psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan D. Terrell
# Wymyślam, bo wiem, że to trudne.
# Do 13 roku życia mieszkała w Lorne Bay, więc mogliśmy się znać za dzieciaka.
# Pięć lat spędziła w poprawczaku i rok w zakładzie karnym. Masz podobne doświadczenia?
# Po wyjściu z więzienia wyjechała na zachodnie wybrzeże. Może byłeś tam na wakacjach?
# Udzielała pomocy psychologicznej; głównie byłym skazańcom, przestępcom po wyroku w zawieszeniu, ofiarom przemocy i wszystkim tym, na których inni źle patrzyli.
# Dopiero teraz wróciła do Lorne, żeby sprzedać dom matki, który stoi cały w ruinie, chociaż tak naprawdę uciekła przed konsekwencjami swej pracy na zachodzie.
# Aktualnie nie ma stałej roboty, ale nadal udziela się (zdalnie) w Telefonie Zaufania. Dzwoniłeś kiedyś?
# Przyjmę kogoś chętnego do remontu starego domu, osoby poznane w barze, kogoś, kto lubił przesiadywać w opuszczonej chacie Terrell i osoby, przez którą jej stary gruchot już nie odpali.
Hyde O. Terrell
Brat, którego ochroniła przed więzieniem a ten nawet nie raczył odebrać jej po odsiadce. Porzucenie jest jak choroba, która opanowuje całe ciało.


Julia Crane
Kobieta poznana w barze. Nowa kumpela do rozmowy i popicia drinków (żeby przez czas spędzony w Lorne nie było nudno)


Frank Farley
Sponsor, który pomógł jej wyjść na prostą tuż po tym, gdy opuściła więzienie. Nie wiedzieli o sobie wszystkiego i nagle, ku zaskoczeniu ich obojga, spotykają się w Lorne Bay.


Zoya Henderson
Jedno spotkanie, przypadkowe wpadnięcie na policję i wyznanie prawd, o których Joan nigdy nie mówiła.


Elizabeth Wayne
Była pacjentka, z którą terapie zamieniły się w rozmowy dwóch lubiących się osób. Kobiet, które poczuły do siebie coś więcej, przez co Joan musiała urwać kontakt z Elizabeth; a o czym niestety zapomniała.

Inej Marlowe
Znana pod imieniem - Rachel - nieznajoma zabójczyni, z którą niefortunnie zaczęła rozmowę przez inforlinię Helpline.


malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
przychodzę z Julią, bo jest zakochana w jej bracie i wkrótce uczyni Joan ciocią, więc powinny się znać! Joan D. Terrell
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Naprawię Ci ten dom... Joan D. Terrell :oops:
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Julio, kochałabym Cię, ale niestety moje serce przepełnione jest nienawiścią do brata.
Joan dopiero co wróciła do Lorne Bay. Od 23 lat nie widziała brata na oczy (nie licząc przypadków, kiedy nagle jego twarz pojawiała się na ekranie lub na wystawie w księgarni) i on też jeszcze nie wie, że jego starsza siostra wróciła do miasteczka. Negatywne uczucia żywione do niego również przeszkadzają w jakiejkolwiek zażyłości z Julką. Nie żeby ta była czemuś winna, ale kwasy rodzinne chcąc nie chcąc przechodzą na innych.
Może zabawimy się w małe "poznałam cię przypadkiem, nie wiem kim jesteś, ale spoko się rozmawia, więc może pokażesz mi ciekawe miejsca w Lorne?".
Kiedyś wreszcie dowiedzą się, że w teorii są prawie rodziną. :lol:
Julia Crane

Hyde O. Terrell - Ty mi się nawet nie pokazuj na oczy :/ A kysz!
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Joan D. Terrell pisze: 12 gru 2021, 16:44
Julio, kochałabym Cię, ale niestety moje serce przepełnione jest nienawiścią do brata.
Joan dopiero co wróciła do Lorne Bay. Od 23 lat nie widziała brata na oczy (nie licząc przypadków, kiedy nagle jego twarz pojawiała się na ekranie lub na wystawie w księgarni) i on też jeszcze nie wie, że jego starsza siostra wróciła do miasteczka. Negatywne uczucia żywione do niego również przeszkadzają w jakiejkolwiek zażyłości z Julką. Nie żeby ta była czemuś winna, ale kwasy rodzinne chcąc nie chcąc przechodzą na innych.
Może zabawimy się w małe "poznałam cię przypadkiem, nie wiem kim jesteś, ale spoko się rozmawia, więc może pokażesz mi ciekawe miejsca w Lorne?".
Kiedyś wreszcie dowiedzą się, że w teorii są prawie rodziną. :lol:
Julia Crane
właśnie o tym myślałam, skoro Joan przesiaduje w pubach, a Julka pracuje w Shadow to mogą się poznać bliżej i zaprzyjaźnić, a potem nagle się okaże, że znają się blisko z Hyde'em :hahaha: akurat Julce się przyda bardzo kumpelka od sikania na test i panikowania, że jest jest pozytywny xd
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Oj, na sikaniu na testy ciążowe to ja się znam. :lol: Julia Crane

