, 18:18
Marvin Langley pisze: 03 sty 2022, 18:04
Mam kota, wiesz? Dodatkowo , bardzo ładnego, takiego puszystego.
Sorka za Dolly i jej dziwne akcje, ja tam Cię lubię, ale nie wtrącam się w Wasze sprawy, bo nie chce oberwać. Mogę tylko stukać ją w czoło, gdy znów zacznie coś odwalać, a Ciebie zaprosić na jakieś dobre jedzonko !

Dakota Foster

Marvin Langley - jeśli masz na myśli mrożoną herbatę i chińszczyznę, to będziemy kumplować się aż do grobowej deski! :hihihi:
o tym właśnie mówię :D
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ
cron