piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
Joyce Carol Lewis
Popularna piosenkarka, autorka tekstów. Na studia wyjechała do Los Angeles i tam ułożyła sobie życie i karierę. Kilka dni temu wróciła do Lorne Bay ze względu na ciężki stan, w jaki zapadł jej obrzydliwie bogaty ojciec.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
Myre
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Joyce Lewis siemka, w podobnym wieku mam Remiego, więc mogę go na coś zaoferować 8) Mogła też kiedyś imprezować z meredith fernsby, bo w sumie why not!
towarzyska meduza
-
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka Joyce Lewis
Chłopak Lisy jest sławny, więc będą mogły się poznać na jakiejś gali na którą ona z nim poszła i Westbrook mogła na niej zrobić coś głupiego, bo... Ona ma problemy ze sobą :lol: no i jak jeszcze kogoś ode mnie byś chciała, to śmiało, a coś wymyślimy na pewno <33
Smutny wydawca — Kanapa w domu ojca?
39 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechał do Lorne Bay po prawie 20 latach, bo umiera jego nieprzyzwoicie bogaty ojciec.
Joyce Lewis cześć <3
ambitny krab
nick
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
Przepraszam, że tak późno, jestem an idiot sandwich :hamburger:
remi blackwell pisze: 21 gru 2021, 23:42
siemka, w podobnym wieku mam Remiego, więc mogę go na coś zaoferować 8) Mogła też kiedyś imprezować z meredith fernsby, bo w sumie why not!
Przyjmę zarówno Remiego, jak i Meredith. Najchętniej bym postawiła na to, że znała ich jeszcze ze szkoły i spotykała się od czasu do czasu, jak odwiedzała rodzinne strony.
Lisbeth Westbrook pisze: 26 gru 2021, 23:27
Hejka
Chłopak Lisy jest sławny, więc będą mogły się poznać na jakiejś gali na którą ona z nim poszła i Westbrook mogła na niej zrobić coś głupiego, bo... Ona ma problemy ze sobą :lol: no i jak jeszcze kogoś ode mnie byś chciała, to śmiało, a coś wymyślimy na pewno <33
O, super, takich ludzi ceni się najbardziej :lol: Skoro coś głupiego, to Joyce na pewno dobrze ją kojarzy, może nawet uczestniczyła w tym czymś, była współwinną lub ofiarą :lol:

Bardzo chętnie ukradłabym ci Laurisse - jest w podobnym wieku i to organizatorka imprez, co mogło je połączyć. Może zapraszała Joycee na jakieś imprezy w roli jednej z gwiazd na scenie (w końcu nawet pochodzi stąd).
salinger lewis pisze: 30 gru 2021, 20:26
cześć <3
Cześć braciszku :llama: Lubimy się bardzo czy raczej tak mniej? :lol: Zołza mogła przez ostatnie lata nie mieć dużo czasu dla rodziny.
wystrzałowy jednorożec
Myre
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Joyce Lewis pisze: 06 sty 2022, 19:40
Przepraszam, że tak późno, jestem an idiot sandwich :hamburger:
remi blackwell pisze: 21 gru 2021, 23:42
siemka, w podobnym wieku mam Remiego, więc mogę go na coś zaoferować 8) Mogła też kiedyś imprezować z meredith fernsby, bo w sumie why not!
Przyjmę zarówno Remiego, jak i Meredith. Najchętniej bym postawiła na to, że znała ich jeszcze ze szkoły i spotykała się od czasu do czasu, jak odwiedzała rodzinne strony.

