studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
sienna hargreeves
Naprawi ci auto, wyleczy kota, zakłóci ciszę nocną swoim wyciem na balkonie i może przypadkiem rozjechać cię na deskorolce. Ale co złego, to nie ona - kto by winił takiego rumianego aniołka?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Łap Toma. On też ciągle dłubie przy swoim aucie, a kiedy sobie nie radzi, to korzysta z usług warsztatu. Czasem wychodzi z niego szowinista, może nie do końca wierzyć w zdolności Sienny, ale nie zmienia to faktu, że mimo wszystko lubi rozmawiać z nią o motoryzacji, bo jest jedną z nielicznych kobiet z jego otoczenia, która zna się na temacie 8)
Sienna Hargreeves
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Łap Poppy i Ezrę na pewno <3
sumienny żółwik
anu
studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Thomas Winfield biorę w całości <3 Siennę pewnie do szału doprowadza takie protekcjonalne traktowanie, bo jest na tym punkcie przeczulona i pewnie najchętniej wysłałaby go z tym jego autem do diabła, ale jednocześnie się zaparła, żeby mu udowodnić, że lepszego mechanika niż ona to nie znajdzie i tak się może z nim ten mały krasnal czasem przekomarzać 8)

Poppy Weasley to będzie tak:
1. Z Poppy myślę, że się mocno nie polubią. Sienna to bff Dextera od pieluchy, w liceum czuła do niego miętę przez rumianek i chociaż się wyleczyła, to jest max zazdrosna o wszystkie kręcące się wokół niego dziewczyny, więc pewnie Poppy znieść nie może bo Dex do niej wzdycha i z nią mieszka. I mówi na nią Poopy, co Poppy mogła kiedyś usłyszeć i generalnie jest średnio przyjemnie między nimi, choć Sienna cały czas przesiaduje w ich mieszkaniu.
2. Z Ezrą będę potrzebowała pomocy :oops: Bo na pewno puntem zaczepienia może być jego brat Benji, z którym Sienna się przyjaźni i mieszka od przeszło dwóch lat, więc pytanie jaki miałby do niej stosunek i jak często u nich bywa? :hm:
3. I bym chciała jeszcze Percy'ego na jakiegoś dobrego kumpla/przyjaciela. Są w jednym wieku, to mogli siedzieć razem w ławce jak Percy przeprowadził się do Lorne Bay, a Sienna mogła mu pomagać podciągnąć się w nauce i tak im jakoś zostało. Teraz może go składać do kupy po walkach, bo chociaż studiuje weterynarię to weterynarz prawie jak lekarz, więc mógłby mieć prywatną pielęgniarkę.
sumienny żółwik
.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Sienna Hargreeves Idealnie 8)
A niebawem moje nowe multi będzie ciotką Sienny, siostrą ojca, ale to się ogarnie, jak już ciotka będzie obecna na tym łez padole :lol:
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Tak jak obiecałam, jestem <3 Wszystko się zgadza, ale jeszcze dopiszę, że Sienna jest dla niego: she just a friend XDD i jest totalnie blind jeśli chodzi o jakiekolwiek bliższe sprawy tym bardziej, że on sam nie wie, w którą stronę ma też uderzać :lol: i jest zwyczajnie rozdarty XD i myśli, że Sienna lubi generalnie Poppy także będzie wesoło XD
Sienna Hargreeves
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
lorne bay — lorne bay
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
It was not the thorn bending to the honeysuckles, but the honeysuckles embracing the thorn.
Sienna Hargreeves możesz leczyć nowego kota mojego Marlona <3
ambitny krab
e.
baristka — Once Upon a Tart
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Skończyła literaturoznawstwo, aktualnie pracuje jako baristka w Once Upon a Tart. Wszędzie jej pełno, nie lubi się nudzić, chętnie imprezuje i zabija czas randkami z Tindera.
Wyjmy na balkonie razem, bo miałyśmy się kumplować! :twerk: Sienna Hargreeves
powitalny kokos
scarlett
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Sienna Hargreeves pisze: 21 gru 2021, 01:10
1. Z Poppy myślę, że się mocno nie polubią. Sienna to bff Dextera od pieluchy, w liceum czuła do niego miętę przez rumianek i chociaż się wyleczyła, to jest max zazdrosna o wszystkie kręcące się wokół niego dziewczyny, więc pewnie Poppy znieść nie może bo Dex do niej wzdycha i z nią mieszka. I mówi na nią Poopy, co Poppy mogła kiedyś usłyszeć i generalnie jest średnio przyjemnie między nimi, choć Sienna cały czas przesiaduje w ich mieszkaniu.
2. Z Ezrą będę potrzebowała pomocy :oops: Bo na pewno puntem zaczepienia może być jego brat Benji, z którym Sienna się przyjaźni i mieszka od przeszło dwóch lat, więc pytanie jaki miałby do niej stosunek i jak często u nich bywa? :hm:
3. I bym chciała jeszcze Percy'ego na jakiegoś dobrego kumpla/przyjaciela. Są w jednym wieku, to mogli siedzieć razem w ławce jak Percy przeprowadził się do Lorne Bay, a Sienna mogła mu pomagać podciągnąć się w nauce i tak im jakoś zostało. Teraz może go składać do kupy po walkach, bo chociaż studiuje weterynarię to weterynarz prawie jak lekarz, więc mógłby mieć prywatną pielęgniarkę.
Jeśli tylko Poppy usłyszała jak Sienna Hargreeves ją nazywa poza jej plecami noo to nie ma kolorowo. Pewnie była dla niej miła dopóki się nie dowiedziała, że ta ma do niej jakieś wąty i to nawet nie wiadomo skąd :hihihi: Także tak, myślę, że tutaj mogą być zgrzyty mocne i jak coś to nawet jakąś spinkę do zagrania możemy mieć <3
Jeśli chodzi o Ezrę, ja myślę, że jednak był u niego parę razy, bo w końcu bracia. Plus jeśli oni się przyjaźnią to jednak Ezra musi ją znać choćby z widzenia. Ale Ezra to taki trochę stonowany jest, więc pewnie tylko ją zawsze grzecznościowo zagaduje co tam jak tam, a tak naprawdę nie mieli okazji na głębsze konwersacje, co można kiedyś zmienić, ok :wohoo:
No i Perseus – stara totalnie jak to przeczytałam to miałam wizję z Teen Wolfa, bo przecież tam też weterynarz był od sklejenia Posey'ego, no nie :frog: Co prawda Percy wilkołakiem nie jest, ale i tak, rozumiesz mój tok myślowy, prawda? :roll: W każdym razie biere - pewnie Percy też jej sporo jednak marudzi na różne rzeczy, ale też maks się o nią troszczy i zniszczyłby każdego, kto by skrzywdził jego prywatną pielęgniarkę. Dajmy im taką platoniczną przyjaźń. :exited:
sumienny żółwik
anu
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Bądź grzeczna dziecko i nie romansuj ze staruchami!! :lol:
Sienna Hargreeves
przyjazna koala
-
-
studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Thomas Winfield super! Jak będzie cioteczka to na pewno podbiję <3

