Instruktor nurkowania — SAILAWAY
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Instruktor nurkowania, wolontariusz w schronisku, chłopak z Lorne, który może i jest lekkoduchem, ale też jest dobrym przyjacielem.
Imię i nazwisko postaci
Chodź, pokażę ci świat
Lśniący życiem i piękny

Instruktor nurkowania, wolontariusz w schronisku, chłopak z Lorne, który może i jest lekkoduchem, ale też jest dobrym przyjacielem.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
Pszczelarka — Sunvalleys Apiary
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszłam za mąż za człowieka, którego nie znam i przywiozłam go do świata, o którym on nie ma pojęcia. Co może pójść nie tak?
czołem przyjacielu! :welcome:
Noah Johnson
ambitny krab
Miodek/ Liv
psycholog dziecięcy — LORNE BAY STATE SCHOOL
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Bittersweet
The rain is all falling
Don't you want to cover me up from the storm?
Obiecałam, że wpadnę, więc słowa dotrzymuję! <3

Moja Michelle wychowała się w Lorne, lecz wyjechała (klasycznie) na studia, do Sydney. Nie dzieli ich zbyt duża różnica wieku, więc tutaj mam dwie propozycje!

A) Poznali się właśnie w Sydney, może na jakimś studenckim spotkaniu? Michelle jest dość skryta, choć nie można powiedzieć, że jest cichą myszką. Raczej dobra uczennica, imprez unikała, bo to nie dla niej — wolała spotkania w gronie kilku osób. Po studiach kontakt pewnie się urwał. Ona wróciła do Lorne, w sumie to dość niedawno, a teraz rozważa adopcję psa, więc jeśli spotkałaby go akurat na wolontariacie, to może mógłby jej jakoś pomóc? ^^

B) Ta znajomość ciągnęłaby się w sumie od... Dawna. Wiadomo, jakie są nastolatki, mogła po cichu do niego wzdychać, ale, że miała obsesje na punkcie swojego brata to nawet nie starała się zwracać na siebie uwagi. Miała też kilka swoich zaufanych koleżanek i myślę, że któraś z nich mogłaby być na tyle pomocna, że podrzuciła mu jakiś liścik o jakiej treści — nie mam pojęcia! Pewnie poczułaby się strasznie głupio, gdyby któregoś razu zagadał do niej o ten liścik. Na pewno nie byłaby zbyt szczęśliwa, myślę nawet, że wolałaby o tym wszystkim zapomnieć, tak dla świętego spokoju.... No i tutaj pomogły jej studia, bo wyjechała.

Noah Johnson
powitalny kokos
xaye
Instruktor nurkowania — SAILAWAY
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Instruktor nurkowania, wolontariusz w schronisku, chłopak z Lorne, który może i jest lekkoduchem, ale też jest dobrym przyjacielem.
Cześć Miodku <3 Honey B. Sunvalley będziemy wszystkich wkurzać naszą przyjaźnią? :D

Michelle Young chyba opcja A bardziej mi się podoba. Mógł nawet skojarzyć jej buzię, że skądś ją zna i się zgadało, że są z Lorne ("haha, ale świat jest mały"). Może znał jej brata?
powitalny kokos
nick
recepcjonistka medyczna — cairns hospital
26 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
with her sweetened breath, and her tongue so mean —
she's the angel of small death and the codeine scene
Noah Johnson Alina też udziela się w wolontariatach, co prawda głównie dzierga na drutach jakieś rzeczy dla ludzi bezdomnych i chorych, aczkolwiek dla zwierząt też może szyć jakieś koce i podrzucać je do schroniska, skąd mogą się znać 8)
powitalny kokos
nonsens#5543
Instruktor nurkowania — SAILAWAY
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Instruktor nurkowania, wolontariusz w schronisku, chłopak z Lorne, który może i jest lekkoduchem, ale też jest dobrym przyjacielem.
Alina Rainford to proponuję dobrych znajomych :) Noah ją może czasem gdzieś podrzucić autkiem
powitalny kokos
nick
psycholog dziecięcy — LORNE BAY STATE SCHOOL
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Bittersweet
The rain is all falling
Don't you want to cover me up from the storm?
Noah Johnson
To bardzo prawdopodobne, że go znał! Był niewiele starszy od Michell, uczęszczał też na tą samą uczelnię co ona, więc na pewno się znali. Można by to pokomplikować na różne sposoby, jeśli lubisz... A jeśli nie, to cóż, zostajemy na takiej czilerce.
powitalny kokos
xaye
Instruktor nurkowania — SAILAWAY
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Instruktor nurkowania, wolontariusz w schronisku, chłopak z Lorne, który może i jest lekkoduchem, ale też jest dobrym przyjacielem.
Michelle Young oj ja lubię komplikacje :D
powitalny kokos
nick
psycholog dziecięcy — LORNE BAY STATE SCHOOL
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Bittersweet
The rain is all falling
Don't you want to cover me up from the storm?
Noah Johnson
W takim razie... Podbiję do Ciebie na pw, bo mam pytanie!
powitalny kokos
xaye
Pszczelarka — Sunvalleys Apiary
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszłam za mąż za człowieka, którego nie znam i przywiozłam go do świata, o którym on nie ma pojęcia. Co może pójść nie tak?
Noah Johnson pisze: 13 gru 2021, 23:08
Cześć Miodku <3 Honey B. Sunvalley będziemy wszystkich wkurzać naszą przyjaźnią? :D
Zawsze :xmasdance:
ambitny krab
Miodek/ Liv
CUKIERNIK — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Sorka za ten telefon
Dzisiaj o drugiej w nocy
Tylko chciałam pomocy
I Ciebie
W słuchawce słyszałam śmiech
Naiwna ja, naiwna ja
Winnie też jest wolontariuszką, ale w innym miejscu. Jednak myślę, że kiedyś musieli na siebie wpaść (być może w Sydney, ponieważ tam się wychowała), zwłaszcza jak ona zauważy plakietkę, na pewno jakoś będzie chciała porozmawiać z nim na jakiś temat. Wolontariat na pewno łączy ludzi. <3

Noah Johnson
powitalny kokos
Winnie
Instruktor nurkowania — SAILAWAY
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Instruktor nurkowania, wolontariusz w schronisku, chłopak z Lorne, który może i jest lekkoduchem, ale też jest dobrym przyjacielem.
Winnie Nicholls - Noah w Sydney się raczej w wolontariat nie bawił, ale w Lorne już tak. Więc mogli na siebie gdzieś tam wpaść :)
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