Dobra, mówisz masz 8) Jak będziesz chciała kimś grać, to wołaj na pw 8)
towarzyska meduza
-
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Czy Joyce Lewis szuka znajomych ze szczenięcych lat?
Bo prawdę mówiąc myślałam, że mój crush do Blanki to już przeszłość, ale jednak się myliłam i chcę jakąś relację. :oops:
Więc przyszło mi do głowy coś takiego, że skoro są w podobnym wieku, oboje pochodzą z powiedzmy, że zamożnych rodzin (jego rodzina od pokoleń prowadzi winnicę), w dodatku Timothy jako nastolatek odnosił same sukcesy, miał dostać zaproszenie no eliminacje do olimpiady, więc powiedzmy, że mogli obracać się w podobnym towarzystwie.
Co potem się stało w jego życiu (teraz to co najwyżej na paraolimpiadę w konkurencji na najdłuższe wytrzymanie pod wodą :lol: ), to Joy ze względu na wyjazd do wielkiego świata może już nie wiedzieć i spotkają się jakoś tak przypadkowo...gdzieś.
Jeśli masz ochotę. :oops:
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
^^ Oboje mamy coś wspólnego z Los Angeles, może tam udało nam się poznać
ambitny krab
All American
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
liam coonley pisze: 07 cze 2022, 23:06
^^ Oboje mamy coś wspólnego z Los Angeles, może tam udało nam się poznać
Hey! <3

Wpadłam na pewien pomysł, zobaczymy czy przypadnie ci do gustu. W tym krótkim okresie czasu, w którym jego kariera się rozwijała, mógł poznać na jakiejś imprezie Joy, która również nieźle się wybiła, ale na muzyce. Może nawet mieli jakiś krótki, przelotny romans (o ile ci pasuje) i być może nawet Liam zapamiętał opowieść o Lorne Bay, czyli miasteczku, z którego pochodzi Joy i dlatego wybrał akurat to miejsce na przeprowadzkę? Po prostu miał tę nazwę gdzieś z tyłu głowy i tak się akurat złożyło. Przez ostatnie lata mogli już nie mieć kontaktu, chociaż Joy na pewno czytała o nim w gazetach, które kilka lat temu go tak obsmarowywały. Nie miała jednak pojęcia, że on się tu przeprowadził, a tak się składa, że i ona teraz wróciła do rodzinnego miasta i pewnie zostanie tutaj przynajmniej rok. Miasteczko nie jest duże, więc mogą na siebie przypadkiem wpaść.
wystrzałowy jednorożec
Myre
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
Ej to jest naprawdę świetne. Troszkę możemy to podrasować <3 na przykład zróbmy tak, że mogli mieć ten romans i chwilkę się spotykać na jakieś schadzki. Ona wtedy dużo mu o Lorne Bay opowiadała i powiedziała, że akcberzie chciał odnaleźć spokój ducha.... i ją, niech tu przyjedzie. No i tak faktycznie mogło być, że przyjechał tu z jej polecenia. Szukał jej, ale nie mieli kontaktu, więc mu się nie udało i teraz wpadną na siebie zupełnie przypadkiem? Brzmi okej? :crying:
ambitny krab
All American
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
liam coonley pisze: 10 cze 2022, 11:46
Ej to jest naprawdę świetne. Troszkę możemy to podrasować <3 na przykład zróbmy tak, że mogli mieć ten romans i chwilkę się spotykać na jakieś schadzki. Ona wtedy dużo mu o Lorne Bay opowiadała i powiedziała, że akcberzie chciał odnaleźć spokój ducha.... i ją, niech tu przyjedzie. No i tak faktycznie mogło być, że przyjechał tu z jej polecenia. Szukał jej, ale nie mieli kontaktu, więc mu się nie udało i teraz wpadną na siebie zupełnie przypadkiem? Brzmi okej? :crying:
Podoba mi się. Mogło być tak, że jak mu to mówiła, to miała w planach powrót do rodzinnego miasta, ale nagle dostała super kontrakt i jej kariera ruszyła z kopyta, więc jednak została w LA, dlatego jej nie znalazł. A do Lorne Joy wróciła w końcu z miesiąc temu dopiero i dlatego akurat teraz na siebie wpadną <33
wystrzałowy jednorożec
Myre
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
Joyce Lewis och, ach już się Liam nie może doczekać aż znów ją zobaczy i weźmie w obroty :lol: ^^
ambitny krab
All American
ODPOWIEDZ