córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
dolores adler
:)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
kaja
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Dolly Adler, masz szlaban do końca życia, na wszystko :/ :evil:
Ale i tak cię kocham, ok ^^
ambitny krab
pani Adler
Florystka — lorne bay
35 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Florystka błądząca nie tylko po świecie ale także po swoim wnętrzu. Do zidentyfikowania siebie samej musi rozwiązać kilka quizów a i tak dowie się jedynie tego, jakim rodzajem mema jest.
Dolly Adler jakie są szanse na bycie ulubioną ciocią? ^^
powitalny kokos
nick
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
Connie Adler, mamo, nie rób wiochy :/

naya mcmahon, pewnie cię mam za silną i niezależną kobietę, poza tym podzielam flegmatyczne nastawienie do Lorne Bay, więc raczej nie masz u mnie przechlapane! Nie ogarnęłam jeszcze czy jesteśmy spokrewnione przez matkę-wariatkę czy ojca-buca (nie widzicie tego, rodzice), ale pewnie zdarza mi się zwalać ci na głowę z narzekaniem na to, że traktują mnie jak dzieciaka, którym ja już wcale nie jestem przecież, duhh.
powitalny kokos
kaja
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Gdyby rodzice Cię wkurzali to wpadaj do Daryla! Tam znajdziesz ciszę i spokój. Tyle, że nie denerwuj go za bardzo, bo Cię wrzuci do rzeki z krokodylami!

Dolly Adler
ambitny krab
Daryl Stark
Florystka — lorne bay
35 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Florystka błądząca nie tylko po świecie ale także po swoim wnętrzu. Do zidentyfikowania siebie samej musi rozwiązać kilka quizów a i tak dowie się jedynie tego, jakim rodzajem mema jest.
Dolly Adler niestety jestem przybraną siostrą Twojego ojca-buca jednak zyskuję na tym, że brak jest między nami więzów krwi! :lol:
Jakby rodzice Cię nie rozumieli/nie chcieli zrozumieć to zapraszam na pogawędki przy wspólnym malowaniu pomieszczeń w nowo abytej kwiaciarni. Będzie pyszne jedzonko! <3
powitalny kokos
nick
robienie kawy — w hungry hearts
19 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dolly Adler
Hej kuzynko! :hug: Lubimy się czy raczej utrudniamy sobie życie, jak możemy? :lol:
ambitny krab
Bojka#6766
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
Daryl Stark, nie boję się krokodyli pff :/ Więc jak już raz weźmiesz sobie mnie na głowę, to tak łatwo się mnie nie pozbędziesz, nawet jak cię będę denerwować, sorry not sorry!

naya mcmahon, na jedzonko zawsze jestem chętna <3

Gilbert Hargreeves, a może nie lubmy się dla odmiany! Generalnie to zawsze uważałam, że jesteś dziwakiem i przewracałam oczami, jak mama kazała mi zatańczyć z tobą na weselu jakiejś dalszej rodziny. Można powiedzieć, że jesteśmy trochę jak ogień i woda, bo założę się, że ja ciebie irytowałam podobnie jak ty mnie - od zawsze w końcu byłam głośna i nieznośna, odrobinę przemądrzała i emocjonalna, i denerwowało mnie, że ktoś potrafi tak jak ty po prostu być - nie powodując żadnych zniszczeń.
powitalny kokos
kaja
robienie kawy — w hungry hearts
19 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dolly Adler możemy się nie lubić :hihi: Gilbert na pewno był zirytowany sposobem bycia Dolly i uważał ją za rozwydrzoną. Pewnie mama lub ciocia prosiły go, by miał na dziewczynę oko od najmłodszych lat, a ten zawsze protestował lub narzekał, dlaczego musi to robić, ale i tak lądował z nią pod opieką i pewnie nie jeden raz oberwało mu się poduszką (lub czymś innym :lol: ) od Dolly. Trzeba go było wypychać na parkiet na weselach, by ten zatańczył z nastolatką, a czasem, jak już miał serio dość, to mówił do niej pełnym imieniem, by zrobić jej na złość, co pewnie przyczyniło się do nabycia kilku siniaków od Dolly :lol:
ambitny krab
Bojka#6766
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Cześć! Chętnie oddam Orkę na jakaś przyjaciółkę lub koleżankę <3
Dolly Adler
ambitny krab
Martyna
córka rodziców — lorne bay
16 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
gaslight gatekeep girlboss
Cześć!! Totalnie potrzebuję koleżanek, takich bliższych nawet, patrząc na to ile nas łączy! Żeby nie szukać daleko - obie jesteśmy najmłodsze z rodzeństwa, obie mamy (miałyśmy?) pewne problemy, przez które korzystałyśmy z wizyt u psychologa (może tak się zapoznałyśmy bliżej - kilka razy wymijając w drzwiach albo oczekując na wypisanie jakiegoś kwitka?); uważam, że powinnyśmy trzymać sztamę, żeby sobie inni nie myśleli, że z tego powodu mogą nam naskoczyć! Szlajajmy się razem, grajmy upite piwem w prawda czy wyzwanie i obgadujmy szmiry, co na nas też gadają za plecami <33

Aurora Hammond
powitalny kokos
kaja
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
O jejku, ta!! Na początku tak jak napisałaś, każda z nas się ignorowała. Ale jak zauważyliśmy, że chodzimy do tej samej szkoły oraz psychologa. To wszystko, jakoś do siebie zbliżyło i bum teraz najlepsze przyjaciółki. Z naszą dwójką, wszystko będzie możliwe i nikt nam nie da rady naskoczyć. Pewnie nie raz, nie mogli nas pokonać w zespołowych zadaniach. 8)
Jak chcesz coś zagrać to napisz pw. <3

Dolly Adler
ambitny krab
Martyna
ODPOWIEDZ