wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Mathilda Brubaker
Mati w Lorne Bay jest od prawie trzech miesięcy. Pracuje w Cairns na pełen etat w supermarkecie Coles, czasami przejmuje też zmiany w Coles znajdującym się w Lorne Bay.
Jest absolutnie tragicznym pracownikiem, jest bardzo niepomocna, ale z pewnością do ciebie zgada jak jesteś na zakupach, bo niestety taka jest polityka firmy i musi cię zapytać czy ci w czymś nie pomóc.
Jestem otwarta na założenie, że poznali się przez jakieś aplikacje internetowe, bo zanim Mati zdecydowała, że się tutaj przeprowadzi to poznawała ludzi właśnie w ten sposób, żeby jednak nie być samotną w nowym mieście.
Urodziła się i wychowała w Gold Coast, tam też studiowała. Do Lorne Bay przeprowadziła się "uciekając" od rodziców, którzy naciskali, żeby wróciła n studia. Teraz Mati ich okłamuje, że nadal studiuje, a tak naprawdę to przyjechała tutaj, bo stąd jest jej babcia, z którą Mati czuje się bardzo emocjonalnie związana, a której nigdy nie poznała.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lorne bay — lorne bay
31 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cześć, musimy się znać ^^
powitalny kokos
Presta#1949
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Hugo L. Wheelwright
Koniecznie musimy się znać <3
Tym bardziej, że Hugo jest dosłownie wszystkim czego Mati szuka w mężczyźnie :lol: Jako, że Mati jest tutaj stosunkowo krótko, bo niecałe trzy miesiące, a widzę, że Hugo często jest w rozjazdach to możemy zacząć ich znajomość od serii krótkich spotkań podczas, których nie mieli okazji do zbyt wielu rozmów.
Ich pierwsze spotkanie mogło wyglądać tak: Hugo z jakiegoś powodu znanego tylko dla niego, załatwiał jakieś interesy w Sapphire River. Przejeżdżał obok nowej chaty Mati w dniu, w którym ona się do niej wprowadzała. Obserwował jak ściąga z ogródka tabliczkę "Na sprzedaż/do wynajęcia", a później jak siłuje się z bagażnikiem swojego starego auta. Mógł się z niej trochę śmiać, że taka nieporadna, ale to był dla niego kop, żeby wysiąść z auta i jej pomóc. No i otworzył jej ten bagażnik i nawet pomógł jej wnieść karton do chaty, bo nie miała wielu rzeczy więc jej cały dobytek zmieścił się w jeden karton. Podczas tego spotkania nie rozmawiali ze sobą prawie wcale. Nie przedstawili się nawet sobie, ale byli wobec siebie uprzejmi i kto wie... może nawet wzrokiem ze sobą flirtowali XD
Drugie spotkanie mogło mieć miejsce w Coles w Cairns. Hugo zaszedł do sklepu w celu zrobienia małych zakupów, a ona pracowała akurat na kasie i kasowała jego towar. Miała przypiętą plakietkę z jakimś randomowym imieniem, na przykład Amelia, więc Hugo myślał, że poznał jej imię, ale nieprawda, bo ona nigdy nie nosi swojego imienia na plakietce. Tak czy siak tutaj też wymienili uprzejmości i teksty typu "kartą czy gotówką?" oraz "reszty nie trzeba". No i tutaj też mogli flirtować wzrokiem, aż stary facet stojący za Hugo w kolejce mógł głośno chrząkać, żeby się wzięli za siebie i pospieszyli tą transakcję.
Trzecie spotkanie mogło być na terenie jego myjni samochodowej. Mati przyjechała umyć swoją Hondę, on w tym czasie wychodził z biura czy coś, ale jak ją dostrzegł to stał i się gapił i się z niej śmiał jak ona szorowała ptasie kupy z maski swojego starego auta. Tutaj mogło nawet nie dojść do żadnej rozmowy, tylko wymiana spojrzeń. Ona była upierdzielona pianą i wodą, a on się gdzieś spieszył.
No i czwarte spotkanie już bym rozegrała 8) Jej auto mogło jej gdzieś paść po drodze z Cairns do Lorne Bay, albo wracając z pracy przegapiła ostatni autobus, a nie miała żadnej podwózki więc szła do Lorne na pieszo i po drodze łapała stopa i trafiła na Hugo :D
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
ja tu widzę dla shawna idealną fuchę! mogli poznać się przez internet, a jako że Macnee nigdy nie mieszkał po za Lorne Bay i tutaj prowadzi cały swój żywot mógłby się zaofeorwać że będzie robił za przewodnika ^^ po za tym mają podobny problem ze studiami! mathilda brubaker bądź moją nową koleżanką <3
powitalny kokos
bejbi#2175
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
ej, Mattie, a takiego T-rexa mialaś?
Obrazek
przyjazna koala
nata#9784
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
shawn macnee
Okej, po pierwsze, kocham Jeremy'ego. Po drugie, tym wpisem totalnie oszczędzasz mi pisanie poszukiwań, bo dosłownie miałam się dzisiaj produkować i szukać kogoś takiego jak Jeremy.
Totalnie widzę tutaj zajebistą przyjaźń. Są do siebie bardzo podobni. Oboje są przypałowcami nastawionymi na dobrą zabawę, dla obu muzyka jest bardzo ważna, więc mogą się umawiać na sesje ze słuchania muzyki. Każdy przychodzi ze swoimi słuchawkami, siedzą i palą papierosy, Mati sobie czasami tańczy i do tańca zaprasza częściej psa Shawna niż Shawna. Od czasu do czasu nawet dzielą się muzyką i rzucają sobie "totalnie musisz tego posłuchać". Niech Shawn jej pokazuje Lorne od strony, której nikt inny by jej nie pokazał. I tak, zróbmy, że poznali się zdecydowanie przez Internet, a jak już poznali się na żywo to absolutnie nie byli sobą zawiedzeni!

Rusty Overgaard
Oczywiście, że tak. I najważniejsze było to, że akurat on był najgroźniejszym ze wszystkich jakie kiedykolwiek miała!! Ja też takiego miałam jak byłam gówniakiem i kochałam go mocno. Eh.
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
mathilda brubaker doskonale! chętnie zagram ich pierwsze spotkanie w realu czy coś
powitalny kokos
bejbi#2175
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
shawn macnee
Zaraz Ci w sumie naskrobię PW!
lorne bay — lorne bay
31 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Kupiłaś mnie tym wszystkim tak bardzo, że nie wiem, co mogłabym dodać <33
mathilda brubaker
powitalny kokos
Presta#1949
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Hugo L. Wheelwright
Cudownie <3 Daj znać jak będziesz chciała grać to zacznę nam spotkanie numer 4 :tear:
lorne bay — lorne bay
31 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
mathilda brubaker w każdej chwili ^^
powitalny kokos
Presta#1949
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Hugo L. Wheelwright no to w takim razie wieczorem zacznę 8)
ODPOWIEDZ