redaktor naczelny — the cairns post
37 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dziennikarz, redaktor naczelny lokalnej gazety, rozwodnik ze złamanym sercem, ojciec na pół etatu, psiarz, złota rączka i samozwańczy mechanik
oswald driscoll
➞ dziennikarz, redaktor naczelny the cairns post
➞ z lorne bay, wrócił po 20 latach
➞ rozwodnik, ojciec sześciolatka
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
A więc, mam trójkę do wyboru:
1. Mary Goldberg, której mąż zmarł na akcji policyjnej. Też ma dziecko (chociaż młodsze, sporo) i też ma złamane serduszko, tak więc oboje mogą próbować jakoś się poskładać do kupy.
2. Bruno Palmer, też ojciec, też rozwodnik, ale dużo starszy od Oswalda i pewnie trochę bardziej gburowaty. Myślę, że skoro Oswald jest redaktorem, a Bruno jest Sędzią, to pewnie raz czy dwa natknęli się na siebie przy jakichś bardziej medialnych sprawach.
3. No i jeszcze mam Duke'a. Duke to misiek, który pracuje w straży i jest specyficzny, ale czasem całkiem pocieszny XD

oswald driscoll
sumienny żółwik
13#9694
recepcjonistka medyczna — cairns hospital
26 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
with her sweetened breath, and her tongue so mean —
she's the angel of small death and the codeine scene
oswald driscoll Ja mogę ci podrzucić Nala Rushford, która ma czteroletnią córkę, więc czasem ich dzieciaki mogą się bawić razem na placu zabaw, a Nala z Oswaldem rozmawiać na ławce, popijając kawę z pobliskiego wózka 8)
No i też polecam Alinę, która pracuje w szpitalu jako recepcjonistka, więc jeśli w najbliższym czasie Oswald przychodził z synem na jakieś badania, to pewnie Alina była pierwszą osobą, na którą się natknęli i zapewne podarowała Harry'emu lizaka i próbowała go zabawić, aby się nie bał :hm: Tylko tu się moje pomysły kończą i jeszcze nie wiem, co dalej z tym fantem można byłoby zrobić.
powitalny kokos
nonsens#5543
redaktor naczelny — the cairns post
37 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dziennikarz, redaktor naczelny lokalnej gazety, rozwodnik ze złamanym sercem, ojciec na pół etatu, psiarz, złota rączka i samozwańczy mechanik
Mary Goldberg z chęcią przygarnę Mary, która jest wiekiem zbliżona do jego żony i może nawet pod jakimś względem trochę mogłaby ją przypominać... skoro jest mamą, to i tak mieliby jakieś tematy wspólne, mogli się nawet poznać na dziale z rzeczami dla dzieci, pogadać i po prostu wymienić numerami po tym, jak pomógł jej dźwigać zakupy. On jest w Lorne na nowo od paru miesięcy pewnie, więc pewnie to znajomość raczkująca, ale mogą się całkiem polubić, on nie jest takim typowym panem przed czterdziestką, to raczej młody duchem gość, więc na pewno jej nie zanudzi jakimiś tematami dla ludzi w średnim wieku :lol: ale i na takich się zna, więc jakby potrzebowała jakiejś pomocy, to na pewno służy radą!
A poza tym, pewnie kojarzy się z Brunonem, o ile ten ma znowuż styczność z politykami, ale obstawiam, że to nieuniknione... ostatnie 8 lat jakoś Oswald mieszkał już w Cairns, a to chyba bardzo blisko stąd, także mogli mieć przyjemność się poznać, ale sądzę, że wyłącznie na stopie zawodowej. <33

