manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Connie Adler
Manager w Shadow. Była żona Jamesa, siostra Jacksona.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
pani Adler
studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Connie Adler, cześć cioteczko! Ja bym chciała jakiegoś pozytywa ze Sienną :oops: Wydaje mi się, że pewnie ciotka byłaby dla niej sporym autorytetem :hm:
sumienny żółwik
.
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Siemka! Ja chce coś z Inej! No i z Joshem, bo on pracuje w Shadow jako barman xd

Connie Adler
towarzyska meduza
catlady#7921
Florystka — lorne bay
35 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Florystka błądząca nie tylko po świecie ale także po swoim wnętrzu. Do zidentyfikowania siebie samej musi rozwiązać kilka quizów a i tak dowie się jedynie tego, jakim rodzajem mema jest.
Connie Adler witam bratową <3 8)
powitalny kokos
nick
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Sienna Hargreeves oczywiście, że będzie pozytywnie :evil: Jak twój ojciec się zgodzi, to chętnie będę twoja chrzestną :oops: Chociaż w sumie on tu nie ma nic do gadania, jesteś dużą dziewczynką, sama możesz wybierać sobie chrzestnych :fox:

Inej Marlowe nono! Ja myślę, że one się znają, może niekoniecznie bardzo dobrze i niekoniecznie (jeszcze) od tej ciemnej strony mocy, ale czuć nić porozumienia i kto wie, być może Connie będzie miała kiedyś jakiś interes do Inej :hihi:
A joshua flint będzie jej ulubionym barmanem. Co prawda Connie nie lubi pić, ale lubi palić, więc może zawsze być w pogotowiu i odpalać jej kolejne fajki :hihi:

naya mcmahon o, rodzinka w komplecie :hihi: :lol: :hell:
ambitny krab
pani Adler
Florystka — lorne bay
35 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Florystka błądząca nie tylko po świecie ale także po swoim wnętrzu. Do zidentyfikowania siebie samej musi rozwiązać kilka quizów a i tak dowie się jedynie tego, jakim rodzajem mema jest.
Connie Adler wnioskuję o rodzinną schadzkę, po tylu latach rozłąki Naya mogła stęsknić się za jedyną bratową. ^^
powitalny kokos
nick
studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Connie Adler pisze: 23 gru 2021, 13:25
Sienna Hargreeves oczywiście, że będzie pozytywnie :evil: Jak twój ojciec się zgodzi, to chętnie będę twoja chrzestną :oops: Chociaż w sumie on tu nie ma nic do gadania, jesteś dużą dziewczynką, sama możesz wybierać sobie chrzestnych :fox:
Ooo super pomysł! A jest jakaś szansa, żeby cioteczka jej załatwiła jakąś dorywczą robotę w klubie, bo u niej ciężko z kasą ostatnio? :oops:
sumienny żółwik
.
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
naya mcmahon zdecydowanie ;> Mam już dom, link jest w profilu, zapraszam, już szykuje kawę i cyjanek cukier :haha:

Sienna Hargreeves Jackson mnie zabije, ale załatwię :evil:
ambitny krab
pani Adler
Farmer z nie swojego wyboru — Adler Sheep Farm
45 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Nie ma już kariery.
Nie ma już rodziny.
Nie ma też już ani jednej butelki alkoholu.
Zostało mu stado owiec i cała reszta niepotrzebnego życia.
Wysyłam całusy kochanej żonie! <3 Connie Adler
powitalny kokos
xo
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Ale mam ładną siostrę! Miłość, prawda Connie Adler? ^^
przyjazna koala
-
-
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
James Adler :xmaskiss: zobacz, znalazłam jemiołę, teraz możesz całować :haha:

jackson hargreeves zdecydowanie miłość :milosc:
ambitny krab
pani Adler
Farmer z nie swojego wyboru — Adler Sheep Farm
45 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Nie ma już kariery.
Nie ma już rodziny.
Nie ma też już ani jednej butelki alkoholu.
Zostało mu stado owiec i cała reszta niepotrzebnego życia.
Connie Adler uspokoisz nastolatkę i możemy się całować!
A korzystając z okazji! jackson hargreeves a czy do byłych szwagrów też masz miłość, czy raczej zawsze James uznany był za podejrzanego? :lol: Czy Hargreevesowie z ulgą przyjęli wieść o rozwodzie?!
powitalny kokos
xo
ODPOWIEDZ