barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Obrazek

W dużym skrócie Shawn od dzieciaka mieszka w Lorne, zawsze ma przypał na koncie i same głupie pomysły. I dwa razy tyle zielska :frog:
Także chętnie przyjmie każdy rodzaj pojebanej relacji :twerk: Najbardziej kreatywna, dostanie order z mango, promis <3
powitalny kokos
bejbi#2175
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Łap Olivię, to przyjaciółka rodziców, więc na pewno zna Shawna :evil: Podrzucę też Diane Mason, mieszka w tej samej dzielnicy i pracuje razem z Xavierem w Shadow :jupi: shawn macnee
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Hejo shawn macnee <3
Podrzucam Raine, bo była korepetytorką Hudsona, wiec musieli jakoś na siebie wpasc i może nawet zarzucili żartem, ze młody jest, życia nie zna, na studiach to dopiero będzie, hehe. I może, jak na Raine przystało, kiedy spotkała Shawna na jakiejś imprezie i zaproponował jej wspólne szoty, czy blanty, ochoczo przystała na propozycje, ale ma tak słaba głowę, ze trzeba było ja pewnie zbierać z podłogi? I pewnie wstydzi się od tego momentu strasznie, ciary żenady, takie tam :lol:
W pakiecie jest jeszcze Ryder, bo jak niektórzy są do tańca i do różańca, to on jest do blanta i do blanta :tear:
A jakbyś chciała tez Ryan, Rusty’ego, czy Rowan to tez bardzo proszę :lol:
przyjazna koala
my name is jeff
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
o patrz, synek! i oczywiście, że matka wygrywa najbardziej pokręconą relację

shawn macnee
sumienny żółwik
enchante #8234
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Olivia Westbrook wspaniale, niech Olivia będzie kolejną lekarką, która ciśnie Shawana żeby wziął się w garść z tym swoim byciem lekarzem :lol: Nie wiem jak długo Diane pracuje w Shadow, ale jeśli już jakiś czas to mogła tez pracować kiedyś z Shawnem, bo on po prostu stamtąd wyleciał, bo barman z niego strasznie słaby :lol: Może nieudolnie podrywał koleżankę z pracy? ^^ jestem otwarta na propozycje

Raine Barlowe totalnie biorę tę relację, możemy tę imprezę ze zbieraniem z podłogi zagrać w retro :hahaha:
Z Ryderem to powinii być naprawdę dobrymi ziomkami i podsyłac sobie namiary na nowy, najlepszy towar w mieście.
Ryan jest chyba w tym wieku co Felicity, więc mogli się kojarzyć ze szkoły, może, zanim Shawn spotykał się z Felką, to był na paru randkach z Ryan?

enrica duke-macnee :haha: :hell:
powitalny kokos
bejbi#2175
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
shawn macnee pisze: 07 gru 2021, 10:47
Raine Barlowe totalnie biorę tę relację, możemy tę imprezę ze zbieraniem z podłogi zagrać w retro :hahaha:
Z Ryderem to powinii być naprawdę dobrymi ziomkami i podsyłac sobie namiary na nowy, najlepszy towar w mieście.
Ryan jest chyba w tym wieku co Felicity, więc mogli się kojarzyć ze szkoły, może, zanim Shawn spotykał się z Felką, to był na paru randkach z Ryan?
biorę i biorę, a co do Ryan, to wiadomo, wiesz najlepiej, że SUPER Z NIEJ DZIEWCZYNA :oops:
przyjazna koala
my name is jeff
ODPOWIEDZ