właściciel warsztatu — LORNE BAY MECHANIC
34 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Pięć lat temu opuścił mury zakładu karnego w Woodford, w którym spędził trzy lata za handel kradzionymi autami. Po wyjściu na wolność zaczął łapać się dorywczych robót, po czym otworzył własny warsztat samochodowy - tak jak jego zmarły ojciec. Ma trzyletniego syna z którym nie ma kontaktu, bo matka dziecka zdecydowała się na wyjazd do Stanów.
ozzie broadbent
Pięć lat temu opuścił mury zakładu karnego w Woodford, w którym spędził trzy lata za handel kradzionymi autami. Po wyjściu na wolność zaczął łapać się dorywczych robót, po czym otworzył własny warsztat samochodowy - tak jak jego zmarły ojciec. Ma trzyletniego syna z którym nie ma kontaktu, bo matka dziecka zdecydowała się na wyjazd do Stanów.
earline broadbent
młodsza kuzynka

hugo l. wheelwright
dawny kumpel, którego ozzie wpuścił pod swój dach przed laty.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
marta
lorne bay — lorne bay
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
:hi:

i jakie ładne zdjęcie Earline :hihihi:
ambitny krab
nie#5225
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
ode mnie też możesz kogoś przygarnąć jeśli chcesz <3
chociaż u mnie raczej młodzież :lol:
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
Uczennica — szkoła
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
I’m fucking Libra
Masz Adore na romans, a Inej może Ci wpuścić manto. Okej? Xdd
ambitny krab
cyc
właściciel warsztatu — LORNE BAY MECHANIC
34 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Pięć lat temu opuścił mury zakładu karnego w Woodford, w którym spędził trzy lata za handel kradzionymi autami. Po wyjściu na wolność zaczął łapać się dorywczych robót, po czym otworzył własny warsztat samochodowy - tak jak jego zmarły ojciec. Ma trzyletniego syna z którym nie ma kontaktu, bo matka dziecka zdecydowała się na wyjazd do Stanów.
Earline Broadbent pisze: 09 gru 2021, 20:35
:hi:

i jakie ładne zdjęcie Earline :hihihi:
no cześć! mamy kuzynostwo i myślę, że tutaj w żaden negatyw nie uderzymy, choć przez ostatnie lata, ozzie mógł być bardziej wycofany. pewnie ostatnim razem widzieli się na pogrzebie jego ojca, a potem się odciął :hm:

no i czekam na barbarę, wiadomo!
Jedda Corrente pisze: 09 gru 2021, 20:36
ode mnie też możesz kogoś przygarnąć jeśli chcesz <3
chociaż u mnie raczej młodzież :lol:
na pewno wezmę po raz drugi autumn, bo ona fajna babka! tak jak dale ma z nią wspólną przeszłość i konflikt interesów, tak z ozziem poszłabym w coś pozytywnego, co ty na to? najwyraźniej ma ona szczęście do takich elementów z szemraną przeszłością ale widzę, że w młodości sama lubiła pokazać pazurki - choćby w obronie rodzeństwa! jest różnica wieku ale może znali się z sąsiedztwa? ozzie mógł znać jego brata i gdy ci się pokłócili, a broadbent kopnął go, autumn pierwsza rzuciła się na niego z pięściami :lol: teraz poszłabym w jakąś przyjaźń, gdzie dziewczyna stara się przemówić mu do rozsądku i namawia go by ten walczył o syna!
Adore Visage pisze: 09 gru 2021, 20:41
Masz Adore na romans, a Inej może Ci wpuścić manto. Okej? Xdd
boże, myślałam, że mi się przewidziało!! ty naprawdę zrobiłaś z niej nastolatkę? :omg:
powitalny kokos
marta
lorne bay — lorne bay
31 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
cześć, ziomeczku 8)
powitalny kokos
Presta#1949
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
ozzie broadbent ojej zdecydowanie tak! <3 bardzo mi się koncept podoba i przynajmniej coś pozytywnego mamy :lol:
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
ozzie broadbent pisze: 10 gru 2021, 07:46
Adore Visage pisze: 09 gru 2021, 20:41
Masz Adore na romans, a Inej może Ci wpuścić manto. Okej? Xdd
boże, myślałam, że mi się przewidziało!! ty naprawdę zrobiłaś z niej nastolatkę? :omg:
Ja nie wiem w czym problem! XDDD BO CO 18-STKA TO GORSZA ???
towarzyska meduza
catlady#7921
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
ozzie broadbent chcesz kogoś ode mnie? :hihi:
sumienny żółwik
.
lorne bay — lorne bay
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
I ja chętnie sprzedam któraś z pań: Cookie, Ruby lub Delilah 🥰
powitalny kokos
M.
pisarka na przerwie, urzędas — ratusz
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
stacjonuje w lorne 1,5 roku i zdążyła nabawić się wypalenia zawodowego, znalazła zdradzającego partnera i nawet nie lubi własnego domu
no cześć ozzie broadbent! podsyłam ci całą moją trójcę świętą, chociaż wiekowo to najbliżej mam Flavię! jeszcze napomknę, że chcę Marę na obiecana koleżankę dla Paisley, ale jestem zbyt leniwa by tak skakać po relacjach :fox:
powitalny kokos
k.
właściciel warsztatu — LORNE BAY MECHANIC
34 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Pięć lat temu opuścił mury zakładu karnego w Woodford, w którym spędził trzy lata za handel kradzionymi autami. Po wyjściu na wolność zaczął łapać się dorywczych robót, po czym otworzył własny warsztat samochodowy - tak jak jego zmarły ojciec. Ma trzyletniego syna z którym nie ma kontaktu, bo matka dziecka zdecydowała się na wyjazd do Stanów.
Hugo L. Wheelwright pisze: 10 gru 2021, 13:46
cześć, ziomeczku 8)
:twerk:
Inej Marlowe pisze: 10 gru 2021, 18:44
ozzie broadbent pisze: 10 gru 2021, 07:46
Adore Visage pisze: 09 gru 2021, 20:41
Masz Adore na romans, a Inej może Ci wpuścić manto. Okej? Xdd
boże, myślałam, że mi się przewidziało!! ty naprawdę zrobiłaś z niej nastolatkę? :omg:
Ja nie wiem w czym problem! XDDD BO CO 18-STKA TO GORSZA ???
no w taki romans to go nie pchnę :lol: za młoda!!
Dottie Buchanan pisze: 10 gru 2021, 19:33
ozzie broadbent chcesz kogoś ode mnie? :hihi:
może wezmę primrose, skoro tak jej kiepsko idzie wiedza motoryzacyjna? :lol: mogła kiedyś coś uszkodzić, stanęła na drodze i zawołała lawetę, która odstawiła jej auto pod warsztat ozziego?
Cookie Buchanan pisze: 10 gru 2021, 22:21
I ja chętnie sprzedam któraś z pań: Cookie, Ruby lub Delilah 🥰
ej, a ja na pewno bym chciała craiga!! są w tym samym wieku, więc poszłabym w jakichś kumpli sprzed lat, co? razem dokazywali, razem spili pierwsze łyki tequili :hihihi: mogę też dać dale'a z którym na pewno nie raz i nie dwa minęli się na jakiejś akcji? cookie mógłby znać z baru? kiedyś miał problemy z alkoholem ale raczej też panuje nad tym i żadnych granic nie przekracza, a jeśli dziewczyna widzi, że leci z nóg, zamawia mu taksówkę!
paisley steinbeck pisze: 11 gru 2021, 00:16
no cześć ozzie broadbent! podsyłam ci całą moją trójcę świętą, chociaż wiekowo to najbliżej mam Flavię! jeszcze napomknę, że chcę Marę na obiecana koleżankę dla Paisley, ale jestem zbyt leniwa by tak skakać po relacjach :fox:
jak obiecałam to dotrzymam słowa! mara jak najbardziej sprzedana i widzę, że obie mają doświadczenie z niewiernymi facetami :idk: wesleya bym wzięła na znajomych z pracy dla dale'a i wtedy jeszcze ozzie, mógłby flavie znać jeszcze z czasów szkolnych, co? może nawet spotykali się chwilę w liceum, kiedy nie był takim łobuzem, pchającym się w kłopoty?
powitalny kokos
marta
ODPOWIEDZ