CUKIERNIK — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Sorka za ten telefon
Dzisiaj o drugiej w nocy
Tylko chciałam pomocy
I Ciebie
W słuchawce słyszałam śmiech
Naiwna ja, naiwna ja
Winnie Nicholls
Winnie w Lorne Bay jest od paru miesięcy, pracuje jako cukiernik i wolontariusz. Lubi być w dużym towarzystwie, chętnie wypije z kimś wino. Nauczy też jakiś słówek francuskich, poczęstuje najlepszym ciastem w mieście.
wolfgang nicholls
Najukochańszy braciszek <3

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Winnie
rzecznik prasowy — CAIRNS HOSPITAL
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
często pojawia się w telewizji jako rzecznik prasowy szpitala, w wolnych chwilach pomaga w rodzinnej winnicy gdzie zamieszkała po rozwodzie ze swoim mężem bo ten dowiedział się, że wychowywał cudze dziecko
Winnie Nicholls najbardziej pasuje mi tutaj Ria Goldsworthy, która ma własny motel i czasem Winnie może dostarczać ciasta do jej przybytku. fakt faktem ta teraz mierzy się z wypadkiem i śmiercią męża, motel też powoli upada więc Win może czasem do niej zajrzeć. Niby te kilka lat ich dzieli, ale dziewczyny mogą dogadywać się naprawdę fajnie!
powitalny kokos
rorka
finansista, przedsiębiorca, akcjonariusz — właściciel venus embrace
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Roscoe jest dowodem na to, że sukces można osiągnąć bez przekrętu, a w biznesie znajdzie się miejsce na sentymenty. Rok po zerwaniu zaręczyn reaktywował lokal Venus Embrace, cieszący się sławą elegancki retro klub z burleską w Cairns. Uwielbia poznawać świat; tak miejsca, jak ludzi i ich pasje, które stanowią jego życiową oraz zawodową inspirację.
jestem częstym klientem w twojej kawiarni i też lubię wino, szczególnie to drogie Winnie Nicholls
ambitny krab
golin
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hej Winnie Nicholls wpadam do Ciebie z całą moją zgrają, więc do wyboru, do koloru :lol:
Ryan jest mistrzem w swojej domowej kuchni, za to ciasta wychodza jej ostatnio... cóż, po prostu nie wychodzą, więc może jakiś wątek związany z nauką? :hihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Cześć Winnie Nicholls!
Na pewno miałyśmy okazję poznać się w Sanktuarium <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
CUKIERNIK — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Sorka za ten telefon
Dzisiaj o drugiej w nocy
Tylko chciałam pomocy
I Ciebie
W słuchawce słyszałam śmiech
Naiwna ja, naiwna ja
Emma Callaway <3
Oh! Winnie może też dać dla niej jakieś rady. Pochodzi z rodziny, która posiada własne hotele, także jakieś rady o polepszenie standardów i pomoc w uratowaniu motelu, na pewno będzie mogła jej dać. Jeśli dla ciebie ma ona piec ciasta, możesz liczyć na więcej ciast niż zamawiasz <3 Jeśli wpadnie to z winkiem, aby smutek wylać w wino. Na jej wsparcie może ona jak najbardziej liczyć!

roscoe degraves <3
Stały klient? Dodatkowo lubisz wino, tak jak i ona... to już was dużo łączy! Na bank Winnie, pewnie daje dla ciebie większe porcje ciasta, jeśli tylko Ciebie gdzieś tam widzi. Pewnie pewnego dania, odważyła się i sama zaniosła tobie ciasto, najpewniej oboje porozmywaliśmy i być może dzięki temu, umówiliśmy się na te drogie wino? ^^ Może nawet raz dała ciasto z karteczką, gdzie był jej numer? Albo Winnie, jak to Winnie przyszła do Ciebie, jako sąsiadka na początku nie ogarniając, że jesteś tym panem, który tak często odwiedza jej miejsce pracy? A ta biedulka, będzie taka zdziwiona tym wszystkim, zwłaszcza jeśli będzie chciała poprosić Roscoe o pomoc! :lol:

Raine Barlowe <3
Ryder - Winnie jak to ona kocha wino. Pewnie przyszła do baru, gdzie on pracuje i najpewniej była już tak mocno upita, że zawracała mu głowę jakimiś głupotami. Założę się też, że najpewniej płakała tobie przy tym barze z powodu braku wina u Ciebie. :/
Rusty - Skoro tak często przebywa w kawiarenkach, pewnie musiał choć raz w życiu wpaść do miejsca jej pracy. Mogli nawet raz pójść na randkę, ale no nie wyszło im zbytnio. Teraz pewnie jak go widzi, stara się go unikać. Ona może mieć wyrzuty sumienia, przez co często daje większy kawałek ciasta i unika jego wzroku.
Ryan - Jeśli chcesz to oczywiście! Nawet z osoby, która robi zakalec da się zrobić cukiernika. Jakbyśmy musiały korzystać z mikrofali, zamiast normalnego piekarnika. Powinno się to wszystko udać! A jak cała nasza nauka pójdzie na marne, to chociaż niech ona napisze do niej sms. Najwyżej coś upiecze, a ty będziesz się pod tym podpisywała! :lol:
Rowan - Jeśli Winnie zabierze ją na wolontariat, jest szansa że zmieni ona zdanie o uroczych zwierzakach? :lol:

Audrey Bree Clark <3
Oh, na pewno! <3 Jestem pewna, że to właśnie do Ciebie ona przyszła, aby zapisać się na wolontariat. Przekupienie ciastem, jakoś chyba bardziej pomogło. Ponieważ jednak udało mi się, zdobyć miejsce w wolontariacie właśnie u was. :lol: Dodatkowo możemy razem kiedyś pooglądać, te durne seriale. Bo w sumie one wciągają i śmieszą. Niech obie się przyjaźnią <3 :pleading:
powitalny kokos
Winnie
kosmetyczka — DS Hair & Makeup
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
These boots are made for walking, and that's just what they'll do. One of these days these boots are gonna walk all over you.
dzień dobry, dzień dobry, Winnie Nicholls! przybywam z Elise, która na pewno będzie chciała w jakiś sposób "zaszkodzić" przyrodniej siostrze, która niedawno przybyła do Lorne Bay :haha: Broughton może od jakiegoś czasu trochę śledzić panienkę Nicholls, ale jeszcze bez większych akcji, więc myślę, że ich pierwsze spotkanie byłoby jak najbardziej do przemyślenia i rozegrania ;>
niesamowity odkrywca
nick
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Winnie Nicholls Audrey zawsze chętnie przyjmuje nowe dusze chcące pomóc, zwłaszcza w ramach wolontariatu! A ciasto z pewnością podziałało na plus, zwłaszcza, że sama w ogóle nie potrafi gotować :hihi: I koniecznie muszą umówić się na seans jakiegoś durnego serialu, chętnie przygarnę dla niej przyjaciółkę <3
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
CUKIERNIK — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Sorka za ten telefon
Dzisiaj o drugiej w nocy
Tylko chciałam pomocy
I Ciebie
W słuchawce słyszałam śmiech
Naiwna ja, naiwna ja
Elise Broughton <3
Już się nie mogę doczekać, zobaczymy która z nas bardziej zostanie po tym skrzywdzona, w jakiś tam sposób. Bo zakładam, że nie będzie to jakieś za miłe. :/ A fakt, że Winnie jedynie kojarzy ją z zdjęcia, dodatkowo starego zdjęcia, masz dużo możliwości do obserwowania jej nawet w pracy. :/ Też tak uważam, jak coś to zapraszam prv. Wszystko tam omówimy, kto wie może z początku Winnie ją polubi, za nim to wszystko wyjdzie na jaw. :/

Audrey Bree Clark <3
O jejku, cieszę się! No to świetnie <3 Jeśli tylko chcesz coś kiedyś rozegrać, to napisz. Fajnie będzie nawet kiedyś tam rozegrać, jak Winnie pierwszy raz poznaje Audrey lub jakiś seans filmowy, tak na poprawę humoru! :lol:
powitalny kokos
Winnie
ODPOWIEDZ