Muzyk — Frontman zespołu - "The Vengeful Howlers"
24 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Na próżno szukać u niego przyzwoitości...
Tristan Bloodworth
Frontman zespołu - "The Vengeful Howlers"
Wrócił do miasteczka po kilku latach nieobecności. Chętnie przyjmie wszelkie znajomości z przeszłości. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne.
Dość rozrywkowy z niego gość, ale ostatnio troszkę się w życiu pogubił. Bywa arogancki i wredny. (Ale nie gwizdorzy). Stałe związki to nie jego bajka, dlatego preferuje przelotne znajomości. Jest uzależniony jest od kofeiny, oraz fajek, bez których nie jest wstanie się obejść. Chłopak uwielbia powieści kryminalne. W swoim domu, posiada całkiem pokaźną kolekcję z owego gatunku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Tristan
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Tristan Bloodworth mogę oddać do czegoś moją Lię! <3
sumienny żółwik
rorka
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
o ile wiek ci nie przeszkadza to mogę podrzucić Julię, są z nich takie rogate dusze, że na pewno złapaliby nić porozumienia

Tristan Bloodworth
Muzyk — Frontman zespołu - "The Vengeful Howlers"
24 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Na próżno szukać u niego przyzwoitości...
Lia Hargreeves - chętnie zagram coś luźniejszego. Co powiesz, na przypadkowe spotkanie, w jakimś nieszablonowym miejscu? (On się sporo szlaja ostatnio po miasteczku) Chyba, że ogarniemy sobie randkę z tindera, na którą wkręcili Tristana kumple z zespołu? :hm:

Julia Crane - wiek to tylko liczba i nie przeszkadza mi w żadnym razie. Jeśli Julia faktycznie jest taka skora do szaleństw, to ta dwójka szybciutko znajdzie wspólny język. Coś konkretnego chodzi Ci już może po głowie? 8)
powitalny kokos
Tristan
baristka — Once Upon a Tart
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Skończyła literaturoznawstwo, aktualnie pracuje jako baristka w Once Upon a Tart. Wszędzie jej pełno, nie lubi się nudzić, chętnie imprezuje i zabija czas randkami z Tindera.
Uzależniony od kofeiny? To zapraszam do Zochy do kawy, ale musisz mi pokazać dziarki ^^ Tristan Bloodworth
powitalny kokos
scarlett
Muzyk — Frontman zespołu - "The Vengeful Howlers"
24 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Na próżno szukać u niego przyzwoitości...
sophie degraves - jedna kawa nie wystarczy, żeby pokazać Ci wszystkie moje dziarki. Co więc proponujesz? ^^
powitalny kokos
Tristan
baristka — Once Upon a Tart
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Skończyła literaturoznawstwo, aktualnie pracuje jako baristka w Once Upon a Tart. Wszędzie jej pełno, nie lubi się nudzić, chętnie imprezuje i zabija czas randkami z Tindera.
Proponuję więcej kawy! Tristan Bloodworth
powitalny kokos
scarlett
Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
Tristan Bloodworth

Obrazek
Obrazek

Na pewno chce coś mega ❤️
sumienny żółwik
M.
ODPOWIEDZ