Alina Rainford z wielką radością przygarniam znajomość przez dzieciaki, nawet bym powiedziała, że może to już chwilę trwać, ale mimo to zagrałabym chętnie taki wypad na jakieś dziecięce typowo atrakcje, ich dwójka plus maluchy!
Z Aliną też chętnie, chociaż nie mam pomysłu jak to pociągnąć, poza tym, że narodził mi się pomysł na grę - Oswald rozmawia z lekarzem podczas jakiejś kontroli, a Harry zwiewa do swojej ulubionej pani ze szpitala i zakrada się za ladę w recepcji, by opowiadać o dinozaurach, kiedy przerażony ojciec już go szuka :lol:
Poza tym zerknęłam sobie na panów i chyba może kojarzyć się z Eliasem/Nicky'm ze szkoły, bo z jednym wiek taki sam, a z drugim bardzo zbliżony :llama:
powitalny kokos
recepcjonistka medyczna — cairns hospital
26 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
with her sweetened breath, and her tongue so mean —
she's the angel of small death and the codeine scene
oswald driscoll dobra, to u Nali muszę cię wpisać do kolejki na razie i odezwę się, jak odpadnie mi jakąś gra na niej, ale chętnie rozegram ten pomysł z Aliną i uciekającym synem Oswalda i najwyżej zobaczymy, do czego nas to doprowadzi 8)
A Eliasowi chętnie przygarnę kumpla do picia i pogadania jeszcze z czasów szkolnych, zdecydowanie ktoś taki mu się przyda!
powitalny kokos
nonsens#5543
redaktor naczelny — the cairns post
37 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dziennikarz, redaktor naczelny lokalnej gazety, rozwodnik ze złamanym sercem, ojciec na pół etatu, psiarz, złota rączka i samozwańczy mechanik
Alina Rainford no to super, w takim razie wszystko wiemy i łap mnie na pw, jak zwolni się jakieś miejsce na grę <3
powitalny kokos
rzecznik prasowy — CAIRNS HOSPITAL
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
często pojawia się w telewizji jako rzecznik prasowy szpitala, w wolnych chwilach pomaga w rodzinnej winnicy gdzie zamieszkała po rozwodzie ze swoim mężem bo ten dowiedział się, że wychowywał cudze dziecko
oswald driscoll Cześć! Do oddania mam wszystkie moje 3 panie, którą chcesz to mów mi tutaj ładnie i coraz zaraz pomyślimy! Rory Hammond i Ria Goldsworthy <3
powitalny kokos
rorka
redaktor naczelny — the cairns post
37 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dziennikarz, redaktor naczelny lokalnej gazety, rozwodnik ze złamanym sercem, ojciec na pół etatu, psiarz, złota rączka i samozwańczy mechanik
Emma Callaway z tego co widzę to najbliżej mu do Rory, tak sądzę, a skoro jest policjantką, a on dziennikarzem, to z zasady to trochę idzie w parze :milosc: Może mogą się znać na płaszczyźnie zawodowej i mieć ze sobą jakoś nie do końca po drodze, co by się oczywiście mogło przerodzić w coś innego na fabule?
powitalny kokos
lorne bay — lorne bay
45 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
oswald driscoll pisze: 09 gru 2021, 18:02
Mary Goldberg z chęcią przygarnę Mary, która jest wiekiem zbliżona do jego żony i może nawet pod jakimś względem trochę mogłaby ją przypominać... skoro jest mamą, to i tak mieliby jakieś tematy wspólne, mogli się nawet poznać na dziale z rzeczami dla dzieci, pogadać i po prostu wymienić numerami po tym, jak pomógł jej dźwigać zakupy. On jest w Lorne na nowo od paru miesięcy pewnie, więc pewnie to znajomość raczkująca, ale mogą się całkiem polubić, on nie jest takim typowym panem przed czterdziestką, to raczej młody duchem gość, więc na pewno jej nie zanudzi jakimiś tematami dla ludzi w średnim wieku :lol: ale i na takich się zna, więc jakby potrzebowała jakiejś pomocy, to na pewno służy radą!
A poza tym, pewnie kojarzy się z Brunonem, o ile ten ma znowuż styczność z politykami, ale obstawiam, że to nieuniknione... ostatnie 8 lat jakoś Oswald mieszkał już w Cairns, a to chyba bardzo blisko stąd, także mogli mieć przyjemność się poznać, ale sądzę, że wyłącznie na stopie zawodowej. <33
Jestem za! Mary na pewno teraz nie trzyma się dobrze, mogli spotkać się przypadkiem w sklepie. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zastał ją ryczącą nad jajkami, które wypadły jej z dłoni. Teraz wszystko wprawia ją w takie stany. I jestem bardzo za tym, aby znajomość dopiero się rozwinęła, bez jakichś szczególnych ustaleń.
Co do Bruna, to tak. Na pewno ma styczność z wszelkiej maści "elitą". Politycy, pracownicy wysokich szczebli, wszystko, co może obić się o mury Sądu. :frog:
Jeśli będziesz mieć ochotę na grę, to zapraszam. :exited:
powitalny kokos
13#9694
właściciel warsztatu — LORNE BAY MECHANIC
34 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Pięć lat temu opuścił mury zakładu karnego w Woodford, w którym spędził trzy lata za handel kradzionymi autami. Po wyjściu na wolność zaczął łapać się dorywczych robót, po czym otworzył własny warsztat samochodowy - tak jak jego zmarły ojciec. Ma trzyletniego syna z którym nie ma kontaktu, bo matka dziecka zdecydowała się na wyjazd do Stanów.
cześć oswald driscoll :welcome: chcesz kogoś z moich? mam willie hillbury , dale bergman, ozzie broadbent i marę, której z niewyjaśnionych przyczyn nie mogę oznaczyć :idk:
powitalny kokos
marta
redaktor naczelny — the cairns post
37 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dziennikarz, redaktor naczelny lokalnej gazety, rozwodnik ze złamanym sercem, ojciec na pół etatu, psiarz, złota rączka i samozwańczy mechanik
Bruno Palmer pisze: 10 gru 2021, 09:37
Jestem za! Mary na pewno teraz nie trzyma się dobrze, mogli spotkać się przypadkiem w sklepie. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zastał ją ryczącą nad jajkami, które wypadły jej z dłoni. Teraz wszystko wprawia ją w takie stany. I jestem bardzo za tym, aby znajomość dopiero się rozwinęła, bez jakichś szczególnych ustaleń.
Co do Bruna, to tak. Na pewno ma styczność z wszelkiej maści "elitą". Politycy, pracownicy wysokich szczebli, wszystko, co może obić się o mury Sądu. :frog:
Jeśli będziesz mieć ochotę na grę, to zapraszam. :exited:
Bruno Palmer Masz już ode mnie pw :fox:

ozzie broadbent cześć! Najbliżej wiekowo jest Ozzie i może mogliby się zakumplować? Z paniami też coś chcę, tylko jak dotąd jeszcze na nic nie wpadłam :hm:
powitalny kokos
ODPOWIEDZ