malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Julia Crane
absolutna katastrofa, jeśli chodzi o zobowiązania, cudowna, jeśli szukasz dobrej zabawy, rozwódka, artystka, (nie)spełniona kochanka, zawsze z papierosem w ręku i na motocyklu, obecnie w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
przyjazna koala
warren444
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Obrazek
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka, mogę chyba jedynie podrzucić Francis Winfield, bo są najbardziej wiekiem zbliżeni i mieszkają w tej samej dzielnicy, ale nie wiem, czy by się dogadali :lol: Jeśli chciałabyś mieć relkę z jakąś inną moją postacią (mam je w profilu), to też śmiało, tylko to są trzy młode panny w wieku 21, 23 i 26 lat, więc no... nie wiem, czy Julie by one obchodziły :hihihi:
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Julia Crane <3!

Myślę, że mój Nathaniel Hawthorne był zachwycony, gdy taka temperamentna i charakterna kobieta zawitała do jego klubu (coś czuję, że te niebotyczne szpilki w szczególności go uwiodły). W każdym razie Julia pracuje w Shadow, którego właścicielem jest mój Nate, a więc proponuję tutaj jakąś ciekawą relację. Tym bardziej, że Julia wydaje się być niesamowicie silną babką, a więc na bank się dogadają. Może Julia będzie potrzebowała pomocy Nathaniela, gdy coś niezbyt dobrego wydarzy się w jej życiu? Niby to nie oficjalne, ale raczej większość pracowników wie, że Nate niekoniecznie ma czyste rączki, parając się dość rozbudowaną działalnością przestępczą. Swoich zaufanych pracowników w niektóre plany szybko angażuje... Może Julia chciałaby być jedną z takich osób?
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Francis Winfield jest burmistrzem więc musimy się znać! Może Julia jest jedną z tych kobiet, które wiecznie suszą mu głowę o fundusz artystyczny w szkole? A może dopiero zacznie i będzie doprowadzać go tym do obłędu, bo... Julii trudno odmówić jak sobie coś ubzdura, a wiadomo fundusze mamy zapewne ograniczone, więc będzie wpadać do biura, zamęczać go swoimi pomysłami, a on będzie musiał artystkę sprowadzać na ziemię i pokazywać coś takiego jak budżet, a poza tym Julia może go wesprzeć przy stracie dziecka, bo sama to przeszła....
Lisbeth Westbrook i cała reszta panien do ustalenia, wiek na pewno nie jest przeszkodą!
Nathaniel Hawthorne miło w końcu poznać szefa! A powiedz mi od kiedy dokładnie Nate szefuje w Shadow? Bo myślę, że Julia tam pracuje (z przerwami) ale na pewno koło 10 lat więc możemy wymyślić naprawdę długą i zawiłą relację!
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Julia Crane pisze: 08 lip 2021, 13:05
Nathaniel Hawthorne miło w końcu poznać szefa! A powiedz mi od kiedy dokładnie Nate szefuje w Shadow? Bo myślę, że Julia tam pracuje (z przerwami) ale na pewno koło 10 lat więc możemy wymyślić naprawdę długą i zawiłą relację!

Nate właściwie stworzył Shadow, więc siedzi tam od samego początku. Skoro Julia jest w klubie tak długo to zdecydowanie mogłaby należeć do grona jego zaufanych ludzi. Także też widzę potencjał na naprawdę interesującą relację dla tej dwójki! <3 Może Julia od początku wiedziała kim jest Nate, a może dopiero z czasem zrozumiała, że jej szef niekoniecznie ma czyste rączki, ale uznała, że to właściwie jej odpowiada, bo miała do niego jakiś interes? Julia Crane
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Nathaniel Hawthorne pisze: 08 lip 2021, 13:10
Julia Crane pisze: 08 lip 2021, 13:05
Nathaniel Hawthorne miło w końcu poznać szefa! A powiedz mi od kiedy dokładnie Nate szefuje w Shadow? Bo myślę, że Julia tam pracuje (z przerwami) ale na pewno koło 10 lat więc możemy wymyślić naprawdę długą i zawiłą relację!

Nate właściwie stworzył Shadow, więc siedzi tam od samego początku. Skoro Julia jest w klubie tak długo to zdecydowanie mogłaby należeć do grona jego zaufanych ludzi. Także też widzę potencjał na naprawdę interesującą relację dla tej dwójki! <3 Może Julia od początku wiedziała kim jest Nate, a może dopiero z czasem zrozumiała, że jej szef niekoniecznie ma czyste rączki, ale uznała, że to właściwie jej odpowiada, bo miała do niego jakiś interes? Julia Crane
Jeśli on jest od początku to możemy pociągnąć akcję, że osiemnastoletnia Julia zjawia się u progu jego baru, nie dość że naiwna, to jeszcze trzeba uczyć ją nawet kelnerowania, nadużywa też różnych substancji, więc nie przeszkadza jej zupełnie co robi szef, byle by tylko utrzymać pracę, bo MUSI z czegoś żyć, Nate może wówczas wywierać na nią presję w kwestii pomocy bądź nawet siedzenia cicho, z czasem jednak Julia dorośleje, chce zająć się na poważnie sztuką i ta relacja przestaje jej odpowiadać, więc odchodzi z pracy, pewnie kłócąc się z Nathanem o jego mroczną stronę (może jej nie zabije za niewyparzony język :)) i w zasadzie tak by się skończyło, ale trzy lata temu Julia wraca z Melbourne i ma potężny kryzys artystyczny, więc postanawia wrócić za konsolę (a w tym jest naprawdę dobra) i ustala z Nathanem, że ona nie chce wiedzieć, ale widzę ich jako taką relację hm oboje mają do siebie słabość choć Julia nie akceptuje jego półświatka a on pewnie musi znosić jej niezależność i fakt że kiedyś zleci mu morderstwo :evil:
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Julia Crane Doskonale rozumiem klimat o którym piszesz i podoba mi się taka historia. Z jednej strony Julia mogłaby być wdzięczna Nathanielowi za to, że dał jej szansę i wprowadził w zupełnie inny świat, który możliwe, że jeszcze bardziej zahartował jej charakter. Z drugiej zaś strony może niekoniecznie chciała wiedzieć o wszystkim i skąd też ta chęć wyjazdu, a potem nie bycia zaangażowaną w przestępczą działalność klubu, gdy ponownie zawitała w Lorne. On zaś widzi w niej potencjał (nie tylko ten muzyczny, aczkolwiek należy nadmienić, że Nate kocha dobrą muzykę), ale też osobowościowy. W jakimś stopniu ta zadziorna kobieta go interesuje - dlatego dał jej drugą szansę i zaufał wiedząc, że nie sprzeda jego tajemnic <3
Zleconko przyjmuję i dodaję do kalendarza :lol:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
Nathaniel Hawthorne no i cudownie <3 będziemy mieli piękne gry!
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Julia Crane już nie mogę się doczekać <3
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
jak mi coś wpadnie jeszcze do głowy to napiszę Ci pw <3

Nathaniel Hawthorne
ODPOWIEDZ