onkolog — CAIRNS HOSPITAL
43 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I want auroras and sad prose
I want to watch wisteria grow right over my bare feet
'Cause I haven't moved in years
Seamus Hillbury
Od kilku lat rozwodnik, dla którego wikłanie się w kolejne relacje wciąż jest kwestią zagadkową. Perfekcjonista, onkolog i ojciec.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
e.
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Seamus Hillbury dzień dobry kuzynie :hihi:
Rzecz jasna podrzucam tutaj Ryan, daj znać czy chcesz kogoś jeszcze, chociaż wiekiem trochę chyba odbiegam :lol:
przyjazna koala
my name is jeff
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka, naklejka!
To ja przybędę ze swoją Mari, skoro jest stałą pacjentką szpitala i niedługo przez chwilę ma być podejrzenie, że jej wada serca związana jest z nowotworem, więc myślę, że wtedy mieliby okazję się poznać :hihihi:
No i oczywiście jak chcesz kogoś innego ode mnie, to śmiało <33
Seamus Hillbury
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
halko Seamus Hillbury, podrzucam ulubioną siostrę oczywiście :hihihi: widziałam też, że się lubi z antykwariatami, więc może znać Nevę i jeśli kogoś chcesz jeszcze to wybieraj <33
Ebenhartowie
Magda
onkolog — CAIRNS HOSPITAL
43 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I want auroras and sad prose
I want to watch wisteria grow right over my bare feet
'Cause I haven't moved in years
Ryan Hillbury a witam! Między nimi też jest spora przepaść, więc postawiłabym na pozytyw, ale taki nieco komiczny. Seamus pewnie nie nadąża za tym, o czym dyskutują jego młodsze kuzynki i nie raz palnął jakąś głupotę, utwierdzając się tylko w przekonaniu, że młodzieżowy to on już nigdy nie będzie 8)
W takim razie z Mari Chambers chętnie ustawiłabym się na jakąś grę, już po nowym roku jak trochę się wszystko unormuje, a dodatkowo poszłabym w coś z Francisem, bo raz, że sąsiad a dwa, że u władzy, więc trzeba z nim dobrze żyć! :lol:

Neva Ebenhart witam i ja <3 Tutaj oczywiście wielki pozytyw, a Seamus na pewno będzie próbował rozwiązywać ewentualne konflikty z córką właśnie za pośrednictwem Verde. A z Nevą chciałabym jakiś fajny pozytyw też! Seamus pewnie często bywał w jej antykwariacie i myślę, że mogli się nawet delikatnie zaprzyjaźnić? Może parę razy odłożyła mu coś ciekawego, wiedząc, że go to zainteresuje i zamiłowanie do staroci stało się ich nicą porozumienia? :hm:
powitalny kokos
e.
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Seamus Hillbury pisze: 28 gru 2021, 10:58
Ryan Hillbury a witam! Między nimi też jest spora przepaść, więc postawiłabym na pozytyw, ale taki nieco komiczny. Seamus pewnie nie nadąża za tym, o czym dyskutują jego młodsze kuzynki i nie raz palnął jakąś głupotę, utwierdzając się tylko w przekonaniu, że młodzieżowy to on już nigdy nie będzie 8)
będziemy Ci sprowadzać córkę na zła drogę :evil:
przyjazna koala
my name is jeff
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
cześć ewunia! <3 podrzucam ci młodszą siostrę Seamus Hillbury !
powitalny kokos
moon
onkolog — CAIRNS HOSPITAL
43 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I want auroras and sad prose
I want to watch wisteria grow right over my bare feet
'Cause I haven't moved in years
Ryan Hillbury myślę, że niewiele jej będzie potrzeba! :lol:

willie hillbury, hejka!! Rozumiem, że relacje pozytywne i jesteśmy kochającym się rodzeństwem a Seamus ma odłożone najlepsze drożdżówki z jagodami jako nagrodę po ciężkim dniu w szpitalu? :oops:
powitalny kokos
e.
pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
Przychodzę dlatego, że masz The Lakes w opisie <3
Mam dziwne wrażenie, że by się dogadali, jak rozwódka z rozwodnikiem :D Seamus Hillbury
powitalny kokos
Josephine Connor
onkolog — CAIRNS HOSPITAL
43 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I want auroras and sad prose
I want to watch wisteria grow right over my bare feet
'Cause I haven't moved in years
Josephine Connor, Taylor <3 Myślę, że mogliby stworzyć naprawdę zgrany duet, idealny do narzekania i wspominania swoich byłych już małżonków. Myślę, że Seamus nie czyta romansów, ALE może kiedyś kupił jedną z jej książek dla byłej już żony? Po czasie znalazł wspomniany egzemplarz na strychu między rupieciami i w swoim porozstaniowym zgorzknieniu postanowił wpaść na jej spotkanie autorskie siać ferment? :lol:
powitalny kokos
e.
pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
Seamus Hillbury pisze: 04 sty 2022, 22:33
Josephine Connor, Taylor <3 Myślę, że mogliby stworzyć naprawdę zgrany duet, idealny do narzekania i wspominania swoich byłych już małżonków. Myślę, że Seamus nie czyta romansów, ALE może kiedyś kupił jedną z jej książek dla byłej już żony? Po czasie znalazł wspomniany egzemplarz na strychu między rupieciami i w swoim porozstaniowym zgorzknieniu postanowił wpaść na jej spotkanie autorskie siać ferment? :lol:
Tak, 100% tak! Chętnie kiedyś zagram jak coś Seamus Hillbury
powitalny kokos
Josephine Connor
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Jesteśmy w podobnym wieku, więc pewnie znamy się ze szkolnych czasów, teraz znają się z nich nasze dzieciaki 8) Zobaczymy co tam sobie młodzież w przyszłości poustala, bo to może mieć znaczenie, ale i tak warto się znać :jupi: Seamus Hillbury
ambitny krab
pani Adler
ODPOWIEDZ