- I co? Jaki wynik?
- Jeszcze nie widać.
- A dobrze nasikałaś?
- Da się to zrobić źle?
- Oj, nawet nie wiesz jak bardzo..

^ Siup toast za sikanie (kolejny, co by nerwy były mniejsze).
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Joan D. Terrell pisze: 12 gru 2021, 17:26
Oj, na sikaniu na testy ciążowe to ja się znam. :lol: Julia Crane

- I co? Jaki wynik?
- Jeszcze nie widać.
- A dobrze nasikałaś?
- Da się to zrobić źle?
- Oj, nawet nie wiesz jak bardzo..

^ Siup toast za sikanie (kolejny, co by nerwy były mniejsze).
:hahaha:
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Joan D. Terrell, Julia Crane tylko nie doprowadźcie mnie do zawału, okej? A jak już to uprzedźcie, żebym mógł przepisać na was ubezpieczenie.... :grave:
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Hyde O. Terrell wszystko na małego Kubusia <3
rzecznik prasowy — CAIRNS HOSPITAL
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
często pojawia się w telewizji jako rzecznik prasowy szpitala, w wolnych chwilach pomaga w rodzinnej winnicy gdzie zamieszkała po rozwodzie ze swoim mężem bo ten dowiedział się, że wychowywał cudze dziecko
Joan D. Terrell ja tutaj przybywam z Rory Hammond dziewczyny są w jednym wieku więc za dzieciaka mogły trzymać się razem, kontakt mógł im się urwać jak Joan poszła do poprawczaka, ale mega bym chciała aby dziewczyny po latach jakoś starały się chociaż w części odbudować relację. Obie wiele przeszły, obie też nie lubią za bardzo o tym mówić, a przy drinku nie trzeba wiele rozmawiać.
powitalny kokos
rorka
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Hej! Rory Hammond
Na spokojnie przeczytałam sobie kartę i już widzę, jak kiedyś ta 10-letnia Rory oznajmiała wszystkim, że chce zostać policjantką. Joan na pewno ją w tym wspierała i razem mogły bawić się w odgrywanie ról policjantów/agentek. Przy okazji Joan podzieliła się również swoim marzeniem o zostaniu psychiatrą (chociaż w tym wieku na pewno nie rozumiała różnicy między psychiatrą a psychologiem i raz mówiła to a raz to). Chciała tego, żeby zrozumieć zachowanie swojej matki i tu także mogły bawić się w odgrywanie terapii :lol:
Niestety przez wydarzenie związane ze śmiercią matki ich drogi poszły w zupełnie innych kierunkach. Joan przepadła biorąc na siebie całą winę i latami jej nie było aż nagle wróciła, żeby sprzedać starą ruderę matki i wyruszyć gdzieś dalej.
Jak kobiety znów na siebie wpadły? Moja propozycja jest taka, żeby doszło do małej stłuczki. Nic wielkiego i tak naprawdę to drugi kierowca był winien, bo to on uderzył w gruchota Joan. Policja przyjechała i po sprawdzeniu dokumentów Joan.. cóż, nie powitali miło kogoś, kto w swej kartotece widnieje jako skazany za zabójstwo. Bez powodu - głównie po to, żeby ją nastraszyć i pokazać, że mają ją na oku - zgarnęli Terrell na komisariat. Po budynku szybko rozniosła się plotka a i sama Joan mogła głośno się wykłócać o to, że zgarnęli ją bez powodu. W tym momencie wkroczyłaby Rory, która choć nie ma pojęcia jak teraz Joan wygląda, to na pewno poznała jej nazwisko.

Co Ty na to?
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Joan D. Terrell dobra, piszę tą odpowiedź już trzeci raz bo po wysłaniu mnie wywala, mam nadzieję, że tym razem się uda :lol:
relacja pasuje mi całkowicie, a jeśli masz jakieś wolne okienko na grę to z wielką chęcią bym to spotkanie na tym komisariacie rozegrała bo to fajna odmiana od standardowego wpadania na siebie gdzieś w mieście <3
ambitny krab
rora
ODPOWIEDZ