Dexter Wheatley najlepiej, żeby nie uderzał w żadną stronę, ok? :|

Regan Buckley bardzo chętnie! Na pewno wyjdzie go to taniej, a kot będzie wypieszczochany za wszystkie czasy xd

sophie degraves super, Siennie się przyda jakieś babskie towarzystwo, chociaż Sophie może mieć z nią nieco pod górkę! Ale kompanka do wspólnego śpiewania na balkonie zawsze w cenie <3

poppy weasley myślę, że Sienna też nie wie skąd te wąty i jakby przegadały to by się pewnie nawet polubiły, no ale z niej uparciuch jest. Więc na razie może być zimna wojna :evil:
Z Ezrą to możemy tak zostawić, chociaż w sumie ubarwiłabym to trochę i dodała taki wątek, że Ezra mógł na nią kiedyś wpaść w jakiejś kompromitującej sytuacji i teraz jest z lekka awkward między nimi jest, ale kiedyś mogą się zaciąć w windzie i będą sobie mogli pogadać.
A z Percym to rozumiem <3 I super, o coś takiego mi właśnie chodziło!
Jakbyś chciała coś zagrać, to wiesz gdzie uderzać <3

jackson hargreeves mogę obiecać, że ze staruchami romansować nie będę, ale to pierwsze to raczej niewykonalne, sorka :oops: Za to jakby tatko potrzebował weny, to zawsze może mu podrzucić jakiegoś skręta!
sumienny żółwik
.
baristka — Once Upon a Tart
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Skończyła literaturoznawstwo, aktualnie pracuje jako baristka w Once Upon a Tart. Wszędzie jej pełno, nie lubi się nudzić, chętnie imprezuje i zabija czas randkami z Tindera.
Sienna Hargreeves pisze: 22 gru 2021, 19:41
sophie degraves super, Siennie się przyda jakieś babskie towarzystwo, chociaż Sophie może mieć z nią nieco pod górkę! Ale kompanka do wspólnego śpiewania na balkonie zawsze w cenie <3
No i super, jak będziesz chciała coś grać, to pisz <3 Sienna Hargreeves
powitalny kokos
scarlett
ODPOWIEDZ