Modelka — Nowa twarz marki "Virgil Limited"
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
She disappeared like she came. A shadow in the air. And now I know her very name, Her me is Despair...
Giza Beveridge
Obecnie najbardziej rozchwytywana modelka w swej branży. Możesz ją znać z okładek kolorowych czasopism, wybiegu, bądź telewizji. Prawdziwa diablica, która umiejętnie skrywa się pod postacią urodziwego anioła. Niech Cię jednak nie zwiedzie ten przyprawiający o mocniejsze bicie serca uśmiech. Podobno potrafi kąsać bardzo dotkliwie i z całą pewnością, chętnie skomplikuje czyjeś życie - w tym przypadku Virgila, ale on wcale nie musi o tym wiedzieć, prawda? Przyjmie również pod swoje skrzydła wszelkie znajomości, zarówno te pozytywne, jak i negatywne.
Virgil Beveridge
Świeżo poślubiony mąż, który skrywa w sobie więcej tajemnic, niż ona sama by sobie tego życzyła...

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Giza
yo — cm
about
Naprawdę sądzisz, że można bardziej skomplikować mi życie? Haha, Twoja słodka naiwność rozbawiła mnie do łez, kochanie. Nie skosztujesz kawioru?
Giza Beveridge
Modelka — Nowa twarz marki "Virgil Limited"
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
She disappeared like she came. A shadow in the air. And now I know her very name, Her me is Despair...
Virgil Beveridge pisze: 21 gru 2021, 06:52
Naprawdę sądzisz, że można bardziej skomplikować mi życie? Haha, Twoja słodka naiwność rozbawiła mnie do łez, kochanie. Nie skosztujesz kawioru?
Giza Beveridge
Mój drogi Virgil Beveridge jak dobrze, że jeszcze nie poznałeś wszystkich moich możliwości. A za kawior, podziękuję.
powitalny kokos
Giza
ODPOWIEDZ